Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Haaa...... już mi się wszystko w głowie miesza.:D Wygląda, że każdy jest mniej lub więcej z klanową rodzinką spokrewniony.:D Zapraszamy więc wszystkich na Wigilię do Boreckich!:D Ale jazda...!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze wszyscy kafeterianie
powinni zasiasc do wigilii u boreckich...jakby nie patrzec wszyscy jestesmy rodzina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koleżanka Malina, to pryszcz? Ja też chcę na Wigilię do Beatki! Ja też chcę!! I obok siebie rezerwuję miejsce dla koleżanki Klano-Fanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam stalego nicku
i dlatego mam byc pominieta?:( moze chociaz zostane zblakanym wedrowcem?:P i chcialabym siedziec kolo wujka ryska jakby sie dalo pani Beato!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, zbłąkanemu wędrowcy też się Wigilia u Boreckich należy. Idziesz z nami. I pamiętaj zabrać ze sobą Opłatek, bo Beatka to tylko grzybową!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziękuję koleżanko Malino za rezerwację miejsca obok siebie na Wigilii u Lubiczów!! :) Czy ja dobrze zrozumiałam, Beatka urządza wigilię w swoim nowym domu??!! Tyle newsów mnie omija!! Dzisiaj jechałam do domu z zamiarem obejrzenia klanu, niestety utknęłam w korku! :( Trasę, którą zwykle pokonuję w 10 minut, dzisiaj przejechałam w godzinę i 10 minut! :/ Olka z Norbertem pojechali w góry? Samiec alfa nie miał nic przeciwko?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No dobrze, to co ja mam przygotować?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, pamięta się o koleżeństwie, pamięta. :D Ja, niestety, też nie cały odcinek widziałam. Nie znam Pawła reakcji. Bo wczoraj, to faktycznie, było wielkie OOO !!! A Boreccy robią Wigilie na 40 i jeszcze kilka osób. I nic nie szkodzi, że goście na trzy dni przed, jeszcze nic o tej zbiorowej imprezie nie wiedzą. Dowiedzą się 24 XII no i oczywiście wszyscy przyjdą! :P My też do Beatki chcemy! I pójdziemy!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno Beatce, niechcący, załatwiliśmy. Rafalski może spokojne z Karoliną i Denatką przyjść. Boreccy ich w tym naszym tłumie nawet nie zauważą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Uszka i pierogi powiadasz?? hmm...nigdy jeszcze nie lepiłam, ale specjalnie na wigilię u Lubiczów, postaram się zrobić!! :D Malino, możemy usiąść obok doktora Pawła Lubicza?? Zawsze mnie się ten facet podobał!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, miałam taką cichą nadzieję, że niego usiądziemy. No, no... będzie się działo!:D I nic się nie martw, uszka i pierogi to taka prościzna, w try miga zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mówisz? To daj mi przepis!! :D Fragmenty streszczeń kolejnych odc. Paweł beztrosko zatapia się w lekturze książki, gdy nagle zjawia się Bolesław Kazuń i oświadcza, że jest jego kuzynem. Wieczorem Krystyna wraca z konferencji i zastaje obu panów na pogawędce przy derenióweczce i wyrobach drobiarskich. Bolek zostaje u Lubiczów na noc. 17:55 Klan - odc. 2008 Kuzyn Bolek opuszcza dom Lubiczów o 4.30. rano. Paweł z tego powodu oddycha z ulgą, a Pawełek żałuje, że wujka Bolka już nie ma, tak śmiesznie udawał kurę. Zaraz padnę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaraz, czy to nie ten dostawca drobiu do Rosso? Przecież jak kuzyn Pawła, to i Moni! To co on, nie wiedział, że to jest rodzeństwo? Tylko Pawła znał?? :D A nie wiedział, że Paweł z bliźniąt? To Elżuni też nie znał??? :P A może to oszust jaki? Bożesztymój!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No właśnie!! U Boreckich nie Lubiczów!! Tak, to na myśl o sąsiedztwie Pawła pomyliłam nazwiska!!! :)) Ciekawe, co na to Krysia powie?! :P Wujek Bolek!! Kto to wymyśla?! :D Już sobie wyobrażam minę Kryśki jak wraca z tej Łodzi i zastaje w domu pijącego Pawła z jakimś obcym facetem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
To ten dostawca nazywa się Bolek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna pije
bo potrzebuje butelki, żeby rozwałkować ciasto na pierogi, a za każdym razem gdy już miała pustą, to jej wyrzucali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×