Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Sajonarka
Teraz dla niepełnosprawnych, równiez umysłowo jest więcej ofert pracy niż dla ludzi po liceum nie mających zawodu bo na te miejsca pracy są przeznaczane środki z Unii, podobnie dla osób z terenów wiejskich, samotnych matek i recydiwistów, na staże dla takich bezrobotnych zawsze są fundusze i pochodzą z UE. Wniosek- Maciek z Klanu jest bardziej atrakcyjny dla przyszłego pracodawcy niż osoba z czerwonym paskiem na świadectwie maturalnym po renomowanym liceum, która nie ma zawodu, doświadczenia ani statusu studenta bo to zwalniałoby od skladek a za Maćka taki pracodawca dostanie zwrot kosztów zatrudnienia. Nie musi to być praca gdzie kontakt z klientem jest bezpośredni ale w takiej hurtowni czy mleczarni Maciek ma większe szanse na pracę niż Bożena po swojej maturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajonarka
Poza tym istnieją zakłady pracy chronionej, które zatrudniają wyłącznie takie sooby jak Maciek. Są zwolnione z podatków i większości opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo koniec serialu,
sporo nakręcili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
To już tylko 10 odcinków Klanu w tym sezonie :) Miejmy nadzieję, że przyszły sezon będzie ciekawszy... A panu Piotrowi gratulujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie był sekator, tylko specjalistyczny multitool, jaki ma MacGyver, czyli sto tysięcy przyrządów w jednym:D znam temat bo mój mąż się takim jara i wyciąga go specjalnie zeby sobie piwo otworzyć:P Nie wydaje wam się, że ten gość, co smali cholewki do Grażyny, grał Pawła Zawadę w Koglu-Moglu? On czy nie on....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda i prawko? no niezle jak ktos juz zauwazyl ruda robilaby je okolo 5-10 lat przeciez 10 lat zajęły jej studia ktore normalnemu czlowiekowi zajmuja 5 lat ale ruda to ruda co do maciusia - no jasne ze powinien isc do pracy a co on sobie mysli? heh wszystko to prawda co pisaliscie ze pracodawcy beda mieli ulgi i w ogole w polsce orzeczenie o niepelnosprawnosci to duzo moziwlosci bo jak zobaczycie na ogloszenia o prace zawsze jest to dopisane bo te hieny szukaja tylko takich za ktorych dopłacają wiec macius niech zawija rekawy i do roboty martynka to samo moglaby dubbingowac bajki bo zawsze mowi przez nos i sepleni czyli nawet fucha u disneja by byla :d a na koniec napisze tak niezle klan zrobil wszystkich w ciuuuuuula caly rok trąbienia o ojro 2012 kazdy bohater prawie uwikłany w wątek ojro nawet takie elementy jak herbus nic tylko ojro ojro ojro 2012 a klan zwija sie przed ojro buahahah czyli nie zobaczymy jak rosso polecane przez UEFA gości waznych vipów i nie zobaczymy michałka jako stjurarda i feliksa wielkiego dzialacza wraz z bolkiem kolejnym działaczem. Z nich takie działacze ze działali tylko na nerwy i caly rok sluchac bylo tylko o ojro a przed ojro klan sie zwija booosko! ale niech sie zwija juz calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaga Tiki taki
Aktor, który grał Pawła Zawadę zmarł w 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak przeczytają na forum, że Olka powinna prawko zrobić to ją wyślą na kurs! :) W końcu daje się czasem zauważyć w Klanie, że pojawiają się tematy, które poruszamy na forum. Jakiś czas temu ktoś pisał, że Krystyna chorowała na raka i w ogóle nie robi badań kontrolnych, a tu proszę, w najbliższych odcinkach idzie do elmedu, w którym, jak się okazuje, od 5 lat robi badania kontrolne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaga tiki taki
Jeśli to czytają to może podchwycili pomysł na lesbijski wątek Agi. Teraz została sama i jest okazja by ją połączyć z... adwokatką, której żaliła się na Mirona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31latek 100lej
coś wam stuleje opowiem prawdziwego na 100 protzent otóż była u mnie w domu dzisiaj impreza z okazji dnia mamy (mam 31 lat i mieszkam z mamą) przyjechała siostra z rodziną (starsza ode mnie o 13 lat) i brat z rodziną (starszy o 15) siostra ma dwoje dzieci syna (22l) i córkę (20l) i motyw jest taki były pieczonki i wódeczka i piweczko itp i po 23 już po imprezie poszliśmy do domu spać nie jestem nawalony tylko lekko się wstawiłem w sam raz na dobry humorek i wpakowałem się do wyrka w pokoju stołowym gdzie już położyła się siostrzenica ma na imię Julia (kurrwa zmyśliłem to ) no i położyłem się koło niej, obok na polowym spał jej brat, a reszta w pokoju moim i u mamy i leże tak i leże i pyta mnie staje więc mam różne dziwne myśli, to zacząłem się sam lekko tasować patrzę na siostrzenicę i zastanawiam się czy śpi czy udaje więc przysuwam się bliżej, a ona coś burknęła pod nosem :/ wystraszyłem się jak cholera, ale szczęście chciało, że