Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Coś mi chyba umknęło... Kiedy lalka barbie dowiedziała się, kto jest ojcem jej dziecka?! Pamiętam tylko, że badania wykluczyły Jacku i Rafalskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę znieść tego rozkapryszonego Jacha ! Żeby taki paskud rządził, kaprysił i jeszcze wszyscy żeby mu ulegali no paranoja. Sorrry musiałam gdzieś sobie ulżyć. Pozdrawiam Klanowiczów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie obejrzalem klanik buahahahah koniak mi poprawił humor i jego tekst "będzie co opijać" no jasne jasne jemu taki sukces bolka to na rękę będzie mozna zamoczyc ryjec w koniaku buahahaha wlasciwie to dawniej chlali bez okazji dla relaksu a teraz ze niby z okacji ale jak wiadomo okazje zawsze sie znadją. Jestem zaskocozny, ze dylemat czy macius moze nosic kaszkiet czy czapkę nie zajął wiecej odcinkow to przeciez istotna sprawa w trosce o zdrowie tego wspanialego kompozytora i aktora. czy ten caly jozek aus deutschland to nie gral go zak? zak skonczyl z klanem jakies sto lat temu i tak sie w nim nie pojawial nawet goscinnie wiec po co scenarzysci wskrzeszają jakies demony z brzezin? rozmowa czeski nic nie wniosla do serialu a co najlepsze to to ze ona ma inne wazniejsze problemy np kredycik na 100 000 a podejrzewam ze jozek aus deutschland nie siedzi tam po to by splacic jej dlug buahaha Za to erotyczna barbara w szalnie drogiej restauracji dzielila sie z nami bogatym zyciem w mexico brakowalego jej wlasnie sombrero zeby mialo co wpasc jej do talerza z szalenie drogą zupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -soe-
Was sie lepiej czyta , niz ogląda serial serio :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scenariusz z Agatą jest mocno nagięty pod komedię, to akurat prawda. Kobiety w ciąży mają różne dziwne zachowania - a to szybko idą na L4 i siedząc w domu zachowując się jak obłożnie chore, którym każdy ma usługiwać, a to mają zmienne nastroje, albo nakręcają się na strach, że coś się dzieje z ciążą, albo nic sobie nie robią z ciąży i nadal pracują na wysokich obrotach. Agaty zachowanie zaś odstaje od jakiejś realnej normy i nie wiadomo do którego worka je włożyć... Ona się jak lekko potłuczona za przeproszeniem zachowuje. Drze się na każdego, a to za 5 min już tryska uśmiechem od ucha, zapomina o obowiązkach, potem na łeb na szyję leci do pracy bo musi nadrobić obowiązki zawodowe. To niby można nazwać zmiennością, ale sama postać jest mało poważna w tym swoim " stanie przy nadziei " .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliscie jak ruda ubslugiwala komputer? Samymi palcami wskazującymi. Myślałem, że dziewczyna w tym wieku wie jak się pisze na klawiaturze. Meczydoopa w Polsce jest traktowany jak gwiazda bo na bezrybiu i rak ryba. Skoro kreuje się na takiego utalentowanego aktora to niech popracuje nad dykcją bo jest fatalna. Pewnie wszyscy boją się mu powiedzieć że jest choojowy ale całe życie wmawiali mu że jest wielki i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupię skodę na wodę
