Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Nie rozumiem po jaka cholere Koniakowie chca koniecznie powiedziec Surmaczowej, ze pies uciekl? Oni jej nie oszukuja, bo on ajest histeryczka niesamowita i wlasnie ze wzgledu na to powinni japy trzymac na klodke. W tej kwestii sie zgodzilam sie dzis z Koniakiem calkowicie, a Krysia niech nie bedzie az tak dobra kolezanka, bo Surmaczowa powinna wziac adres lekarza, gdzie chadza Norbert. Fakt, ze ciaza zmienia kobiete, ale Agata przesadza i to rowno, ona sie zachowuje jakby jej padlo na dekiel i to porzadnie, powiem dosadnie: zachowuje sie jakby byla popierdolona. Ktora kobieta w ciazy zachowuje sie jak wariatka? No Agata powinna wreszcie isc do ginekologa, czy ona mysli, ze przez cala ciaze nie musi, bo to nie choroba? Gdyby Milosz byl fair w stosunku do Bozeny to by zakonczyl ta wspolprace z Marta i nie prowokowal dalszych z nia kontaktow. Po jakie licho on bierze udzial w tym marnym przedsiewzieciu za ktore placi sponsor Karakana? Nikt nie widzi nic zlego w tym, ze Zyta praktycznie sie nie zajmuje dzieckiem, a najwazniejsza jest dla niej praca. Jak przychodzi to szybko dziecko usypia, zeby miec problem z glowy. Co to za matka? Michalowi to nie przeszkadza, bo sam sie nie musi tez zajmowac dzieckiem, babcie wszystko zalatwia. Zeby potem nie zalowali, ze nie poswiecali maluchowi czasu. Lepiej juz slubowac czystosc niz dawac staremu prykowi za kase jak Karakan. Fakt, ze Bozena przesadza, bo robi to przeciwko sobie ( przyznala sie Kamili), ale Karakan to puszczalska suka i jej powinno byc wstyd, ze daje doopy za kase. Milosz z kolei powinien wlasnie sie lepiej zaintersowac tym stowarzyszniem dziewic i pogadac powaznie z Bozena i popytac dlaczego dokladnie tam wstapila. A tak na marginesie Karakan twierdzi, ze Koniak jest przystojniejszy niz Milosz. No tak, ona sie lubuje w starych dziadach. Dla mnie Milosz jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reelato
no teraz Miłosz wygląda lepiej. Kiedyś zaczesywał se włosy na bok z przedziałkiem :o i chodził w pedalskich sweterkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trkson
pamietacie policjanta który przyprowadził Bozenke? wiem,że dawno było, ale on tak mówił, jakby nie wiem... recytował :D Mówił, potem przerwa, bardzo nienaturalnie :D w dlaczego ja mówią lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pamietam:D Szkoda, ze nie zakochal sie w Kamili, bo to ladna dziewczyna, a Bozena tez niby brzydka nie jest, ale ubrania ala ciocia Klocia i mina srajacego kota sprawiaja, ze nie wyglada dla mnie ani sympatycznie ani ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie jej w jasnych włosach! :) Mówię Wam, ja już widzę Herbusiową uwodzącą Pawła!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha padłam z tego
" odnajdzie się tam Dorotka żyjąca w komunie z Danielem i innymi zapomnianymi postaciami" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Laura Diaz
moim zdaniem jest to niestety Pawełek :o ten jego drętwy język,brzmienie głosy od razu poznam :o Tak,to chyba jest on....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
mamusia go wszedzie wcisnie, jak widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm.... cieKAWA
a kto jest mamusią małego Pawełka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Jola
Głos Pawełka powinien być dostępny na Ivonie. Jest zupełnie pozbawiony ładunku emocjonalnego więc tam by się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joola od Boola
mamą robota jest koniakowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... nie bałdzo
Ja prpponuję, żeby dać głos małego koniaka do GPSów.... za 2 kilometry skręć w prawo.. zwolnij.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe lepiej chyba jednak
nie,bo można zasnąć przy takim głosie z GPS :D Albo pod wpływem irytacji,słysząc drażniący głos Pawełka spowodować wypadek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe lepiej chyba jednak
chociaż prędzej już by się nadawał do tego GPS niż do grania w serialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe lepiej chyba jednak
nie wiem czy oglądaćie M jak miłość,gra tam syn Ostałowskiej,też drewno,ale w porównnaiu do Pawełka to gra super:P Gorzej grającego dzieciaka niż Pawełek, w życiu nie widziałam/słyszałam :( Już w Dlaczego ja lub Trudnych sprawach lepiej grają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_ona
Mógłby ktoś mi powiedzieć czy dzisiejszy "Klan" już szedł :)? bo są skoki narciarskie i teraz jestem w kropce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba 3 sa do tylu. Jeden jeszcze kolo Swiat przepadl, potem jak Benek mial msze popielcowa i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dwa odcinki do tyłu. jak dalej tak pójdzie to święta wielkanocne będą w długi weekend majowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudy takie, ze nic nie pamiętam. Lubicz stuknął się z Olbrychskim (vel pacanem), miał nagranie, był drętwy, Agatka miała humory, dla odmiany nienawidziła wszystkich i wszystkiego :) ach, ta ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam oglądać wczorajszy odcinek na Vod, ale mój komp odmówił posłuszeństwa i ciągle wariował - chyba nie lubi Klanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eejj330293j
tez ogladam stary odcinek, na ipli :) co za "żart" - przybłakal sie piesek,...nawet mowil rase'...SĄCZ....NOWY SĄCZ...znaczy NOWY JORK omg.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwireke i muchomoreke
Fryzura (kok) oraz strój Agaty (żółte paltko w kształcie dzwonu) przypomina mi Małą Mi z muminków, oraz jej zachowanie, piskliwe, szybkie mówienie... Monika to Migotka z bransoletką na nodze a Gabriela mamusia Muminka z torbą na ramieniu, Feli jaś Fasola i Jacek Tabaluga do kompletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwireke i muchomoreke
gadają sobie o ciąży - to Moni wspomniała o swojej ciąży a to nie była ona wynikiem gwałtu? miło sobie tak wspominać przy rodzinnym stole... Chociaż zastanawia mnie co Moni i Feli robili tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×