Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ta Pola ma chyba
jakąś zwichrowaną psychikę,co by usprawiedliwiało jej dziwne tendencje-najpierw do tego alfonsa,a teraz do starego obleśnego dziada :O A on też,najpierw Kinga tyle młodsza,a teraz to już w ogóle przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola jest wyrachowana
przeciez na obywatelstwie jej zalezy to nie zwraca uwagi jaki jest Robert,złapac faceta,zaobraczkowac i tyle... a jak patrze na Czeske to zadnego dziecka bym jej nie powierzyla,taka infantylna,łatwowierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się coś, to chyba we wtorek było. Rozmowa Bożenki z Kamilą na temat pana od biologii, Kamila sobie żartowała.. Bożenka stwierdziła, że nauczyciel dostrzegł w niej kobietę.. Kamila na to, że trudno aby się pomylił, skoro jest biologiem… Więcej nie pamiętam, ale fajne to było :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena ma strasznie
irytujacy sposob mowienia i glos ;). nie wspominajac o tych dziobkach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Pola ma w rzeczywistości 23 lata, a w Klanie jest na pierwszym lub drugim roku studiów, wiec tez ma cos kolo tego. Ten aktor co gra Roberta ( jak sie nazywa, ktoś wie? ) na moje oko, na upartego mógłby być jej dziadkiem :o Scena była obrzydliwa, ciężki zawód to aktorstwo ;) Czeska wszystkie czapki miała/ma okropne, w tej obecnej wygląda jak krasnal, zmieściłaby tam jeszcze jedna głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapowiada sie w klanie
żenujący wątek Bożenka zakocha się w nauczycielu, wydupczy z nim i wszystko się wyda.Czapka Cześki bleeee ohyda po prostu i ten rażący czerwony kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena...
Ta Pola z tym Robertem faktycznie taka młoda a on jakby jej tatusiem był...nie myślałam że związą sie ze sobą...makabra jakoś tak za stary dla niej.......a Grażynka jakiś czas temu byla szczuplejsza to chyba jo-jo po tym jej odchudzaniu....ale lubię ją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiecie ze siostra bogny
ta marudzaca basia jest w realu zona Rysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nein naprawde to
jego zona? :o :o nie chce widziec ich dzieci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazyliscie jak ta aktorka c
o gra siostre Bogny zaciaga?jakby sie na wilenszczyznie urodzila...a niby w Polsce mieszka...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskudny ten związek Poluszki i Robercika- aż nie można tego oglądać :O ,a gdzie pracuje Zyta ?- nigdy o tym nie mówili (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
Pola nie kocha go, chce lepszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do diaska się dzieje? Post mi szlag trafił 19:20 [zgłoś do usunięcia] zauwazyliscie jak ta aktorka c o gra siostre Bogny zaciaga?jakby sie na wilenszczyznie urodzila...a niby w Polsce mieszka...dziwne Nie ma w tym nic dziwnego.Mieszkają w Hrubieszowie,tuż przy granicy z Ukrainą.Więc,nie dziw się,że "zaciąga" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola z klanu
A ja czuje przez skórę romans na parkiecie! Pani z blond włosami ma ochotę na doktora Lubicza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polę gra Aleksandra listwan
a Roberta Janusz LEśniewski, rocznik 1951, czyli ma 59 lat. jesli ona ze 23 , to 36 lat roznicy , czyli na upartego móglby i jej dziadkiem byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa...ale Lubicz musiałby
miec ochote na blondi..juz nieco przechodzona:D czy sie szykuje nastepna edycja TzG? może Kotulanka tam bedzie podrygiwala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa...ale Lubicz musiałby
całkiem zgrabnie jej dzisiaj te kroczki wyszły;-) Czeska z tym swoim 'ale ciocia' 'ale wujek' robi sie niestrawna...i te wiecznie szeroko rozwarte oczy,mogliby nauczyc jej paru innych min:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dawno mnie tu nie było! :) Żadnego romansu Lubicza sobie nie życzę! Kotulanka do Tańca z gwiazdami! :D Może zaszlaby dalej niż jej serialowy mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilę odwróciłam wzrok od klanu, a tam na ekranie super szczupłe nogi.. potem pokazują, a to Krystyna! no no no, te nogi nijak nie pasują do reszty jej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole żeby choć jeden facet w rodzinie nie romansował na prawo i lewo :) Krystyna -nogi zgrabniutkie, jak u młodej dziewczyny :) zagadka : w co tak intensywnie wpatrywał się za oknem Mariusz ( u Ryśków ) przy zasłoniętych żaluzjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziasko
Zachwyciły mnie nogi Krystyny! Większość młodych dziewczyn takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, a może :) zmyliło mnie to intensywne wpatrywanie się w dal, stojąc z nosem w zasłoniętych żaluzjach ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Bardzo lubię ten topic, czasem się odzywam, ale jak mi się śpieszy, to pod byle jakim nickiem ;) Znacie tę stronę z wikipedii ? Klan w pigułce :D http://pl.wikipedia.org/wiki/Klan_(serial_telewizyjny) Przegapiłam ślub Marioli z Lucjanem :( , na youtube nie ma. Moze wiece czy mozna to dostac w necie ? Jestem ciekawa jak to wyszło, szaleństwa Lubiczów no i ta pieśń... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzędzia
Mariola wyszla za Juljana a nie Lucjana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzędzia
*Juliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym abonamentem to
totalny żal!!!!!!głupszej reklamy temu haraczowi zrobić nie mogli!co za debile!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×