swoją lewą rękę położyła obok mnie pyta mi się rwała jak szalona myślę sobie że se zwale i pójdę spać ale nie mogłem się powstrzymać i pod kołdrą wziąłem ją za rękę i wsadziłem w bokserki na mojego sztywnego spartana nic się nie zaczęło dziać więc zacząłem się ruszać jakbym ruchał jej rękę i ona nagle odwraca do mnie głowę patrzy wystraszona i mówi "no co ty" :/ a ja nic patrzę na nią pała mi pulsuje jak oszalała i mówię no zwal wujkowi konika myslałem, że się zerwie i ucieknie albo coś a ona mówi tak "ok ale bądź cicho" na to ja "ok" rany jak ona tasowała! kurrwa omal nie wyrwała mi ptaka razem z torbami! widziała że mi oczy z orbit strzelają i że zaraz skończę więc odkryła kołdrę i po cichu usiadła obok jeszcze szybciej zaczęła machać ręką aż nagle strzał :classic_cool: cały ejakulat "wylądował" na jej drugiej dłoni dokładnie otarła kondora z lukru i poszła do wc się umyć, a ja nie mogłem wytrzymać i popierrdoliłem szybko do pokoju do kompa żeby o tym napisać :classic_cool: to było dokładnie 2 i pół godziny temu i było zaj.eb.iscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarrecki 20cm
jarrecki 20cm z własnego doświadczenia wiem że szmaty z czata i ogólnie portali internetowych to poza małymi wyjątkami najbardziej spierrdolone goowna jakie istnieja. Nie masz tam szans na znalezienie ładnej, miłej, inteligentnej i fajnej dopy bo jak takie tylko sie pokazą to maja po 500 privów i sie nie dopchasz. Jeśli nie spełniasz ich wymyślonego idealu jaki sobie nakreśliła w łepetynie to po prostu cie oleje nie mowiac już o sexie. Jedynym rozwiązaniem które sam czasem stosuje to wyjscie poza czat i przeniesienie rozmowy na skype i tutaj ciagle nachalne dążenie do pokazania cyców. Jeśli ci pokaże cyce i strzeli sobie przy tobie na kamerce palcówe to masz gwarantowane ruchanie w realu (bo przy okazji wie jak wygladasz i nie bedzie niespodzanek przez zdjecie z photoshopa) a dwa tabu zostało przelamane i możesz wchodzisz sobie kiedy chcesz i sie z nia bawic na cyber. Jeśli natomaist suka nie pokaze ci cycow i zacznie sie burzyć na takie żądanie to chyba wiadomo jak bedzie w realu i trzeba taka wypierrdolić jaka by nie była i szukać innej. Minusem jest to że śmiale i chetne na takie ekscesy są najcześciej starsze rozwodki 40 lat, grubaski albo lochy mocno przecietne gdzie pokazywać sie z taka wśród ludzi to troche wstyd. Zadna 10/10 tego nie zrobi bo czesto one maja już chłopakow a gadaja z toba by sie dowartościować lub pożartować z ciebie takie to tepe scierwa. Sam jednak musisz mieć aparycje conajmniej znośną bo te paskudy przez neta szukaja sobie extraklasy w porownaniu do siebie i przy takim banalnej kamerce ona musi czuć że jest gorsza od ciebie i to ona musi zabiegać. A najlepiej to probować w realu bo jest efekt zaskoczenia, duzo tematów do rozmow a i lochy maja chyba wiekszy szacunek do ciebie bo sie odwazyles zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta przyszła pracodawczyni Darka to umie chodzić na szpilkach? Bo chodziła jak jakaś czapla po tym biurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahaha
"chodziła jak jakaś czapla po tym biurze " hheheheh,tez to zauważyłam:D:D:D Dobrze,że sobie nóg nie połamała na tych obcasach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan mnie zadziwia :) a raczej scenarzyści, bo ostatnio tak kombinują, jak koń pod górę i wychodzą z tego idiotyzmy.. no ludzie, kto w prawdziwym życiu zgadza się, by mąż pracował u byłej kochanki... porażka! A ta spółka Michała i reszty..z tym to pojechali na całego. Wolałam, jak pracował na tej swojej koparce. I dlaczego Deptuła już nie pracuje na uczelni? Czy on teraz w domu publicznym pracuje? Nie oglądałam paru odcinków i nie bardzo rozumiem. Z Kasi to już duża dziewczyna, ona gimnazjum kończy w tym roku, no no, ale czas zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjgdah
nie gimnazjum, tylko podstawowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a glupia Czeska jeszcze
pcha Darka do tej kochanki,aby pracowal u niej.Pewnie znow bedzie zdradzal z nia Czeske, bo puszczalski Darek to meska dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też klan zadziwia
koleżnka Kasi mówi do niej - milionerka:O i dlaczego Grażynka taka szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Między Kasią a Jaśkiem jest tylko rok różnicy ale z zachowania to jakby całe pokolenie ich dzieliło. Ale fakt zleciało. Kasia w Klanie od urodzenia a tu już do gimnazjum. Tylko jaka normalna matka mieszkająca w Warszawie zgodziłaby się na jakieś podrzędne gimnazjum w Legionowie, bez przesady. Ludzie się starają żeby dzieciaka do Warszawy wepchnąć a Kasia będzie na prowincję dojeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jest Klan....
