Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Kasia Lubicz
Wczoraj jak zadzwonili ze szpitala, że umarł nasz tato to poszłam do pokoju i zaczęłam odrabiać lekcje. W takich chwilach człowiek naprawdę nie wie co ma zrobić z wolnym czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysio Rysio
kasia- tołdi- wreszcie nie darła tej brzydkiej gęby, mamo mamo bo maciek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Lubicz
Zawsze wiedziałem, że przeżyję Ryśka. Nigdy się nie szanował więc inni nie szanowali jego. Do niczego w życiu nie doszedł bo nie umiał zadbać o swoje sprawy, każdy potrafił go podejść i wykorzystać. Nie wiem czy takich ludzi powinno być wam żal. Zobaczcie na mnie! Mam wszystko czego zazdrościł mi mój nieporadny brat. Jestem kimś bo zawsze wiedziałem, że frajerstwo to droga donikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Kwarc
Kochani! O nic się nie martwcie. Rysiek zostawił mi instrukcję obsługi Grażynki. Już ja zrobię wszystko by nie miała powodów do narzekań i doczekać się nie mogę gdy wreszcie wycałuje te jej cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna dobrze zagrała dzisiaj
heheheh dobre:D Kasia-tołdi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Lubicz
Druga noc bez Rysia. Jakoś dziwnie, nie można przyzwyczaić się gdy jest tyle wolnego miejsca w łóżku. Ale tej nocy nareszcie się wyspałam. Rysiek strasznie kopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Łata
Takie rzeczy powinny być napisane na pasku kiedy leciał dzisiejszy odcinek. To zwykła ignorancja tvp w stosunku do widzów, kiedy o zmianie emisji dowiadują się przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłakujemy Ryska a tu zaraz zaraz kto? Herbuska! bo przeciez jej wygibasy na euro sa tak istotne, ze zalobny pierwszy odcinek po zgonie ryska musiala zapchac ta zdzira. Monika - kompletnie nie wzruszona bardziej robilo na nia wrazenie problemy Rosso niz smierc brata ;) Anna Surmacz miala jedno zdanie do przetlumaczenia wydrukowane na kartce - mogla skorzystac z google translator bueheheheh Ciocia Stasia niby taka rodzina a do niej nikt nie zadzwonil ;d dowiedziala sie kolejnego dnia kiedy to przyszla robic za poslugaczke na sadybie a elzunia spieszyla sie do grazki. Grazka nam dzis tez padla chyba kolejny zgon bedzie dwa pogrzeby za jednym zamachem. Na Mariuszu smierc ryska nie zrobila tez za wielkiego wrazenia w szpitalu ani u nich w mieszkaniu totalnie olewal Czeska - niby tak blisko z ryskami ciagle ciacia to ciocia tamto wujek napraw a nie wie ze umarl nie przyszla ani nic Powyzsze dowody potwierdzaja ze scenarzysci nie umieja ogarnac wszystkich bohaterow klaniku bo np. czeska byla wazniejsza dla ryskow niz rodzona siostra monika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah świetne podsumowanie
zaaal :D:P Jakże prawdziwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah świetne podsumowanie
i w ogóle co z DOROTĄ??? Scenarzyści Klanu chyba o niej już zapomnieli ładnych kilka lat temu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dopiero obejrzałam dzisiejszy Klan. Szacun dla aktorów, wszyscy zagrali świetnie! Królikowska, Bursztynowicz, Kotulanka, perfect! Odcinek naprawdę łapiący za serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za informację, że KLAN jutro o 14.15. Nie wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyt@ Herbu$
Drodzy Państwo! W reakcji na Wasze ogromne zainterowanie informuję, że jestem zakontraktowana w serialu na długie miesiące. A moją bohaterkę czeka wiele zawirowań na gruncie zawodowym a także w sprawach sercowych. W najbliższych miesiącach to właśnie na wątek, w którym bierze udział postać Marty zostaną zwrócone światła reflektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajobek
Edyta, uważaj żeby ciebie nie poparzyły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manner
Pytanie do zaaal! Jesteś aktywny czy pasywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka to chamka
kurfa umarl wujek a ta rura sie buja po swiecie i chooj ja to obchodzi. Nie wspomne o siostrze, dobrze zal podsumowal. nie bylo czeski- baardzo duzy nietakt. bali sie ze nie pomieszcza ich przy stole jak to bylo pieknie pokazane. A skad oni wytrzasneli ten okragly stol nagle? dostali z sadyby w spadku dla biedoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tłumaczenie Surmaczowej było dziwne: że klientka prosi o przesłanie 3 sukien???? ale gdzie przesłać? i jaki rozmiar? bez sensu... wiem, że to mało istotny problem w obliczu śmierci Rysia, ale zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzal
jestem pasyf ale biore w pupe max 15cm bo boje sie ze mi rozpruja. Ale w usta moge brac wszystko. No i polykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @manner
a co manner, chcesz possac zalowi ze pytasz? A moze chcesz mu nadstawic pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamamama
na ipli zawsze mozna oglądnąć. Mariuszowi chyba na rękę śmierć Rysia, teraz bedzie miał wolną drogę do Graży, a przecież zawsze sie w niej podkochiwał ;] Dziwne, że Cześki nie było wczoraj z nimi, przecież to bliska rodzina i zawsze Rysiom dupe zawracala, a tu w obliczu takiej tragedii jej nie ma i co się stało z zakonnicą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamamama
na ipli zawsze mozna oglądnąć. Mariuszowi chyba na rękę śmierć Rysia, teraz bedzie miał wolną drogę do Graży, a przecież zawsze sie w niej podkochiwał ;] Dziwne, że Cześki nie było wczoraj z nimi, przecież to bliska rodzina i zawsze Rysiom dupe zawracala, a tu w obliczu takiej tragedii jej nie ma i co się stało z zakonnicą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamamama
na ipli zawsze mozna oglądnąć. Mariuszowi chyba na rękę śmierć Rysia, teraz bedzie miał wolną drogę do Graży, a przecież zawsze sie w niej podkochiwał ;] Dziwne, że Cześki nie było wczoraj z nimi, przecież to bliska rodzina i zawsze Rysiom dupe zawracala, a tu w obliczu takiej tragedii jej nie ma i co się stało z zakonnicą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ smutna..
czesi nie bylo bo odkad jest wielka dyrektorowa ,zmienila klase spoleczna to o ryskach zapomniala,problemy swoje rozwiazuje sama. A surmaczowej tlumaczenie to po prostu kolejny pretekst by krysie nawiedzic.Oni to wogole w tym klanie telefonow nie uznaja i z kazda pierdola wola leciec przez pol miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGLĄDAŁAM DZIŚ WCZORAJSZY ODCI
DALI RADĘ SUPER ZAGRANE WSZYSTKO WIARYGOBNE NIE MA KICHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam tylko czasami
no własnie czemu zakonnicy nie było? co sie z nia w ogole dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę lepszy pomysł na śmierć
niż ten pomysł z kartonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×