Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

-Dlaczego Rysiu z Klanu musiał umrzeć? -Bo na pogrzebie Hanki Mostowiak złapał wieniec. Jak widać, Rysiu jest już postacią kultową:) Fajny chłop był z tego Rysia. I dobry aktor. Niech mu się wiedzie w teatrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, powtarzam się, ktoś już chyba ten kawał tu umieścił:D Ja dziś ubrana na czarno, po Rysiu biedaczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna sprawa, bo ja tez na czarno, ale zupełnie przypadkowo.. może jednak nie? Oj, smutny będzie odcinek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra doktora L
hej tak sie zastanawiam co tu moj brat siedzi tyle na kompie i wreszcie w historii znalazlam :)! on ma ciagle przerabane ze starymi bo nic nie robi nic kompletnie! tylko siedzi i oglada te nedzne seriale siedzi i obgryza ciagle paznokcie i oglada. mal tego widze tutaj ze moj brat wystepuje tu pod 2 nickami czyli ma chyba rozdwojenie jazni :o ""doktor L" i "heniutkaa jakas tam " to jedna osoba. żal ...he nie gadajcie z nim bo on ma schizofrenie i jest nienormalny i zalosny. za robote sie wez wreszcie bo juz wiemy w domu czym ty sie wiecznie zajmujesz ! phi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhgjhjk
O matko jaki ten odcienk byl smieszny!!!!!!!!!!!!!!! Scenariusz chyba pisala osoba ktora nie miala do czynienia ze smiercia w rodzinie. Ostatnia scena jest zalosna. Pawel oswiadcza wszystkim ze Rysiu zginal walczac ze zlodziejami a na twarzach wszystkich spokoj, zamyslenie, plus durny komentarz Moniki ' rysiu zawsze bronil prawa' hahah w takiej sytuacji kazdy by inaczej zareagowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z dużego miasta
a co stało sie Grazynce zawału dostał? To będa dwa pogrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak strasznie głosno Kryśka krzyknęła jak Grażyna zemdlała no i brakowało tam tylko Martusi choć się wybierała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrioszkaaaa
Norbert wziął paragon z piekarni i teraz odliczy sobie żałobne bułeczki od czynszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semulina Derum
Ryśku, Ryśku jest już w niebie Obcy mu trud i niedosyt Na raj wieczny zapracował Wszystko stawiają pod nosem Ryśku, Ryśku jest już w niebie Łez rodziny pełna rzeka Wczoraj mieli żywiciela Jutro pomoc da opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAWET W WIADOMOŚCIACH NA 1 PODAJĄ INFORMACJE O ŚMIERCI RYŚKA JEDNAK TO DUŻE WYDARZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak co, ale koziełłowa przesadziła z botoksem! miminka jej padła całkiem, dziwinie to wygląda a Ola chodzi jak kaczka a co do rodzinki Lubiczów, to taki widok pełnego mieszkania u nich mozna zauwazyc tylko na swieta... mam wrażenie, że za mało rozpaczali a Monika wydawała sie wręcz nie przejęta. to są takie sytuacje, że niewiadomo jak się zachować, każdy próbuje pomagać jak może. Co jeszcze zauważyłam- Jurek nalał grażynie 2 łyki wody z dzbanka, co on taki oszczędny no i Krystyna faktycznie się wydarła w niebogłosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhyguh
ale ogólnie odcinek mi się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takich momentach niekoniecznie się spazmuje i płacze histerycznie, dla mnie było ok. tylko po co pokazywali Herbusiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mi ktos powie dlaczego wszystkie moje dzisiejsze wpisy są usuwane. nie uzywam wulgaryzmow, nie obrazam nikogo, nie dokuczam o co chodzi???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ktoś się odwdzięcza nie zwracajmy uwagi, może im się znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apteka na sadybie
też tak się wystraszyliście jak pani dziekan od 20 lat się wydarła na koniec odcinka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simba Pumba
Obecność Herbusiowej była nie na miejscu. Jej postać jest całkowitym zaprzeczeniem cnót, które reprezentował Ryszard. Cały epizod powinien być poświęcony jego osobie. Ona zalała syfem jeden z najlepszych odcinków. Przypomniał mi się pierwszy odcinek Klanu. Wtedy też wszyscy czekali na przyjazd Pawła ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ smutna..
no krysia przesadzila..Podobala mi sie smutna gra oli dzis,grazynki,eli..Nawet pawel biedny posiorbal troche.Za to Monika faktycznie..usmiech na twarzy i 'zapraszam do stolu!! troche malo zalobne. A ogolnie smutno i przykro ,nastroj i mi sie udzieli i pare lez polecialo za ryskiem-bohaterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten dzisiejszy odcinek
SUPER BARDZO MI SIĘ PODOBAŁ ŚWIETNI SĄ CI AKTORZY KLANU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNinaaa
Rychu to był kozak!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może głupie pytanie
czy ta kobieta, która go zaczepiała na korytarzu-wspólniczka złodzieja-, nie była kiedyś przypadkiem pacjentką Pawła? Może to głupie, ale mnie męczy od wczoraj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
masz rację to ona.Franca jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie zapomnialam dodac Miłoszek w dzisiejszym odcinku jak dla mnie (z wyglądu)= pedalnia a Marta= mała kurewka, nie lubie jej. ciekawe co by zrobila jakby wpadla z Miłoszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś chlipałam. Jak tak sobie wyobrazić, co czuje osoba, której najbliższy człowiek odszedł to aż grozą przejmuje :( Wiadomo film, ale choćby myśl, że ukochany leży taki zimny i bez życia, bez jakichkolwiek emocji i w dodatku "wypatroszony", buuuuu, okropne to jest 😭 😭 😭 Jak to dobrze, że pan Cyrwus jest cały czas z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Ross
Ryszard nawet po swojej śmierci jest bardzo uczynny. Kiedy klienci dowiedzą się o jego stypie będę miała darmową reklamę Rosso a dzięki temu zamówienia wzrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyna bardzo wiarygodna w tym nieszczęściu, tylko fizycznie była obecna, bo poza tym cała jakby odrętwiała, no i te jej oczy 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×