Żona Józka pewnie będzie kolejnym zombie odkopanym po latach a z Józka zrobią kanalię za to, że Żak ma od dawna w poważaniu ich produkcję. Barbara wypowiada się z dekadencką manierą Frytki. Brakuje tylko jacuzzi i bąbelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam i Klan i forum I powiem wam jedno, tylko nie sex Arkadiusza i Grażynki. Jak on się sexuje tak jak gada i chodzi to Grażynka orgazm by miała za 30 odcinków. Jaśka bym wysłała do szkoły z internatem w Bieszczadach np. Najlepiej do jakiejś wojskowej. Rozwydrzeniec Agata i jej fochy. Jackuuu powinien pożyczyć Topolino od Lubiczów i tam wywieźć Agatkę. Jak naskoczyła najpierw na matkę potem na Jakcku za "Agatko" Co najmniej jakby ją od głupich zdzir wyzwali albo jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, wymiatasz z pomysłami - genialne to wydelegowania Jaśka w siną dal :D I podsumowanei Agaty też boskie :)! Tutaj czasami naprawdę można sobie od ręki humor poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Klan nudny, mało zabawny (a raczej wcale) a rozmowa Grażynki z tą koleżanką okropna :o znowu pieski na tapecie, ileż można! żałuje, ze nie widziałam tych ostryg i rozochoconego Arkadiusza :D chociaż może lepiej, ze tego nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek jest denerwujacy. Wiecznie strzela te swoje miny i ma focha, jak tylko slyszy o Jamochlonie. Fakt, ze ta baba jest poprostu paskudna i falszywa, ale to wciaz zona jego ojca i Jaskowi gowno do tego. Rafalski ma prawo z nia sypiac czy spedzac z nia czas na inne sposoby. No i ten gowniarz mogl sobie darowac z ta pizza- nic innego nie mogl jesc?? A Jamochlon mogla nie zapraszac do restauracji dla snobow, bo to nadete i smieszne poprostu. Od kiedy ostrygi to skorupiaki?? To mieczaki!! A tak na marginesie to Grazyna przesadza, po jakie licho je przyrzadzila? Nie dalo sie zrobic nic normalnego, chocby krewetki? Nie kazdy lubi ostrygi ( ja np. nie znosze) i gdybym tak u kogos dostala i nic innego by na stole nie bylo to podziekowalabym za taki posilek. Trzeba tez umiec je przyrzadzic. Ania inteligencja nie grzeszyla nigdy, ale dawac psa w ramach prezentu to moim zdaniem glupota. Pies to nie zabawka dla dziecka, bo chce i juz. Tym bardziej, ze pies bylby caly dzien sam w domu, no z p. Stenia. Czesia, mloda kobieta, a dzis miala kiece jak stara baba ze wsi. Wszystko w takich burych kolorach. Nieladnie wygladala. Dobrze, ze przynajmniej przywrocili watek Jozka i Marysi, bo oni znikneli na dlugo, a gdzie sie podziala Danka-kolezanka Grazyny, bo tez zniknela dawno temu jak kamfora razem ze swoim mezem. Olka studiowala 10 lat chyba i dopiero teraz ma egzamin na koniec stazu:D W ogole niech sie skupi na pracy, a nie na Rafale, bo jak tak dalej pojdzie to nawet praca po znajomosci z Ewa sie skonczy. Bedzie co opijac- niech Koniak juz lepiej nic nie bierze do ust, nawet Listerine:D, bo znowu sie to zle skonczy. Generalnie nudny to byl odcinek, ale wole takie niz histerie Agaty i wywody Meczydoopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się wcale nie dziwię, że Jasiek strzela fochy na widok Jamochłona, widzi więcej niż jego zaślepiony tatuś, bo czy jest normalne, że kobieta, mężatka wyjeżdża w sina dal, wraca z dzieckiem i dostawia cyrk z serii, kto jest tatusiem mojego dziecka? Jaś chyba od tym nie wie, ale wyczuł ją - ze coś kombinuje. zresztą, co tu mówić o normalności.. jak ona w ogóle wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, to prawda,ze Rafalski jest zaslepiony calkowicie i chyba zapomnial jak ta franca go oszukala i zniknela z jego kasa, normalnie chyba nikt by nie chcial utrzymywac kontaktu juz z taka osoba, a Pan Wielki i Szanowany Psycholog nie uczy sie nie bledach i jest naiwny. Jasiek wyczul Jamochlona i wie, ze jej nie mozna