i stąd taki durnowaty scenariusz:o Ciekawe czy Olka nadal będzie z Ogrem,po jego próbie samobójczej...a dowie się w ogóle Ruda,że to Ogr przeciął te przewody????????????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie, też jestem
ciekawa czy Olka dowie sie o tym. Wczoraj miała takie przestraszone oczy, ona nie powinna z nim być! z jednej strony Klan swego czasu promowł życie bez przemocy, a Olka niby taka wykształcona, pracuje na takim stanowisku i nic nie zrobi ze swoim życiem? zadziwia mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszym odcinku Halszka zaś zabłyśnie... :) Niedługo stanie chyba najlepszą przyjaciółką i powierniczką Moniki, jak tak dalej pójdzie... http://www.swiatseriali.pl/seriale/klan-380/news-nowy-kucharz-z-kryminalna-przeszloscia,nId,608615 Nie wiem, czy ktoś wklejał ten link, czy nie bo mam takie zalegości w forum i w Klanie, że aż wstyd :P Jak dubluję, to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za linka bo jeszcze
go nie widziałam :) no no no to Halszka będzie robić blyskotliwą kariere u Moni,zostanie drugą Geslerową:P Oraz zostanie najlepszą przyjaciolką Moniki...takie rzeczy tylko w Klanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego, że Deptuła i Kryśka są na pan/pani, zdążyłam się przyzwyczaić! Ale pamiętam, że Paweł i Deptuła mówili sobie już po imieniu! Tymczasem słyszę, że znowu sobie panują! Coś tu jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrra raszpla
Dlaczego olka nie zostawi tego ogra, przeciez strach z takim psycholem siedziec, nie wiadomo co wymysli :-0 w koncu do czego on jej potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiać mi się chciało, jak Deptuła użył określenia " córy Koryntu " Nie ma, to jak wyszukany i sztuczny czasami dialog w Klanie... :) Przecież z powodzeniem mógł użyć określenia " kobiety lekkich obyczajów ", czy czegoś na ten kształt. W każdym razie oznacza to samo, a brzmi naturalniej :) A drugie, to ległam ze śmiechu, jak nie wiedzieć w pewnym momencie, co Lubiczowie mają odpowiedzieć profesorowi Krystyna rzuciła magicznym zdaniem zarezerowanym dla Pawła " po koniaczku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee too
'córy koryntu' przebiły wszystko! :classic_cool: kobiety lekkich obyczajów to zbyt WYUZDANE powiedzenie jak na profesorowe usteczka! :o a tym czasem profesorek najzwyczajniej w burdelu się najął :D w NORMALNYM świecie profesory mają posadkę w państwowej, i ze dwie na prywatnych uczelniach!!! trzepią kasę aż huczy (już ja coś o tym wiem!) ale nie!!!! dla naszego Deptuły ni ma pracy! Ale nic to! Paweł albo wuj Stefan mu znajda posadkę :o może i ja do wuja stefana zadzwonie? :classic_cool: btw to zastanawiam sie po kim ta mała Królikowska ma ten okropny 'świński' nochal?????????? :o pisaliście o tym żeby Ruda zrobiła prawko. a po co jej??? nie dość, ze stary musiałby wybulić na kurs to później furę kupić?!?!?! no wiecie co! niech zapieprza razem z Ogrem, w tych garniturach i jej cudowną torebunią, MPK! zresztą to kwestia czasu. ogra najpewniej zamkną w psychiatryku a ona będzie wozić 4litery z panem kuratorem :P tak w ogóle to jakie stanowisko pełni RUDA???? no chyba nie kurator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×