Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

W ogóle Beata ostatnio jakoś staro wygląda, na zmęczoną życiem. Wiadomo, rozwód nie bajka, ale jeżeli to zasługa charakteryztorów, to należą im się duże brawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co sobie dzisiaj
pomyslałam jak Paweł poszedł do schroniska?Że to by było niegłupie jakby kręcił z ta koleżanką Olki co tam była,miałam wrazenie,jakby ...no nie wiem jak to powiedzieć,coś zaiskrzyło,nie to,że od razu wpadli sobie w oko,ale jak on do niej zagadał to ona taka minę zrobiła dziwna i powiedziała,że jest fajny.Normalnie jak Janek i Stefa w PM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłoby ciekawie
Czemu nie?! :) Ale to klan i zdrad jest już tam zdecydowanie za dużo. Poza tym, gdzie doktor Lubicz z taką młodą siksą?! Nie wchodzi w grę! On kocha tylko Krysię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja ostatnio niestety oglądam Klan tylko z doskoku ale niektóre wątki są dla mnie przerażające- np. właśnie Beaty, z którą wszyscy wokół tak podle postępują...i w dodatku ten materializm jest dla mnie tak obrzydliwy , że az sie zastanawiam czy czasem nie odbiega to wszystko od prawdziwego życia??...czy ludzie rzeczywiście tak postepują, jak ten psycholog co ukrył przed Beata romanas jego córki z jej mężem wzamain za czesne dla córki??...dokładnie tak jak powiedziala Beata do swojej matki- wszyscy mieli odwagę zasiadać z nią do stolu, jeść z nią obiad, patrzec w oczy i nic nie powiedzieć??... Dla mnie okropna tez była ta scena Donaty z jej matką, jak matka radzi jej, żeby spotkała sie z Beatą by sie dowiedzieć, jakie są jej dalsze zamiary wobec Jacka...fuj...co to jakis targ czy co?? Beata ma jej powiedzieć czy będzie o niego walczyć, zeby ta wiedziała co ma teraz robić??... Nie widziałam niesttey co Beata powiedziała Donacie ale ja na jej miejscu na pewno nie rozmawiałabym z nią szczerze i nawet celowo wprowadzialbym ja w błąd, żeby nie znała moich prawdziwych zamiarów wobec Jacka... A mamuśka Donatki jakby to był jakiś targ- jak Ty nie kupujesz, to odstąp mnie...litości...dla mnie myslenie jakby z kosmosu... A co właściwie powiedziała jej Beata?..podziwiam ją , że w ogole chciała sie spotkać z Donatą... Ja na jej miejscu wymysiłabym cos z Donatą, żeby Jackowi tak dac popalić, zeby do końca życia na żadną kobietę nie spojrzeł...i oczywiście obie powinny go zostawić- niech się tylko postara o prawo widzenia dzieci bo te tu niczemu winne nie są... A wszyscy wokół do Beaty, jaki to Jacuś teraz biedny alkholik i jak to należy przebaczać bliźniemu..fuj...jacy wszyscy eksperci od moralności...rzygać się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo niby mają taką klasę
oni wszyscy.Dla mnie też to jest niepojęte i głupie,kto tak postępuje?A Rafalski zachował sie jak najgorsza świnia,takie coś ukrył przed matką swojego dziecka,którą niby kocha i chciał sobie ułożyć życie.Postąpił jeszcze gorzej niż Jacek,bo ukrywał to dla kasy.A swoją drogą to ciekawe skąd Jacek brał na to pieniądze,musiał chyba oszukiwać Beatę,że mniej zarabia.Pewnie to musiało być niemało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Edyta będzie udawała chorą psychicznie, Halszka będzie chwaliła jej aktorski talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:), będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś tak myślałam o Jacku, ale teraz mi sie wydaje (wcale nie z powodu Klanu), ze to takie ciepłe kluski trochę... ale to moje odczucie a na tym zdjęciu nawet fajnie wyszedł oj, dawno nie zaglądałam tu.. ale komentarzy mam do przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycie rączek
Oglądałam wczoraj powtórkę klanu, w której Kryśka chyba ze trzy razy mówiła o myciu rączek! :D Miałam wrażenie, że Ona faktycznie podśmiewa się z Rysia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwaliło mnie dziś dopominanie się Olki o krokiecika:-D Było tylko u nas słychać zgodny krzyk z kanapy: sama se weź!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak oglądam klan
to często mam refleksję, że pochodzę z wyjątkowo chamskiej rodziny i żyję w wyjątkowo chamskim związku, bo ani tacy mili nie jesteśmy, ani sobie non stop z uśmiechem nie usługujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak
w Klanie nie ma przystojnych facetów, co jeden to brzydszy :) no może ten synek Ani Surmacz na takiego wyrośnie, ale to jeszcze dziecko, wiec sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to nie ma a Jeremiaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zgadzam się
A Paweł? Ja uważam, że Stockinger jest przystojnym facetem! Na żywo, jak na swój wiek, wygląda świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcdczax x x x x
