Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Dziemidok
gra jeszcze w pierwszej milosci. Zgadzam sie z toba - czym tu sie zachwycac? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi, ale Jurek miał odlotowy fartuszek, jak wyciagnięty z salonów :-D Nie rozumiem jak mogli go tak ubrac, chyba aby mi poprawić humor! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu Dziemidok
ma teraz taką pedalska grzywkę? Wie ktoś? :-O Czy to sprawka Surmaczowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralik
O tak ,Rycha angielszczyzna jest powalajaca -jak pytal tego Anglika co jest napisane na tej kartce !!!!! Grazyna mnie wkurza co do tego spadku ,moze i troche ma racje ale nic delikatnosci . Ciuchy Agnieszki i jej fryzurki tez powalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Jakimowicza,to się zgadzam.Jest obleśny. W \"Klanie\",dostał taką samą rolę,jak kiedyś w \"Na dobre i na złe\",tzn.grał tam też dawnego kolegę Zośki,ze szkoły.Tylko tam spotkali się po latach,na zjeździe absolwentów.Ponoć tak zakochał się w Zośce,że zaczął ją prześladować.O mało nie skończyło się tragicznie. Tu też,spotkanie po latach i wielka miłość do Beaty.Zaczyna byc natrętny i wkurzający. By chociaż dali jakiegoś przystojnego aktora.A tu?Jakimowicz w roli amanta........:D :D :D No,nareszcie Leszek się ujawnił.Coś czuję,że będzie dziać,oj będzie...:) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek vel Borys zaczyna działać.:) Ciekawe,czy pokażą,chociaż,ślub Olki i Adama,czy kolejne odcinki będą już po ich ślubie.......... Czemu nikt się nie odzywa?Nie oglądacie \"Klanu\"? Pozdrav 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralik
Nie moge patrzec na Jakimowicza /ogladam spoznione -chyba- odcinki na Polonii/ . Moglby obciac te paskudne klaki ! Rychu mnie rozwalil jak Bozenka prosila o forse na bluzke a on "przeciez masz mundurek" - z jakiej on jest epoki ? A tak na marginesie to przeczytalam dzis ze Krolikowska urodzila piate dziecko -wczesniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam czytam
widziałam go tydzirń temu w silesi w katowicach porazka do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam czytam
prowadził pokaz mody nawet z kartki nie umiał przeczytac poprawnie był jakby nieobecny braw tez nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już urodziła Królikowska
????????????????? przecież nie dalej jak kilka dni temu czytałam, że dopiero co zaszła w ciążę z 5-ym dzieckiem i już urodziła??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubu nie będzie
bo: 1. adam zachoruje na grypę 2. ukradną samochód ze strojami dla państwa młodych 3. mama adama będzie miała wypadek w dordze na ślub syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralik
Mogliby juz zrobic "15 lat pozniej" -slub Kamilki i Blazeja bo tylko oni sa fajni i twarzowi w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś się rozchorował.:( Jak Moni się spiknie z Leszkiem to będzie jeszcze ciekawiej,jak była z Felim.:D A ten ............ Jakimowicz nie da spokoju Beacie.:O Jaki natrętny,fe! A te kudły to naprawdę mógł by sobie ściąć. Niektórzy zarzucają Dziemidokowi,że ma niefajną fryzurę,no dobrze,ale on jest młody i mu ujdzie.Ale ten stary lowelas,Jakimowicz,mógłby bardziej krytycznie spojrzeć na siebie.Czy on się nie widzi w lustrze?A matki jego dzieci?Powinny mu uświadomić jak wygląda.:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralik
