Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość oleoeoelelel
ta mloda co to przyjechala do Stasi to pewnie zostania gosposia u Koziellow a ze mloda to doktorka zostawi a zbalamuci Blazejka :D buahaha, chyba ze sie okaze ze we Lowie ma chlopaka a tam z praca ciezka a przeciez bozesz ty moj rysku mezczyzna do zadan specjalnych szuka pomocnika wiec go przyjmie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanica manica
zauwazyliscie ze jacek z donata mieszka u beaty hehehe czy tylko mi sie tak wydaje ze kuchnia ta sama i drzwi wejsciowe tez tylko z innej perspektywy pokazane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wczoraj
a co wczoraj było w klanie??:) kto mył rączki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Stasia zawsze mówi troszku zamiast trochę, a Czesia mówi a ciocia, to wszystko tak brzmi tak dziecinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola wychodzi w samym ręczniku
z łazienki, Stasia mówi- Bożeś mój, dziecko zmarzniesz, ja upiekła ciasto i naparzyła czaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie stasia tyle
już lat mieszka w Polsce u polskiej rodziny a nadal mówi "ja naparzyła" i w ogóle zaciąga po kresowemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Taką grzywkę widziałam kiedyś u Ewy z M jak miłość, nie podoba mi się ta fryzura u Kingi, wcześniej miała lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Ciekawe czy ta miła Pola będzie sprawiała kłopoty Stasi i Jeremiaszowi, czy tej dziewczynie nie przewróci się w głowie, gdy zakocha się w kimś kogo mało zna. Warszawa to takie dużo miasto, można spotkać dobrych i złych ludzi- jak mówi Stasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno coś z nią będzie
Ostatnio widziałam urywek jak pokazywała Stasi nowe ciuchy a niemiała za co zaplacić czynszu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Jeremiasz mówił Stasi,że jego córka chciała pieniędzy od niego zawsze, boi się,że Pola też taka może być, Stasia jak zwykle chodząca dobroć po ziemi, uspokajała męża, żeby nie martwił się o czynsz,że wszystko będzie dobrze, ale ja wiem,że to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga wygladała jakby ja przyslowiowe \"cielę\" liznęło, co przy tych wyłupiastych oczach nie dodaje urody :O a Pola - jestem przekonana - wykręci staruszkom jakis numer :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając życie ich okradnie, albo narobi długów i ucieknie, albo wymyśli jakiś SUPER WYDATEK i stasia da jej swoje odkładane pieniążki( o ile takowe ma) a ona ucieknie i ślad przepadnie a stasia powie: Bożesz ty mój, ta pola taka mila, spokojna, do serca przylóż a tu nagle zniknęla z pieniędzmi.A może ją kto Jeremiaszku porwal i do Kazachstanu uprowadzil? Naparze czaju to m się razem zastanowim i dojdziemy moze co i jak.A jak ukroję tego placka wiśniowego co ja upiekla to Jak to u nas mówią- wszystkie kłopoty się rozwiążą. A Jeremiaszek powie- święta racja stasieńko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda.Ta Pola,coś mi nie leży.Nie mam zaufania do niej.:( Na wszystkie pytania ma gotową odpowiedź.Zobaczymy,co z tego będzie. Irenka,robi się jędzowata.Tupet,to ona ma.......Iść do Jurka i pytać,czy Beata złożyła wniosek do sądu........Makabra!:O A swoją drogą,to dziwię się Beacie,że to ona pisała pozew i składała go w sądzie.Jackowi się zachciało rozwodu,to niech by on się tym zajął,tym bardziej,że Beata ma głowie: dom,pracę i dzieci..... A jaki wspaniałomyślny......Wziął winę na siebie :D Zdradził,wyprowadził się do kochanki i wielką łachę robi,że weźmie winę na siebie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf
na bank będzie afera z Polą ;), i pewnie Bożenka wywinie coś z Karolkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfngjbg
A ta Dorotka z Klanu jest smieszna. Po co ona lazi z tym welonem po domu czy zima czy lato czy inna pora roku. Tak jakby nie mogla nie mogla jej zdjac. Donata mnie wkurza niemilosiernie. I cos czuje ze z Jacusiem jej sie nie uda. Jerzy i Ela zachowuja sie jak male dzieci, jakies podchody. Jerzego bym kopnela w zad.Ela matka Polka,wyglada jak chodzaca depresja. Jej syn Michal tez jakis wymok.Nie podoba mi sie jak potraktowal byla dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalił mnie dzisiaj ten
tekst Donaty do matki "Rozwód Jacka to sprawa moja i jego i ewentualnie jego żony" :O:O Jak coś to Jacka i Beaty a jej tylko ewentualnie :O:O głupia szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnn
ta Donatka wkurza mnie na maxa ;/ czuje ze cos jej nie wyjdzie z jackiem ... mam nadzieje z chlop sie opamieta i wroci do beaty !! jurek bedzie z ela ... wkoncu ona jest taka milosierna ze szok :( olka chyba cos ten teges z profesorem .. a poza tym wkurza mnie strasznie ta panna;/ tak sztucznie gra;/ te jej miny ... jak 12 letnie dziecko ;/ rysiu gniecie jak zawsze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no paschalska
to totalne dno.przez tyle lat nie nauczyła sie grać.Ten jej sztuczny głos i śmiech mnie dobijają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Bożenka chyba znów będzie miała kłopoty z Jagą, przez , którą została pobita, jej chłopak mimo tego wszystkiego wciąż interesuje się tą dziewczyną. To prawda,że Ola gra sztucznie, nie tylko ona, Monika uśmiecha się nienaturalnie, jest sztywna, jak mówi- bardzo mi miło- wychodzi jej to sztucznie. Stasia jest miła i kochana, ale przesłodzona, blizniaki drą się jak opętani, a Ela szczebiocze nad główkami- moje myszki kochane.Mariolka chociaż została zwolniona z pracy, dalej będzie sprawiała kłopoty, pomoże w zrobieniu przyjęcia w domu Lubiczów, a Surmacz dowie się,że jej mąż zaprzyjaznił się z gospodynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Grazyna w tym czepku pielegniarskim !! W szpitalach juz sie prawie nie spotyka pielegniarek w czepkach wiec nie sadze zeby takie widoki mialy miejsce w prywatnych przychodniach / klinikach. Kiedys czytalam ,ze prywatne kliniki sa tak \"zaprojektowane\" zeby pacjent czul sie na luzie i chcial wydac forse. A chyba czepeczek nie kojarzy sie z luzem tylko z tym ze to jednak szpital i ze beda nas kroic itp. Te czepki tak samo mnie rzucaja jak kuchnia Surmaczowej -zero realnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmhnanhn
no wlasnie, ten czepek to porazka, w szpitlach tego nie nosza a co dopiero w prywatnych klinikach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn
oj tak ,ten usmiech Olki gniecie ;/ jest tak sztuczny ze szok ;/ i to jak ktos do niej mowi i ona sie patrzy jakby olsnienia doznala ;/ a monika to szkoda gadac ... sztucznosc az bije po oczach ! ciocia stasia ciagle tylko czaj by zapazala ;/ ela cierpiennica calego narodu ! rysiu jak sie zdenerwuje to jego mina mnie po prostu zabija :D a jak go koles oszukal w pracy to przezywal jakby zycia nie znal ;/ dzizyssss ..a czepek grazynki to juz przesada ;d hahaha niech jeszcze jej te slynne buty trepy dadza i niech w nich lata ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qoe
Stasia jest za dychę..."ta moze by ja czaju zaparzyła?" :))))) Donata to takie suczysko z wyglądu,Beata jest od niej ładniejsza i bardziej oryginalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donata, niby taka mądra, wykształcona kobieta po przejściach przecież, a cieszy się jak dziecko, ze jej żonaty facet kupił pierścionek. Jej mamuśka nie lepsza, kiedy ślub? Pierwsza sprawa rozwodowa prawie za rok..., niech jej kupi sukienkę i zaprosi Jerzego na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie drażnią wiecznie sprawiedliwi Ryśkowie, no kurde nie mogę, zawsze idą do wuja stefana Paweł chirurg zawsze leczy całą rodzinę a jak ktoś się przeziębi u nich to srają się tak jakby co najmniej raka u kogoś wykryli. tak samo drżeli nad pawełkiem ze do przedszkola nie chce chodzić, i kombinacje i wariacje, kto ma odprowadzić, a może zostanie w domu. Dzieci muszą od małego uczyć się życia, bo kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupę, niestety,życie nas nie rozpieszcza a Lubiczowie nie będą mogli całe życie rozwiązywać pawełkowych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..\"niech jej kupi sukienkę i zaprosi Jerzego na wesele.\" :D :D :D Może Beatę też zaproszą?I dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htjyjkuyku
Ryśkowie to tacy sprawiedliwi ze masakra ;/ bozenka juz dorosla panna a oni ciagle ja traktuja jak mala biedna dziewczynke ;/ wspolczuje bozence :(( donata wkurza mnie na maxa !! tak .. pewnie zaprosza beatke na slub a ta im wyskoczy i przywita ich chlebem i sola :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskasia
firma cateringowa ktorą kaczorkowa zatrudnila na przyjecie krystyny to pewnie oczywiscie ta od moniki, bo jakby inaczej w klanie moglo byc gdzie kazdy z kazdym i kazdemu:P . Na cala warszawe jest akurat ta jedna firma, tak jak w calej warszawie nie ma innych lekarzy,prawnikow, taksowkarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×