Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość rewereta
rozprawa rozwodowa (Mariusz i Asia) i sąd w składzie jednego sędziego zamiast trzech? hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Martynki dziś pojechała po całości z tym kosztorysem... :P Co za kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Graża na rozprawie miała oczy wymalowane na rózowo, czy jakoś tak w liliowo wpadało. Nie wiem jak na zwac ten kolor. A jak weszła do domu z MAriuszem to już miała na szaro. Poza tym wszyscy chodzą w kurtkah, szalikach, a Mariusz złapał Kubusia w cienkiej bluzeczce i z gołą głową i wyszedł :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
Grażyna niech babsko przegna, maćkowi dupe przetrzepie jak się znowu futryny uczepi i po zabawie. Dojdzie do tego że Graża będzie odpalać jakieś hienie dole , żeby Maciek nie robił scen. No paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saczii
Zamiast sekator przeczytałam segregator i nie mogłam rozkminić jak to się ma do przewodów hamulcowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
A zauważyłyście może ile matka Martyny tej swojej pensji wypisała w tym kosztorysie? Powalone babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee too
1600 (chyba) + pensja dla niej buhahah :D ja zbiłabym kobite śmiechem widząc taki rachunek :o ale nieee! graża na bank ją będzie przepraszać za to, że jej kasy nie da! :o otruty Feli mi się za to podobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak :*
Tak Feli był boski :D Jak Monika powiedziała, żeby umierał ciszej bo chce spać, to parsknęłam smiechem :D Chyba pierwszy raz mi sie to przy oglądaniu "Klanu" zdarzyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graża powiedziała że nie wydaje tyle na miesiąc na ich czwórkę, czyżby faktycznie wydawała mniej niż 1600? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka nie ma teraz
klawego życia szkoda mi jej a i tak kobieta sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahah dobre
"skąd u licha sekator u ogrów??????? po pracy przycinają krzaki przed blokiem?" heheheheheheheh:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Klanu, coś słabiutką
fanką jesteś... "- Cieszymy się, że będziemy z naszą wierną widownią kolejny sezon. Codziennie ogląda nas ok. 3,5 mln widzów - powiedział Paweł Karpiński, producent "Klanu". - W nowym sezonie serial zostanie nieco odświeżony. Producenci pozyskali młodych scenarzystów, więc pojawią się nowe wątki i postaci, tak, by do grona stałych widzów dołączyli kolejni, młodzi odbiorcy - dodał". źródło: http://m.newsweek.pl/plotki,-klan--zostaje-w-tvp,91252,1,1.html i na wielu innych stronach można było o tym przeczytać.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irina Napletkowa
Matka Martyny za pieniądze Graży będzie dogadzała swojej córuni a Maćkowi co najwyżej ugotuje michę kaszy gryczanej na dzień, nie chce mi się wierzyć że jako opiekunka dbałaby o nich jednakowo, ona przecież nie znosiła wcześniej Maćka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
"Ogląda nas około 3,5 miliona widzów" A tak mało na kafe pisze hihihi. Wiadomo, że babsko by o Maćka nie dbało. Mówię wam, że Grażynka powinna powiedzieć, że to ona się zajmie Martyną tylko niech mamusia odda zasiłek pielęgnacyjny czy rentę bo chyba ma jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cię,że nie :) Czytać umiem, ale to ściema, co zresztą zapewne będzie widoczne w kolejnych odc.klanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, może poza jednym wielkim "wydarzeniem" w życiu Olki i Norberta :) Ale to za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuźwa, a te wątki ze sraczką
Feliego mnie wkurzają. Ostatnio wiecznie pokazują go wychodzącego ze skwaszoną miną z kibla :o. Naprawdę nie mają co wymyślić?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mtpjamd
Jutro kolejna ważna scena z udziałem pani Steni. Dialog, który z całą pewnością będzie siłą napędową odcinka i motorem akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfybkjth
