Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość zaaal
Ulga ze nie tylko ja nienawidze Malgosi :) z reszta w moim poscie na temat jej wystepu w rozmowach w toku juz pisalem ze z takimi imionami i to pseudo jakies szlachecko-hrabiowskie nazwisko starzy robią jej wielką krzywdę bo mała ma sprawny mózg i mysli ze jest ksiezniczką z reszta same imiona wiele mowia juz o rodzinach ktore je wybierali :) Bożenka bedzie zarywać wsioczko grajka :) haha ale rozbawilo mnie mega jak Grażka i Kasia mialy obiekcje na temat sukni a Maciuś pijak i furiat rzucił "ale laska" a Rysio przyklasnął i pozwoli swojej córeczce wyjsc tak wyzywajaco na rodzinny obiad. W klanie to symboliczne wejscie w wątek burdelu w Topolinie skoro nawet Ryszard zrobil sie "na lajcie" :) PS: szkoda ze dla bożenki guru od zycia jest jej przyglupia kuzyneczka ola ktora sama ma problemy ze soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak piszecie o postaciach z Klanu, to mi sie przypomniała Ula - koleżanka Olki. Szkoda, że nie ma jej już w serialu. Ja ją lubiłam ;) Jakiś czas temu wpadł mi w ręce wywiad z tą dziewczyną i wtedy była na etapie zdawnia do szkoły teatralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekło mi słowo " prawdopodobnie ", bo nie mam pewności co do tego, czy na pewno zdawała do szkoły teatralnej. Pamięć mam dobrą, ale krótką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pamiętam Ulę
lepiej grała niż ruda:P do zaaal: heheheh zajebisty ten tekst:D:D:D : W klanie to symboliczne wejscie w wątek burdelu w Topolinie skoro nawet Ryszard zrobil sie "na lajcie" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pamiętam Ulę
http://www.isp.org.pl/o-isp,program-stypendialny-nauka-i-spoleczenstwo,stypendysci,198.html "Aleksandra Niżyńska, stypendystka Programu Prawa i Instytutcji Demokratycznych (od czerwca 2010) Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz doktorantka w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Studiowała w Niemczech na Bremen Universitt. Współpracuje z redakcją kwartalnika „Res Publica Nowa. W ramach swojej pracy naukowej z zakresu socjologii prawa specjalizuje się w problematyce korupcji oraz zawodów prawniczych. Równolegle zajmuje się historią idei i filozofią myśli społecznej." Czyli jednak nie zostala aktorką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Pamiętam tą Ulę, miała taki niski zapijaczony głos. Ciekawe czy kiedus wróci do Klanu. Mogłaby zając dość poważne stanowisko w naszym burdeliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim głosem i brwiami to tylko do ról charkaterystycznych by sie nadawała kiecki nie widziałam, ale dziś nadrobię - jakżebym mogła ominąć sławetną kolacje rodzinną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh dobre Doktorze L.
z tą Ulą i powaznym stanowiskiem w burdeliku:D Masz rację,ona ze swoim prawniczym wyksztalceniem moglaby także pomagac kierowac burdelem,zalatwiac sprawy administracyjne,prawnicze procedury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emene
Dziewczyny a nie orientuje się któraś z Was skąd( z jakiego sklepu) ta sukienka Bożenki? Strasznie mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haniutki
lepiej,ze wybrala naukową karierę niz aktorską.Wg mnie Ulka grala lepiej niz Olka i inni "aktorzy" Nizynska przynajmniej sie nie pchala na sile przed kamery i sobie darowala bycie aktorka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haniutki
ojciec Nizynskiej,on jest rezyserem Klanu: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=ko%C5%82o+pasowe+pralki&gs_sm=e&gs_upl=2552l6850l2l7273l7l7l0l0l0l0l877l2648l0.2.1.0.1.0.2l6l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1280&bih=688&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Dziś wielka kolacyjka w Klanku ktora moze zakonczyc sie małą orgietką bo Lubicze lubią wypić a po alko rozne rzeczy sie robi moze Bożenka zacznie i stanie się pierwszą wyzwoloną w Klanie? Kto wie :) Mysle ze Bożka dzis bedzie chciala wiejskiemu grajkowi zrobic laskę kiełbasy w kuchni Rosso pod okiem kucharza i Moniki a potem dołaczy sie reszta Lubiczuffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal dobre hehehehe
:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal dobre hehehehe
Maryna32----->Iwona byla w Klanie juz dobrych kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal dobre hehehehe
sama slabo ja pamietam bo byla to drugoplanowa rola i nagle tak jakos urwali jej watek,nic nie wspominają o niej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście NAGLE
urwali ten wątek ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam się przypadkiem fora nie pomyliły ? Życie uczuciowe i erotyczne, to nie ten topik :P Co do sukienki, to tak jak pisałam powyżej - identyczną na sobie miała Monika Urlik w The voice of Poland, czyli ta kiecka jest gdzieś w sklepach. Nie tak dawno pisali w internecie o tym, że ludzie oszaleli i zaczęli kupować ten model. Napisz do Moniki Urlik na facebooku i zapytaj, gdzie kupiła :D Dodaj, że jesteś jej wierną fanką, trzymasz za nią kciuki w programie i myślę, że odpowiedź masz w kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
nie nie pomylily bo Klan to serial komediowy i trzeba sie posmiac z niego a nie analizowac kazdy szczegol lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
W takiej kiecce występuje ostatnio często gęsto Magda Tul w programie "Jaka to melodia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula miała wyjść
za mąż za faceta podrywacza, który pracował w sklepie ceramicznym, Ola kupowała tam coś na prezent, on ją podrywał, przyjaciółka nie chciała wierzyć w to, ryczała, kłóciła się, tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam ten Klan i nie moge uwierzyc ze Lubiczowie nie maja nic do zakochania Milosza w ich corce, przeciez to kurna rodzina! Kazirodztwo, heloł? moze dalsza ale zawsze! Co to nie ma innych lasek w Wawie niz przepiekna Ola Lubicz tudziez Bozenka (chociaz ta druga akurat lubie)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terminologia w Klanie czasem mnie rozwala... :P Nie wiem skąd oni wzięli określenie " patron stażu ". Patron, to patron ma się nijak do stażu. Osoba czuwająca nad stażystą, to opiekun stażu, a nie żaden patron. Nie wiem skąd oni to wzięli. Nawet pani dziekan się zdziwiła na to określenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie jakies glupie
okreslenie:oPewnie funkcje patrola powlai na potrzeby OLi Lubicz no bo jest tak genialna,że musi miec PATRONA a nie jakiegoś tam opiekuna stazu jak pozostaly plebs:PNo, bo Ola to szlachta,bohema,burżuazja buahahahahha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie jakies glupie
Milosz tak sie gapil na Bozenka jak zahipnotyzowany:DAz z wrazenie nie mogl trafic plaszczem na wieszak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wdową ale pewna nie
jestem.Z pierwszych odcinków Klanu pamiętam,że jej mąż(nareczony,nie wiem czy mieli ślub)zmarł,chyba na zawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×