Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A co tu taka cisza? Widzę, że gdyby nie Marketa to top przepadłby z kretesem:O Niestety nie mam czasu na Klan więc nie wiem co jest grane, ale wczoraj widziałam dosłownie końcówkę jak Adam gadał z Olką chyba o ślubie. Pozdrowienia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Huu, huuu, huuuuuuuu..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
AMEN a już myślałam, że Cię upał wykończył 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
SzurniĘta Miłych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Dzięki, kozico, jeszcze nie jestem wykończony :classic_cool: 😘 I cześc Wam wszystkim Co tam w Klanie? Mam nadzieje, że akcja toczy się barwnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Pobudka wszystkim No ja rozumiem że SzurniĘta życzyła dobrej nocki, ale zeby spać aż dwa dni to chyba lekka przesada :D Wprawdzie w Klanie smęty :P ale cos niecoś sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim:) Hihi, ale nie rozbawiłaś tym tekstem, kozico:D:D:D Nie spać, zwiedzać (opowiadać) śpiochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu oglądałam \"Klan\"tyle o ile.........W każdym razie,zdaje mi się,że Jureczek będzie chciał wrócić do Eli,i już nie długo.:P Beata powinna Jacka przycisnąć tak porządnie,żeby sprawa się wreszcie wyjaśniła.Dosyć tego wszystkiego! Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, dzis oglądałam klan po dłuższej przerwie i Daniel powiedział, że będzie miał dziecko ... z kim???? on ma jakąś dziewczyne??? a poza tym on miał hiv, a teraz wpadł, tzn, co nie zaraził tej swojej konkubiny??? A poza tym, kto to widział, żeby w publicznej tv propagowali kolejność przedślubny seks --> dziecko --> ślub :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tkwię właśnie w sesji :-( ale na Klan patrzę :-) Czy dzisiaj przypadkiem nie jest niedziela? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Pozdrowienia dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
A dzisiaj jest poniedziałek...:-p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 156cm 79 kg
kto mi opowie dzisiejszy odcinek ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzakowata
Widzieliście?????????? Dzisiaj w klanie Rychu pokazywał swoją łydkę i zapytał sie Czechy czy nie powinien wydepilować!!!!!!!!!!!! Sodomia i Gomoria w tym serialu!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja! Ja widziałam tą akcję z łydką! :-D Niezły jest! A Adam wreszcie oficjalnie uznał pana Janusza za ojca, biedny ten pan Janusz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzakowata
A ja chyba wybiorę się jutro do wujka z pytaniem czy nie ma pożyczyć 50 000 zł. Przecież to takie oczywiste- przyszła beatka do wujcia a ten od razu wyłożył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
A skąd oni do diabła wszyscy mają tyle forsy :P Niby każdy w tej rodzinie ma biznes, ale bez przesady. Tylko biedna Monisia przerżnęła posiadłość w kasynie - dobrze jej tak bo to wredota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sie zdziwiłam, że Lubicz od razu wyłożył 50 000. I w ogóle zastanawia mnie fakt, że Ryskowie ledwo wiążą koniec z końcem, mając tak bogate rodzeństwo, przecież mogliby im pomóc, obracając takimi sumami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzakowata
Kozica, ja np. lubię postać Moniki. Nie w sensie, że jest fajna, ale że jest ciekawa. Faktycznie- wredota, niby super businesswoman. Z jednej strony silna osobowośc, a z drugiej słaba kobieta ze sklonnościami do nalogów. Bardzo ciekawie wymyslona postać. No i chyba ubiera się najlepiej sposrod wszystkich klanowych pań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, Monika ubiera sie strasznie odpustowo, ale fakt faktem: tam zadna nie wygląda dobrze! Jedynie Olka sie ładnie ubiera :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Ale bezczelna trójka nawiedziła dzisiaj Czesię w restauracji :-p Za to ładnie ich dobrali kolorystycznie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×