Marketa - ja mialam okazje poznac Sarapate na jej wystawie . Nie bede komentowac jej tworczosci bo ja tak moge namalowac jak mam kaca . Ona to jest dopiero stare pudlo wiec nie sadze zeby miala cos przeciw Jarusia fryzurce -ani teraz ani przedtem. A chcialam sie ciebie zapytac czy ogladasz "Egzamin z zycia "?? Ta agencja modelek to przyklryweczka na ekskluzywny burdelik ,prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam \"Egzamin z życia\".:) Kruca,jak zapytałaś o tę Agencję Modelek,to sobie pomyślałam:-\"Co ona bredzi?\",ale przypomniałam sobie,że Ty oglądasz na Polonii.Te odcinki,o których mówisz są stare.Ale napiszę Ci,tak,to jest przykrywka dla burdelu.:O Nie będę Ci pisać więcej,sama obejrzysz w dalszych odcinkach.:) No,jak tak oceniasz Sarapatę,to się nie dziwię,że taki zakudlony Jarek jej się podoba.(mój brat też ma na imię Jarek,a to pech):D :D :D Coś mi się zdaje,że Michała wyrolują,będzie musiał wszystko zaczynać od nowa.:O Ja na początku jakoś nie lubiłam Kamilki,teraz jednak przekonuję się do niej,chociaż nie do końca. Natomiast Błażeja polubiłam od razu.:) Coralik,gdzie Cię wywiało z Polski?Daleko? Pozdrawiam wszystkich 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralik
Dobrze myslisz ,ja na polonii to ogladam i dopiero jestem na 37 odcinku . Ale mnie wkurza pysk tego Rafala ,co za facjata feee.Ja to kocham Andrzejka ,niby synus tatusia ale serce ma dobre. Sarapata to pomylka ,ja nie wiem kto kupuje te jej obrazy ,snoby jakies chyba. Ja myslalam ,ze ona jest duzo starsza od niego a wcale nie tylko wyglada jak taki kapec. A Jarka postarzaja te wory pod oczami ,moj tata takich nie ma a jest panem kolo 60 . Kamilke lubie jest bardzo ulepszona wersja swojej matki ,ktora kiedys lubilam . Chyba zrazila wszystkich ta afera z mezem zlodziejem. Mnie wywialo do Stanow a konkretnie do stanu ,ktory jest najbardziej na poludnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie ta SARAPATA
tylko tak staro wygląda, bo jest z 1962 rocznika, a Jakimowicz z 1969 więc nie jest między nimi jakaś ogromna różnica wieku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nickiem dobrze zrobiłaś,nikt nie będzie się mógł podszyć pod Ciebie.:) Muszę sobie obejrzeć tę Sarapatę na jakiś zdjęciach.Poszukam w necie. Ciekawe,czy Kinga zacznie kręcic z tym młodym asystentem..... ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo jest jej zdjec na necie . Wlasnie szukalam i nic a kiedys bylo kilka. Ona mi przypomina Ewe Blaszczyk. Za to sa zdjecia jej obrazow -no comments hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ile lat temu
jakimowicz pobrał sie z sarapatą, ale wtedy na pewno ona nie miała jeszcze 40-ki, a już wyglądała na 50 lat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Kto to jest Sarapata? Za diabła nie wiem o kim mówicie :D A co właściwie kombinuje braciszek Krystyny? , a poza tym co to za rodzina, że się nie znają. Rozumiem, że jakieś tam pociotki można nie znać, ale że Monisia nie zna brata Krystyny, ani Michał to jakieś jaja robią :P Knoor w wannie niezłe. Ciekawe jak się wydostał bo coś mu łupnęło. Pozdrowienia dla wszystkich Marketa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim!:) Dzisiaj Tesco ogłosiło wyniki.Niestety,schronisko cieszyńskie nie dostanie,ani grosza.Było za mało punktów(116).Mimo to,serdecznie Wam dziękuję za pomoc.🌻 Mam cichą nadzieję,ze w przyszłości,będę mogła liczyć na Was?:) Coralik------->\"Bulionerów\"obejrzałam raptem może 3-4 odcinki.Tego drugiego serialu,ani jednego. Tak samo nie oglądam seriali na Polsacie i TVN. Oglądam: \"Klan\",\"Na dobre i na złe\",\"Egzamin z życia\"i \"M jak milość\".Tego ostatniego nie ogladam od początku.Za to,te trzy pierwsze-tak. Ostatnio,obejrzałam dwa pierwsze odcinki \"Barw szczęścia\" na TVP2.Jest tak smętny serial,że przestałam ogladać. Oglądam dwa seriale na czeskiej telewizji.I to wszystko.:) kozica🌻 Może później coś dopiszę.Teraz muszę odpisać na maile.:) Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Coralk dzęki za nformację Ja ogladam obydwa seriale, wprawdzie przegapiłam kilka odcinków medali bo zmienili dzień nadawania na wtorek, ale teraz będę pilnować :D W klaniku wredna, pazerna Monisia wkracza do akcji z braciszkiem Krystyny. Ciekawe co wymłodzą :P I jeszcze jedno , w tym serialu ciągle myją ręce. To jakiś obłęd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×