Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Suniu, nie wierzę, że wolisz starego Pawła niż młodego Norberta, Błażeja czy Miłosza :D Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie Kamilka, jest najbardziej sexi :D Chociaż Julka też niczego sobie, ładna z niej dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Sunia :) ja tam zawsze gustowałam w okularnikach, a w Klanie jedyny taki to Rafalski, do tej pory jednak o nim nie myślałam w tym kontekście :D ale scenę z Beatą zagrał fajnie. A Błażej, Norbert, Miłosz... małolaty. Poza tym nie znoszę Miłosza, w przeciwieństwie do większości tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, ale wątek poruszylas, mnie baardzo podobał się aktor z którym kiedyś Beata chyba miała romans, taki blondyn z dluzszymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
rudą od tyłu, bo ma fajne ciałko a słabą twarz kamile, bożenke, herbuśke i julke w każdej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot or Not
Ruda- ciało 7, buzia 2, osobowość 2 Aga- ciało 4, buzia 2, osobowość 1 Bożena- ciało 6, buzia 8, osobowość 4 Kamila- ciało 8, buzia 6, osobowość 8 Czesia- ciało 3, buzia 5, osobowość 3 Kinga- ciało 5, buzia 1, osobowość 6 Zyta- ciało 8, buzia 7, osobowość 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, Beata miała romans z Jakimowiczem, niestety nie pamiętam, jak on miał na imię w serialu, Jakub może? ale on jest dość nieapetyczny :) taki spalony blondyn, ble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się podobał ojciec małej Zosi , partner Agnieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo mojej niechęci to Stockingera to (o zgrozo!) wybrałabym jego! :D Starsi panowie jednak mają coś w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec Zosi wyglądał jak hybryda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, nowy watek: Wiec na nie: Mariusz, Leszek, Norbert, Macius i ten od Jungowskiej na tak stary Lubicz, Błazej, Darek, Rafalski i ten ex Rudej, co sie zacpal (Dziemiańczuk?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadajmy scenarzystom
fajne akcji: - Jamochłon i Agatką łączą siły bo chcą wyeliminować Beatę z życia Jackuuu i Rafalskiego, ale napalony na obie milfetki Jasiek niechconcy demaskóje ich niecne plany - szalona Renatka zaskakuje z Darkiem i koniecznie chce urodzić, choć w jej wieku wiadomo, że urodzi się Maciuś-bis, - Aga wyjeżdża do Rosji by tam przykuwać się do brzozy przed Łubianką ws. więzionych w łagrach kolegów z Greenpeacu - Leszek odkrywa, że Miron wcale nie zosał rozjechany przez wiezienną karetkę podczas spaceru w Rawiczu, ino tylko otrzymał nowom torzsamość i wyjechał jako funkcjonariusz naszych specsłużb do Syrii, po czym wrcił do kraju cienżko ranny w głowe i w drugą połowę, a teras leży z amnezją na tym samym oddziale, na którym lecza z amnezji Beatę - Kamila postanawia dorobić sobie do stypędium jako luksusowa call-girl i dilerka anabolików dla dziewczyn-pakerek - Knorras ma znowu romans - rutynowe badania lekarskie wykazują, że biologicznym ojcem dziecka Zyty jest jednak Rutka, wienc Michau może z czystym sumieniem pukać dalej Potwora z Krypty albo wracać do Kingi - Jeremiaszek zaprasza na bibę kolegów z partyzantki i ci wspominają bitwę pod Lenino, a potem pod czas przeglondanai albumów z rodzinnymi fotografiami odkrywają, że pułkownik od Zyty to to matrioszka z ZSRR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, ze do Stanów trzeba wysłać jeszcze Julię i Krzysztofa!!!!!!!! NIESTETY wracają do klanu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Leszek zdecydowanie na tak... Tez mnie kręci ;) A tak to już nikt tam specjalnie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że okaże się, że Wacek jest synem Feliksa ? Jestem w szoku, ale to nie żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie! Powraca wyuzdany Grzechu i nudny wątek Marczyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zapchajdziury przeważają i opanowują klan?! Dobra, to ja robię sobie przerwę. Wrócę jak Kryśka wydobrzeje! Miłego oglądania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze streszczeń wynika, że w najbliższym czasie "Klan" zdominują przede wszystkim perypetie Beaty z amnezją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie stawiają na doświadczenie panowie na młodość, życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu wróci i zrobi zdjęcia Leszkowi i Anecie, które pokaże Bognie. Miłosz będzie podejrzany o ojcostwo jednej z dziewcząt, Wacek może być synem Feliksa, Martynka zerwie z Maćkiem... Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiecie, że będzie powrót Potwora z Krypty i Pasikonika cyrkuśnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha potwór z krypty, pasikonik cyrkuśnik... :D Ze streszczeń odcinków, drogi gościu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w zyciu bym nie pomyslala,ze Leszek moze miec takie branie:D jak dla mnie to on jest calkowiecie aseksualny i wrecz oblesny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm może właśnie dlatego :-) Niektóre lubią takich oblechow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się wpisuję do Leszka :P Kto poza nim? Koniak, stary Michał (Wieczorkowski) , Błażej, Daniel (nie gra już ale chyba żyje?) ten doktorek co się podobał Paschalskiej a przeleciała go Aga (nie pamiętam jak się nazywał?) I to chyba wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten doktorek to Smosarski :) Dla mnie Daniel jest najgorszy, tzn nie pamiętam już jak wyglądał w Klanie, ale taki dzieciowaty był zawsze z wyglądu, a teraz w Barwach jest przeobleśny. Jedyny facet, jaki podobał mi się w Klanie, to był Marek, ten od Agnieszki co to nie chciała się z nim wiązać i wyjechał do Australii. I cos mi się też kojarzy, że fajny był ten koleś co udawał, że pisał z Olką przez neta, co z nim straciła dziewictwo, pamietacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są dalsze streszczenia niż te w telemagazynie? Bo tam się kończy na tym, że Jacek nawrzuca Beacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten, który grał Daniela miał 1,70 w kapeluszu i zawsze był spięty jak tyłek wielbłąda. Wieczorkowski to zwykły arogant, nie wiem co w nim widzicie. Natomiast w Leszku może podobać się głos ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie są tutaj baaardzo wybredne :D Nie wybieramy ideału mężczyzny, bo w Klanie go nie ma, tylko typujemy seksownego faceta a to różnica. SEksowny nie musi być wysoki ani mega przystojny :P Leszek ma to coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorkowski to taki "niegrzeczny chłopczyk". Ma swój urok ;) Czego brakuje już jego następcy, niestety :P Daniel z kolei miał urok takiego słodkiego chłopczyka aż się chciało nim zaopiekować. Nie wiem jak wygląda teraz, nie oglądam Barw szczęscia czy gdzie on tam występuje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×