"Graża powiedziała że nie wydaje tyle na miesiąc na ich czwórkę, czyżby faktycznie wydawała mniej niż 1600? Dziwne." O ile się nie mylę, to 1600 zł miałaby dostawać matka Martyny za samą opiekę, natomiast powyżej (na kartce) była cała lista normalnych wydatków (w tym np. 300 zł na owoce, 250 na słodycze, 600 na odzież itd.). Przynajmniej ja to tak zrozumiałam (ona twierdziła, że należy się jej pensja, bo przeciez będzie musiała zrezygnować z pracy). Tak więc na górze kartki były wydatki związane z utrzymaniem Martyny i Maćka, a 1600 zł miało iśc na samą matkę Martyny. Czy dobrze zrozumiałam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sereno e
Jak to nowe wątki dla młodych widzów? Mam rozumieć, że teraz nadrzędnymi postaciami staną się: Herbuś, wszechstronny Miłoszek i ta przeterminowana maturzystka w okularach ze swoim bratem mechanikiem, który ma pięć fakultetów? A może chcą rozwinąć postać tego Matrixa od Olki lub pokazywać jak zmienia się widok morderczych brwi Jaśka kiedy przeżywa pierwsze miłosne uniesienie? Jeśli tak to na złych koni stawiają i nie uratuje to już tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sereno e
8,50 zł na słodycze każdego dnia to 2,5 tabliczki czekolady w ciągu doby. Kto tyle je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Sprawdzam czy mi gamonie nicka odblokowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_madzi
zablokowali na mój wniosek. Teraz idź się przewietrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ok jak sam pensja to rozumiem. Ale 250 zl miesiecznie na slodycze? Chyba nikt tyle nie wydaje, 3 tabliczki dziennie ble:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_madzi
Maciuś tyle to tygodniowo na browary wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Eee 1600 to jeszcze nie tak źle, mało się kobieta ceni z 3000 powinna zażądać pazernota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydatki były rozpisane wyzej a pensja mamusi Martynki jest osobna bo za coś musi zyc nie rozumiecie? kobieta poswiecilaby sie i swoja kariere opiece przeciez musi za cos zyc zeby nie wpieprzac resztek po macku. Burdelik w klaniku no pieknie scenarzysci powinni odpalic mi jakąs dole za podrzucenie pomyslu przeciez wiadomo ze produkcja takich seriali czyta fora a to forum wyskakuje jedno z pierwszych w google na fraze klan forum bo ja tu tak trafilem wiec wiem nikt oficjalnie nie przyzna sie ze czytuja ale musza sledzic rokowania serialu i opinie widzow nawet te stosunkowo nierealne ale przyklad burdeliku potwierdza ze one sa realne. Odwalamy za nich czarna robote wymyslamy wątki a ci popalają tylko zioła w redakcji i pokazuja nam problemy gastryczne feliego albo matke martynki ktorej wlozylbym petarde Achtung w odbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tedijursa
1600 za opiekę plus jakieś 2000 na wydatki to prawie 4 tysiące na miesiąc. Razem to daje 50 tys. rocznie na utrzymanie Maćka. Łatwo policzyć, że 20 lat małżeństwa Maćka kosztuje milion czyli całą wygraną Grażki. A gdzie pozostała dwójka nie mówiąc o potrzebach samej Grażynki. A skoro matka Martyny chce zarabiać w ten sposób i traktuje to jak każdą inną pracę to wypadałoby żeby połowę wydatków na dzieci pokrywała z własnej kieszeni jak dotychczas. Czyli 1000zł z tej listy potrącała ze swojego wynagrodzenia 1600. Gdyby pracowała gdzie indziej też musiałaby pokryć połowę kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że u Agnieszki na razie koniec z adoratorami i jakiś czas pobędzie sama. Ile można, to można :P I bardzo realistyczne pociągnięcie wątku Norberta. Ludzie chorzy na schizofrenię przecież często podejmują próbę odebrania sobie życia... Mam jednak nadzieję, że Świderski w Klanie zostaje, bo gra coraz lepiej :) Mogliby tylko jeszcze jakoś z twarzą dokończyć wątek Beaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×