Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość stalo by sie bo ludzie od ktor
zy lubia mode klocili by sie ze byl tylko 1 odcinek;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w każdym serialu po smierci
jakiegoś bohatera nie przeżywaja tego długo.Olka rzeczywiście jest strasznie dziecinna z tym zauroczeniem Smosarskim.A tak w ogóle to nie sądzicie,że panny Lubicz nieco za szybko wskakuja facetom do łóżka?szczególnie Agnieszka :O A niby z takiego dobrego domu i w ogóle.... Dzisiaj myślałam,że mnie szlag trafi jak Karol gadał z Jagą,grali koszmarnie źle,wrecz nie dało się słuchać tych sztucznych tonów :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaniczeeeeeeeeeek
Ojj,ten Karol to w ogole jedna wielka pomylka ;/ Nie maja normalnych aktorow;/??Przeciez on mowi tak ,jakby mu sie w ogole nie chcialo.Cicho i bez zycia.Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jakie to pokręcone? we wczorajszym klanie najpierw było, że jest piątek i że Bogna będzie w pracy dopiero w poniedziałek (czyli odcinek piątkowy), a potem wielgachne zbliżenie jak Jerzy w firmie przesuwa pasek w kalendarzu na 2 marca... skojarzyłam to dopiero dzisiaj rano.. o co chodzi? połączyli dwa odcinki? czy ktoś to też zauważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra8008
Jezry przesuwał kalendarz w zapowiedziach następnego odcinka ( czyli ponoiedziałkowego, który jeszcze jest niewyemitowany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie listy piszą...
Mnie się zdarzalo pisać do biura klanu! :)) Wysyłałam im scenariusze, które kiedyś skrobalam! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgdsfdf
co do Agi i Olki, to aż takie dziwne nie jest, że miały tylu absztyfikantów ;), nie każdy ma tyle szczęścia, że spotyka miłość swego życia w wieku powiedzmy 20 lat i są razem do końca życia. dziwni mnie natomiast, to jak to pokazują, jak one się zachowują w stosunku do tych facetów, prawie od razu łóżko, mieszkanie razem, planowanie ślubów...Trochę takie zachowanie inteligentnym dziewczynom nie przystoi, wiadomo mają swoje lata i nie będą prowadzać się 2 lata za rączkę, jak Bożenka i Karol... No ale zachowują się tak, jakby myślały, że ja nie pójdą z facetem na początku do łóżka, to nic z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikierka
to trochę dziwne że Elżbieta mówi do dziewczęcia mieszkającego w jej domu \"Pani Polu\". No ale to już cała Elżbieta do męża też mówi Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
kurcze, o 17:30 zadzwoniła mamuśka i .... oczywiście nie obejrzałam napiszcie ci dzisiaj było dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
literówka zamiast "ci" miało być co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do klanówki
Nie wykorzystali, może dlatego, że nie było tam pierdół tylko konkrety! :) Ale Karpiński zadzwonił do mnie i poprosił o mój adres, bo stwierdził, że mam do tego smykałkę i wysłał mi książkę o pisaniu scenariuszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź spać dziecko
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
w sobote jest klan o 18.15 pewie chca zadgonić ten jeden odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja coś
napiszę, najpierw co mnie zirytowało: ciocia Stasia, tzn.ledwo weszła a już w drzwiach "zaraz podam obiad"- dobrze, że ją mają bo by z głodu padli, to samo pani Stenia "zrobię coś Oli do jedzenia", dobrze,że młoda miała na tyle przyzwoitości i odmówiła. Co do Olki i jej siostry to na pewno się nie pożrą o jakiegoś kolesia :) w końcu to kochająca się rodzinka, w ogole nie rozumiem czemu czepiacie się sióstr przecież nie robią nic złego, a z tym chodzeniem od razu do łóżka to już naprawdę przesada, w końcu to nie Moda na Sukces-tam to dopiero patologia jest. dziwi mnie, ze Anulka mieszka z rodzina ojczyma zamiast z ojcem, w takich przypadkach dziecko nie trafia do izby dziecka? czy jak to sie tam nazywa. No a Poluszka- głupi ma szczeście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scenarzystka
Jak je gdzies znajde, moge wyslac na maila! Tutaj upubliczniac ich nie bede! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja coś
tez chętnie przeczytam, napisz tu choć jeden odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87687
jak to jest? Pola dopiero przejrzala na oczy jak znalazla zdjecia u swojego szefa?? a wczesniej nic dziwnego nie bylo w tym ze ten szef namawial ja do pracy jako dziwka po godzinach z klientami...dopiero teraz ona taka biedna bo to jednak szef za tym wszystkim stal, a jak ostawial ja ze starymi dziadami to bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
niecierpliwie czekam na Jacusiowe wycofanie się z rozwodu i minę Denatki. Jak dla mnie to cała sytuacja ze Smosarskim jest chora. Studentki nawet jak sie podkochują w wykładowcach to za nimi nie latają, a już zapraszanie do domu na jkieś spotkanka towarzyskie - żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczoraj na polonii oglądnęłam powtórkę odcinka Klanu, tam Lubicz przyjmuje dziewczynę, która ma mieć operację twarzy, ona grała rok temu w serialu inną osobę, była narzeczoną chłopca Kingi, ten , który z nią studiował, jego matka była nadopiekuńcza, układała mu życie, Kinga z nim zerwała, on chciał wrócić, ona odmawia, chłopiec targnie się na życie, zostaje uratowany, Kinga go odwiedza w szpitalu. Zauważyłam ,że wielu aktorów w serialu grają 2 lub 3 razy kogoś innego, patrzcie uważnie, np. instruktor tańca Bożenki wcześniej grał faceta policji, który pomagał Czesi w jakiejś sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty masz fenomenalna pamięć do twarzy! Ja kompletnie takich rzeczy nie pamietam - pewnie jak 95% społeczeństwa i dlatego jeden aktor może grać kilka ról w tym samym serialu bez większej charakteryzacji. Na tym żerują (chyba przez ż) producenci serialu, że większość ludzi po jakimś czasie nie pamieta twarzy mniej znanych aktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*25
a panna polcia jakzesz się wam podoba? na pana janusza patrzeć się nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Mnie Polcia, nie rusza, zaraz zniknie z serialu, i po Polci :) Natomiast nie mogę znieść faceta Kingi, ciarki mi przechodzą ja go widzę, co ona takiego poza kasa w nim widzi? bleee. Dziwny jest tez wątek z Anulką, Darek nie wie gdzie zginęła matka jego dziecka i miedzy innymi to musi ustalić detektyw, no poprostu żenada, co ca fu...ra z tego faceta, ja mu podpowiem bezpłatnie- idź chłopie na policje i zapytaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*25
a nie wierze zeby czesia task pokochala dziecko ktore jest owocem zdrady. A jak o ni wszyscy sie kulturalnie kłucą.: kochanie mam inne zdanie. nie zgadzam sie kochanie itp . mndli mnie, ale klan w calosci bardzo lubie. taka ladna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*25
właśnie. pan janusz z tą apaszką źle mi się kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie sie
w Klanie jest po prostu WYSOKA kultura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×