Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ani te wątki z nim ciekawe, ani śmieszne,i ten jego wygląd Kena po 50-tce.chyba po szescdziesiatce...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta... :(:(:( i jeszcze ten żałosny Ken po 60-tce odda Moni stówę w naturze!:P O mało wczoraj pawia przy tym nie puściłam.:P Ja wiem, że starszym ludziom też się od życia należy, ale Feli jest taki przerażająco - obrzydliwy...! :P A zachowuje się jak fircyk w podskokach. Ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w nocy śnili mi sie Feli i pan Klosecki aaaaaaaaa :O poszłam z nimi do Ministerstwa Magii (byłam wczoraj w kinie na Harrym Potterze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
A mi parę dni temu śniła się Paschalska, że niby miałem się z nią kochać. Na szczęście do niczego nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Feliks wynajmie sobie mieszkanie, nie będzie zawsze mieszkał z Moniką. Marioli nie pokazują, Deptuły też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza scena
Deptula wnerwia w m jak mydlo jakoojciec Kingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan owicz
Mam pytanie a pamietacie moze jak poznali sie Michal i Zyta z ogłoszenia czy jak/ bo nie pamiętam tego dokładnie. pozdrawiam i dooosiego roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba z jakiegos biura
matrymonialnego lub portalu randkowego- nie pamietam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Surmacz tak jakoś
młodziej dziś wyglądała...Przyjrzałam się i zauważyłam, że te szpecące ją chyba od dziecka, wory pod oczami zniknęły:) Ania chyba pod nóż poszła...WRESZCIE! Od razu wygląda lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
No nie wiem... Widziałam aktorkę grającą Surmaczową jakoś na początku grudnia, może w połowie listopada w galerii handlowej i szczerze mówiąc: wyglądała koszmarnie. Ja rozumiem, że na zakupy nie chodzi się w pełnym rynsztunku makijażowym, ale była jakaś taka szara i spuchnięta. Choć z drugiej strony - może opuchlizna była po nożu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
a może w połowie listopada? Już sama nie wiem, czas tak leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Surmacz tak jakoś
Tak czy siak, dzisiaj w serialu wyglądała tak jakoś inaczej, lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziewczyny, pamiętajcie, nowy rok trzeba przywitać w nowych majtkach!!! :D padłam jak usłyszałam ten tekst dzisiaj w klanie!!! :D Pawełki jeździli na łyżwach po ursynowskim figlowisku. A Feli to tak mi już działa na nerwy, że nie mogę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm, nie ogladam regularnie
Klanu ale mowilam dzisiaj do swojej babuchy, ze Surmaczowa roztyla sie tak jakos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA SIEDZIALAM 2 LATA W DOMU
a michal i zyta mieliu slub. Biedna kamila - ta mlodziencza milosc i rozczarowanie.... sama pamietam jak to bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj gości miałam i nie oglądałam, no bo nie wypadało.:P Nowe majtki? A takie co leżą w szafie jeszcze z metką, nie noszone, to mogą być?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Koleżanko Malino, myślę, że takie się kwalifikują! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to ja metkę utnę i mężulkowi zacznę paradować. A nawet galante. :D Mocno koronkowate. :D Koleżanko godzina duchów nastała, a my nie śpimy? :D:D Patrzyłaś dzisiaj (wczoraj) bo ja nie mogłam. 😭 Mężowi gości się zachciało. A ja wstydziłam się przy nich przyznać, że nasze arcydzieło oglądam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Kamila powiedziała Błażejowi, ze po co ma iść, nawet nie zauważy jej nieobecności.. chce go chyba wpędzić w poczucie winy :o i aż się zatrwożyłam! nie mam nowych majtek :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Tak koleżanko, oglądałam wczoraj. Udało mi się dopchać do świetlicowego tv w chacie u gaździny! :) Bogna oznajmiła Leszkowi, że chce sprowadzić ojca do nich, On się nie zgodził. Powiedział, że najpierw muszą sie uporać z jej problemem. Potem spotkał się z Pawłem na lodowisku i rozmawali o Bognie, Paweł powiedział, że zna dobrego specjalistę i zapisze Bogne na wizytę. Potem Leszek wrócił do domu z bukietem kwiatów i przeprosił Bognę. Ela była na wizycie u Bogny. Rozmawiały o ojcu Bogny. Feli kombinował coś z Marczyńskim, Bożena i Kamila chodziły po centrum handlowym i spotkały dziewczynę Błażeja. Więcej nie pamiętam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Dziewczyny - majtki muszą koniecznie być nie noszone uprzednio, a czy przeleżały w szafie pół roku, czy dziś zakupicie to chyba nie ma znaczenia :) Dobrze, że w klanie przekazują takie mądrości ludowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu, ta Kamila jest
upośledzona :o Na pewno Błażej nie zaprosiłby swojej dziewczyny na imprezę... Kretynki totalne z nich robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria sztucznie gra
kiepska z niej aktorka. Feliks jest żałosny, działa nerwy też biznesmenom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się Daria też nie spodobała...ta grzywka pod garnek a ja prosto od fryzjera i już powoli trzeba się szykować i lecieć ;) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta mnie wkurza
mialam sobie kupic nowe majtki i na smierc zapomnialam. znowu bede miala przechlapany rok :( wszystkiego dobrego milosniczkom klanu i ich krytykom i sobie tez zycxze zeby wreszcie bylo lepij chociaz troche ale czy bez nowych majtek mi sie uda?? wątpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×