ufac,dobrze niby robi, ale to rozwydrzony chloptas, ktory musi wszystko miec, a jak nie to stroi fochy i rzuca zlosliwe uwagi. Nie zapomne jak w ktorysm odcinku ( calkiem niedawnym) byl oburzony, ze musialby jechac do szkoly busem jak inne dzieciaki, wiec Rafalski szybko zamowil mu takse. Ktory normalny rodzic by tak zrobil? Rafalski to doopa,a nie psycholog, bo on nawet dziecka wychowac nie moze- Jasiek jest rozbestwiony niesamowicie, a kazdy mu tylko ustepuje i traktuje jak krolewicza, bo on ma przeszczepiona nerke. Tak na marginesie ile jeszcze beda ciagnac watek niezdecydowanej Olki? Pewnie znowu zakoncza go bez pomyslu, czyli Norbert zrobi awanture i ta sie wreszcie zdecyduje, a duuuzo lepiej i ciekawiej by bylo, gdyby ten psychol ja pobil i ta by wyladowala w szpitalu. Klan potrzebuje troche akcji, bo od smierci Ryska nic sie tam nie dzialo, a to juz rok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiestafesta
Ooo Maciek i Martynka na ściance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona chyba też ma lekkie upośledzenie? Może i są parą, niech im się żyje jak najlepiej! W końcu Oni też zasługują na szczęście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuczności Trojanowskiej to chyba jednak nikt w klanie nie przebije! :D Nawet 'cooo?' wypowiedziane z jej ust brzmi tak sztucznie, że szok! Nie mogę już słuchać Feliksa gadającego ciągle o pogrzebach! wrr... Co to za temat w ogóle?! Męczy straszliwie... Następny zajebisty wątek, Leszek pozujący nago studentom ASP! Ja wiem, że z pracą dziś meega ciężko, ale informatycy zawsze mogą znaleźć coś dorywczego, jakieś naprawy itp. "Gęsi baby Jagi"-kto to wymyślił?! Ja pierdziele.... Co za kwas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze słyszałam, ale jak szli na film, to Norbert powiedział coś w stylu, ze to ma być jeden z lepszych filmów roku? A to była tylko taka sobie komedyjka :) I te jego wieczne obsesje na punkcie Rafała, jak można wytrzymać z takim człowiekiem, nie czaję. Kolejny odcinek pełen nudów. Bolek i Halszka działają mi na nerwy, ta baba jest straszna, wydaje mi się taka, hm.. plastikowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
nie mają pomysłu jak rozdzielic Olę i Norberta . Ciągną ten wątek i ciągną . Mam nadzieję że nie połączy ich ślub, to byłby już gwóżdż do trumny. Tak wynyślają te ataki i marudzenia Norberta i nic z tego nie nie może się wykluć. Myślę że scenarzyści chca rozwiązać w ten sposób że Norbert dostanie ataku i rodzice go gdzies wywiozą , za granice np. albo on sam zwróci Olce wolność. taki szlachetny będzie. Ale o ile pamięam jego matka też była chora psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś chyba było w streszczeniach, że Norbert wyjedzie na stypendium za granicę, bo zapewne aktor dostał ciekawszą propozycję i odchodzi z klanu. Co za tym idzie, sprawa się sama rozwiązała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert nie myśli logicznie. Skoro Olka jest taka uległa to mógłby ją namówić na trójkąta. Wyobrazacie sobie te jej zachwyty w pracy jak to razem z koleżanką robiła dobrze Norbertowi? I te wiecznie wytrzeszczone oczy starej kuratorki. Widok bezcenny. Męczydoopa napalił się na Graże jak szczerbaty na suchara. W jego wieku to on może co najwyżej pogadać o seksie, albo rozchodzic w parku. W zwiastunie pokazali nawiedzonego Tadeuszka jak rozmawia z Tropkiem. On nie powinien rozmawiać tylko dać mu krótką