Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość

Krysia się tak nie zachowywała będąc w ciąży; nawet dawała Pawłowi do zrozumienia że troszkę przesadza z troszczeniem się o nią, ale robiła to z humorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy  Tropek  żyje?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Czy  Tropek  żyje?   

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pawełek   ma  Tropka,  to  Dropek    nie  żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Dokładnie,Tropek to był pies Koziełłów,a Dropek jest Pawełka.Co do Krystyny to ona ciężko przechodziła ciążę z Pawełkiem,bo lekarz nawet sugerował aborcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale ta cała Dominika jest niemiła. Nie rozumiem dlaczego od razu założyła, że ten jej sąsiad to alkoholik. Jak  pokazywał jej album z żoną i synkiem, to już od razu wiedziałam, że pewnie ich stracił. Naprawdę ta dziewczyna jest niedomyślna. A z kolei Jacek czego oczekiwał, że ktoś przyjdzie w zastępstwie i pierwszego dnia będzie wszystko wiedział? Przecież to normalne, że pracownika trzeba wdrożyć do nowych obowiązków i potrwa to kilka dni. Oczywiście ta jego Paulina jest niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O to to niech Paulina idzie na zastępstwo a Gabriela niech siedzi z dziećmi.Te brzuchy Agi i Oli zaczynają mnie śmieszyć i to trzymanie się za brzuch nie wiem jak to będzie jak te dzieci się urodzą.Takze jestem ciekawa jak potoczy się wątek Bożenki znalazła pracę znajdzie w ciążę Miłosz to chyba będzie skakać z radości ,ale jak oni się pomieszczą w tym malutkim mieszkanku.Jak zakończył się wątek Norberta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Co do Krystyny to ona ciężko przechodziła ciążę z Pawełkiem,bo lekarz nawet sugerował aborcję.

Lekarz sugerował aborcję, bo istniało niebezpieczeństwo że rak może wrócić.

Co do ciąży Agnieszki Kaczorowskiej, nie wiadomo czy ją wpiszą do serialu.

Norbert założył rodzinę z Sandrą, adoptował Marysię, mają Krzysia i pewnie szczęśliwy jest, zawsze przecież marzył o rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Darek   prześpi  się  z   Dżesiką,   Brajan   nagra  film 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empatyczna

Dominika i Jerzy są zwykłymi egoistami pozbawionymi empatii. Dominika dalej źle mówi o sąsiedzie. On wcale nie musi być alkoholikiem, czasem zdarzy się, że człowiek przesadzi z alkoholem, tym bardziej, że nie pije regularnie i szybko go weźmie. A nawet jeżeli jest alkoholikiem - uzależnienie to choroba i nie należy traktować takiego człowieka, jak śmiecia. Natomiast Jurek dalej drwił z sąsiada i żałował mu pierogów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piorunowa

Rafal z kolei jest totalnym ...em. Ola nie ma zagrożonej ciąży, może robić wiele rzeczy oczywiście dostosowanych do swojego stanu, ale taka joga to dobra rzecz,a  chyba według niego ona by miała tylko na kanapie leżeć, żeby dziecku się nic nie stało. |Niech już ona urodzi, bo nie dam rady z tym wątkiem i z sfochowaną Agą. Nie znam żadnej kobiety w ciąży, która zachowywała się w taki sposób i sama też taka nie byłam, nie wiem skąd scenarzyści wymyślili taki bzdurny wątek.

Miłosz z kolei to następny palant. On sam ciągle pracuje, a wg niego kobieta ma siedzieć w domu i się zajmować dzieckiem. Oni i tak mają komfortową sytuację, bo maja dwie babcie i każda z nich jest na zawołanie. Zresztą ja wczesniej już mówiłam, że oni nie dorośli do bycia rodzicami.

