Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość no dla Pawla po tancu z GW
szkola tanca to pryszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqssssss
ja nie ogladam kazdego odnicka ale nie kapuje jak to Rysiu z grazynka dostali 180 tysiecy a Czesia woalala 250 no to jak ta transakcja ma dojsc do skutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a dzisiejszy tekst Krystyny do Oli:''nie zapomnij dac pani Steni listy zakupów!''.Oj,biedna ta chora pani Stenia musie sie nadzwigac,bo Ola tak sie cięzko uczy,że nieda rady skoczyć po zakupki,czy nawet Paweł po pracy mógłby prztargac te zgrzewki wody itp.Pomoc domowa,powiecie...no ale bez przesady:(Hmmmm,ale co tu gadac,jak Lubiczowie z obsługa pralki są na bakier hehe:)Ale w sumie sympatyczna z nich rodzinka:) Racja,racja...Zyta nie wygląda mi na dobrą macochę:)zero opiekuńczosci i jakiegos sympatycznego podejscia do blizniaków Michasiowych:)No,ale jak lubie dzieci,to akurat Antos i Włodzio działają mi na nerwy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to
odstręczający jest Michałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie też rozbroił tekst Kryśki! Fakt, że Stenia u nich pracuje, ale żeby dźwigala zakupy dla całej rodziny to już przesada! Teraz doktorostwo będą chodzić na lekcje tańca, więc już w ogóle na nic nie będą mieli czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wekbvjhjf
to dopiero bedzie sie dzialo u lubiczow totalny brak czasu przez kurs wygibasow.teraz pani stenia to bedzie im osobiscie bielizne zmieniac bo biedni nawet na to czasu nie znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie akcja
Surmaczowej u burmistrza. Jesli ona sie wepcha i zalatwi cos bez kolejnosci, bedzie to kosztem kogos mniej przebojowego. Jesli jej tak zalezy na pomoicy lekarskiej dla mamy Blazeja, to niech jej maz zajmie sie leczeniem charytatywnie, czemu odbierac aie mozkliwosci innym ludziom w potrzebie, moze bardziej zasługującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Anna
a wlasnie dobrze ze Anna walczyla, jakby tego nie zrobila to by skazala ta kobieta na smierci, a co matka Blazeje na zasluguje na to? zaslugiwala na pomoc i Anna to zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ale dzisiaj doktorostwo dali czadu z rana! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek wyzna Hannie, ze już wkrótce rozwód, a ona mu na to, ze go nie kocha, tak jak on to sobie wyobraża... fajnie Jurek mu powiedział... żeby zachował się jak facet z zasadami, a nie jak jakieś Bóg wi co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunęli moje dwa wpisy z wczoraj, nie wiem, kto za tym stoi? dlaczego to robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all that she wants
Olka i Norbert (czy jak mu tam) w ogóle do siebie nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mało mnie interesuje kto to robi.. tylko nie widzę w tym żadnego sensu, bo usuwane wypowiedzi nie są wulgarne i nikogo nie obrażają. Aż nie chce się na topik wchodzić ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert działa mi na nerwy. Mam nadzieję, że niedługo coś mu wypadnie i będzie musiał wyjechać z Warszawy, liczę na to, ze nie będą ciągnąć tego wątku. Renatę wczoraj poniosło.. i te groźne błyski w oczach... dobrze zrobiła, że go wyrzuciła z domu, choć sama święta nie była, trzymam jej stronę. Czesia... no no. Zupełnie jak nie ona. Fachowe słownictwo prawnicze, wyważone każde słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazamm takk
Niestety chyba sie nie zanosi na to by Norbert zniknał i wątek się urwal, a szkoda. Czesia wypadła świetnie w rozmowie z Ławecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam wczoraj, a dzisiaj nie ma powtórki:( kto mi pokrótce napisze co było?poza rozmową Czesi z Ławecką-bo o tym już tu poczytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przegapiłam, a powtórki dziś nie było :-o Norbert tez nie bardzo mi pasuje do Olki, wygląda trochę jak przerośnięte dziecko, może gdyby obciął włosy, to wyglądał by bardziej dorośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik jest pod kontrolą.Posty nie związane z tematem,będą usuwane. Jeszcze jeden wulgarny wpis o wiadomej użytkowniczce i autor będzie zablokowany po IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90097777777
Ten oli chłopak to taki przymulony wygląda, a jego wygląd pozostawia wiele do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka z pudelka
No woda większościi z nas sie juz "przepiła" i miałysmy jej dośc, może teraz czas na płatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna scenka Jerzego i Eli :) Wydaje mi się, ze do reklam rożnych produktów, będziemy musiały się przyzwyczaić, zwłaszcza gdy zniosą abonament. Dobrze, ze ta reklama nie była tak nachalna jak wody :) Wczoraj oglądałam na Polonii stary odcinek Klanu, było pokazane mieszkanie Bogny, wydawało mi się, ze ona mieszka w bloku, bo Leszek wynajmował chyba w bramie obok? a tu kominek, wielkie okna, ( w którymś odcinku były schody prowadzące na gore) i w ogóle jakieś takie mało blokowe to mieszkanie wydaje mi się. Czy oni zmieniali mieszkanie? Bo nie pamiętam tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzieliscie te coreczke Bog
ny?taka ladna dziewczynka i sprawia strasznie mile wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytalam juz 2 i 3 strony
Krysia nosi te szaty, bo przytyla...i jakos chce to zatuszowac a wychodzi odwrotnie, bo te wory sa okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×