lekcje latania przez okno. Wtedy zostałby tylko jeden samiec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie robila by siary i poszlaby wreszcie na prawko zdac po raz drugi, a nie szukala drivera!Wielka Dama sie znalazla, bo ma restauracje. Feliks jest meczacy z tymi przemowieniami pogrzebowymi, ale nadaje sie do tej fuchy i widac, ze lubi to co robi, a to przeciez najwazniejsze. Niedobrze mi jak Bolek adoruje Halszke. Podnieca sie nia jak jakis stary kogut, a ma zone! Sprawa Halszki zamieszanej w smierc Ryska ucichla juz totalnie, scenarzysci chyba w ogole o tym zapomnieli, bo teraz priorytetem jest pokazanie napalonego na Grazne Meczydoopy i mizdrzacego sie go kamery Karakana. Leszek ma te okulary okropne, ja wiem, ze takie oldschoolowe badziewia wracaja teraz do lask, ale bez przesady. Za Gierka takie pingle nosili! Zreszta dziwne, ze on nie umie pracy znalezc jak sie zna dobrze na komputerach, a juz przesadzili kompletnie z tym, ze bedzie pozowal studentom ASP:D Fajnie sie jakiemus scenarzyscie nudzilo i wymyslil taki bzdet. Zycie z takim Norbertem to koszmar, kiedy na kazdym kroku sprawdza, podejrzewa, czyni wyrzuty, robi awantury i sceny zazdrosci o byle glupote. Ja nie wiem jak Olka moze z nim jeszcze byc, po tylu jazdach, ktore on jej zrobil. Kazda normalna dziewczyna juz dawno b od niego odeszla, az by sie kurzylo, a ona nic. To nie jest milosc, ten zwiazek to poprostu litowanie sie nad nim, bo a nuz on sie znowu bedzie chcial wieszac. Tylko, gdzie tu jest miejsce na uczucia Olki, skoro on ja psychicznie maltretuje? Ale ma co chciala, ja jej nie zaluje. Tylko blagalam, niech skoncza ten watek ich zwiazku jakos mocno , ze Ogr ja pobije, a nie, ze znowu bedzie w szpitalu i ona od niego odejdzie czy cos. Akcja ma byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni. Moni ty nic mnie nie
rozumiesz Mony , Mony taniec w jego wykonaniu Feli ty błaźnie wpędzisz mnie do grobu swoimi głupimi przemowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli jest zajebisty
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna ta nasza TV
aktork same muszą się malować i strzyc, a scenarzyści a to zapomną o dworku w Topolinie, a to każą Leszkowi ozowac na golasa studentkom z ASP :P Dlatego Jaro musi wróic do władzuy i znowu zrobić aki cud gospodarczy jak w 2005 :) Nie zastanaiwało Was nigdy, dlaczego akurat w ciągu 2 lat rządów PiS nie było kryzysu? Za rządów SLD było ponad 20% bezrobocia i zaciskanie pasa, bo podobno był kryzys. W czasie rządów PiS jak mówi dziś Platforma była "górka gospodarcza" i dlatego można było wtedy obniżyć podatki. Za czasów Platformy znowu permanentny kryzys trwający już 5 lat. Może jak będzie znowu rządzić PiS, to znowu będzie CUD i będzie znowu "GÓRKA". Pierwsza fala emigracji przeważnie do Anglii i Irlandii była kiedy Polska weszła do UE w maju 2004 roku a więc za rządów SLD a druga fala emigracji była od stycznia 2008 kiedy Polska weszła do Strefy Schengen w końcu grudnia 2007 roku a więc już miesiąc po objęciu rządów Tuska (16 listopad 2007). Za czasów rządów PiS nie stwierdzono żadnej fali emigracj ale stwierdzono stworzenie 1,3 mln NOWYCH miejsc pracy. W Angli stworzono 2 mln NOWYCH miejsc pracy tylko dla Polaków. A ile miejsc pracy stworzył Tusk w ciągu swoich 5-letnich rządów? A może będzie łatwiej Wam podać liczbę splajtowanych firm w czasie 5 lat rządów PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×