A ja uwazam ,ze Jacek jest przystojny.Tylko w filmie robia z niego takiego ciape :( .Pawel rowniez jest przystojny.No bo jesli chodzie o reszte,to no comment :( Szczegolnie dwa teletubisie - Rysiek i Mariusz :D Tak o nich mowi moj brat,hehe :P TELETUBIES :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszki
Dla mnie Rysio i Mariusz to dwa orzeszki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha! chyba strajki by takie były w Warszawie, że zaraz by zaczęli z powrotem kręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis 1 kwietnia
Czyżby to miał być Prima aprilis? A może faktycznie...? "To już koniec 'Klanu' Ten moment musiał w końcu nadejść. Najdłużej emitowana telenowela w Polsce - "Klan" znika z anteny! Jest już znana konkretna data zakończenia serialu, który emitowany jest już blisko 12 lat nadziś antenie TVP. Producenci ugięli się pod kryzysem finansowym, który dotknął także budżety polskich seriali.Ostatni odcinek "Klanu" pojawi się na antenie w czerwcu 2010 roku. Do tego czasu wszystkie wątki mają zostać poprowadzone w taki sposób, żeby widzowie rzeczywiście czuli, że to pożegnanie z Lubiczami. Władze Telewizji Publicznej ostatnio znacznie ograniczyły środki na produkcję serialu.Wreszcie okazało się, że starczy ich tylko do końca 2009 roku. Na tyle, aby wyprodukować odcinki, które widzowie będą mogli oglądać do połowy 2010 roku. Powodem zakończenia "Klanu" jest też znużenie aktorów pracą na planie telenoweli.Niektórzy nieoficjalnie już od dawna przyznawali, że o ile w początkowym okresie serial był odpowiednio finansowany, to, zwłaszcza w ostatnich latach pieniądze nie płynęły już tak szerokim strumieniem. Dodatkowo część ma już dość "kojarzenia" wyłącznie z "Klanem" Nie da się ukryć, że do takiej decyzji przyczyniły się ogólnoświatowe problemy na rynkach giełdowych.Telewizja Polska ma teraz stawiać na produkcje, które nie będą tasiemcami, ale będą podzielone na serie. Takimi przykładami są ostatnio seriale: "Ojciec Mateusz" oraz "Doręczyciel". Na razie nie wiadomo, jaka będzie reakcja widzów i fanów serialu...Codziennie przed telewizorem zasiada kilka milionów widzów, by obejrzeć, to co wydarzy się na Sadybie i w całej rodzinie Lubiczów. Mimo, że postacie pojawiały się i znikały, trzon serialu pozostał niezmienny.W serialu ostatnio pojawiało się coraz więcej młodych aktorów, którzy starali się, by serial był jak najbardziej atrakcyjny dla widzów. Niestety, bariery finansowej i znużenia starszych aktorów grą w serialu nie da się prawdopodobnie przeskoczyć.Nie możemy podać zakończenia serialu, ponieważ, jak twierdzą scenarzyści, historie do serialu są wymyślane na bieżąco, w często w odniesieniu do prawdziwych wydarzeń. Więcej będzie można powiedzieć w czasie wakacji.Jednak z pewnością koniec serialu ma usatysfakcjonować widzów i będzie w pełni oddawał ducha serialu. W specjalnym dwugodzinnym odcinku aktorzy opowiedzą o swojej pracy na planie oraz o tym, czego nauczyła ich praca na planie serialu.Niewykluczone, że choć na chwilę pojawią się aktorzy, którzy kiedyś występowali w serialu, jak np. Jan Wieczorkowski. Nareszcie poznamy też praktycznie wszystkie sekrety serialowego domu Lubiczów.Niespodzianką ma być konkurs dla widzów. Jeden z nich, wybrany w konkursie wiedzy o serialu, wypowie ostatnie zdanie, które będzie brzmiało: "I tak oto skończyła się saga rodu Lubiczów, która trwała blisko 13 lat".A co Wy sądzicie o takiej decyzji producentów i władz Telewizji Polskiej. Z pewnością można nie lubić "Klanu", albo uwielbiać jego bohaterów, ale nie można przejść obok niego obojętnie. Przypomnijmy: najsłynniejsza telenowela w Polsce w 2010 roku przestanie być emitowana" Wiadomość z linku podanego przez fwertdgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffglpoi
Myślę, że to jednak ściema, to by było wiadomo wcześniej, a nie dopiero dziś, no serial chyli się ku końcowi, ale myślę, że jeszcze pociągnie, bo głównym kryterium jest oglądalność, a nadal nie spada poniżej pewnego progu, który to decyduje o być albo nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby
jeśli chcą ciąć, to niech wytną patologiczną Modę na sukces, tamten pewnie jest droższy, a na pewno głupszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kiedys klan ogladalam i nawet lubilam ale od paru lat nuzy mnie i jezeli to prawda to trzeba sie tylko cieszyc.mnie tego serialu nie bedzie brakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie grabaż
to niech wykitrają plebanie z antenty nie znam ani jednej osoby ktora ogladała by plebanie a klan duzo i mlodych i starszych osób ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoooolej
to nie grabaż to niech wykitrają plebanie z antenty nie znam ani jednej osoby ktora ogladała by plebanie a klan duzo i mlodych i starszych osób ogląda spierdalaj, ja ogladam klan dla polewki a plebanie na powaznie klan to gowno a Plebania porusza prawdziwe problemy. a jestem powiedzmy ze mlody i rucham osiedlowe kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×