No i na koniec Jurek bez cienia empatii i wredna Dominika, która nie rozumie, że Robert wcale nie musi być alkoholikiem, a po takiej tragedii on potrzebuje pomocy,a  nie nabdzyczonej studentki, która traktuje go jak karalucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Piorunowa napisał:

Rafal z kolei jest totalnym ...em. Ola nie ma zagrożonej ciąży, może robić wiele rzeczy oczywiście dostosowanych do swojego stanu, ale taka joga to dobra rzecz,a  chyba według niego ona by miała tylko na kanapie leżeć, żeby dziecku się nic nie stało. |Niech już ona urodzi, bo nie dam rady z tym wątkiem i z sfochowaną Agą. Nie znam żadnej kobiety w ciąży, która zachowywała się w taki sposób i sama też taka nie byłam, nie wiem skąd scenarzyści wymyślili taki bzdurny wątek.

Miłosz z kolei to następny palant. On sam ciągle pracuje, a wg niego kobieta ma siedzieć w domu i się zajmować dzieckiem. Oni i tak mają komfortową sytuację, bo maja dwie babcie i każda z nich jest na zawołanie. Zresztą ja wczesniej już mówiłam, że oni nie dorośli do bycia rodzicami.

No i na koniec Jurek bez cienia empatii i wredna Dominika, która nie rozumie, że Robert wcale nie musi być alkoholikiem, a po takiej tragedii on potrzebuje pomocy,a  nie nabdzyczonej studentki, która traktuje go jak karalucha.

Co to znaczy: traktuje go jak karalucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To scenarzyści niech myślą nad wątkiem młodych kazuniow , ponieważ Kaczorowska będzie miała fajny naturalny brzuch .Jedynie trzeba przyznać że relacje z dziadkami z obu stron są fajne w stosunku do wnuczki.U Jacka życie zakręciło koło znów będzie szukać opiekunki do dzieci? Gabriela się wścieknie jak usłyszy , że Agatka może trafić do żłobka.Ile te dzieci mają lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jurek  oszukuje  Elę   z  ćwiczeniami, bo  Robert  mu  ustawił  aplikację,  Ela  to  odkryje,  jest  zła  na męża,  że  nie  dba  o  swoje zdrowie,  a  na  Roberta,  że  dał  się  wciągnąć  w  kłamstwa

Czesia  dowie  się  o  romansie  Dżesiki  i Darka,  Darek  pobije  się  z  Brajanem,  myślę,  że  Dżesika  to  intrygantka,  udawała,  że  podrywa  Darka,  Ania  chyba  to  nie zniesie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boboka
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co to znaczy: traktuje go jak karalucha

To znaczy, że nim gardzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała wolała żeby Cześka była z Brajanem. On żeby traktował ją na poważnie o żeby byli razem. Mimo, że Brajan to zły charakter w serialu, wole go od Darka...

Z uprzedzeniami i wątami Dominiki w stosunku do sąsiada, po prostu przesadzają. Wiadomo, że będą razem... A Dominiki w ogóle nie da się lubić. Jest wiecznie spięta i nadęta, sztywna, przemądrzała. Taki flak z olejem o zbyt dużym mniemaniu o sobie. Zła jest na tego sąsiada jakby ją skrzywdził, oszukał, cokolwiek. A to w sumie obcy facet dla niej, nic jej nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piorunowa

Darek nigdy nie szanował Cześki, ale ona zawsze mu te zdrady i fatalnie zachowania wybaczała, bo jest naiwna, a powinan dawno od niego odejść. Z Brajanem też nie powinna być. To burak, który i tak będzie się oglądał za innymi kobietami. Fakt z ta Dominiką. Robert jej nic nie zrobił. Miał prawo u siebie w domu imprezę zrobić, a ona go traktuje jakby on ją straszliwie skrzywdził. Nie wiem po co ten facet się nią interesuje.

Mnie jeszcze bawi Górzyński. ile on razy gadał z Olką, chyba dwa nie więcej i nie na jakieś głębokie tematy, a zakochany jakby spędzli ze sobą romantyczne wieczory itd. Gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Piorunowa napisał:

Darek nigdy nie szanował Cześki, ale ona zawsze mu te zdrady i fatalnie zachowania wybaczała, bo jest naiwna, a powinan dawno od niego odejść. Z Brajanem też nie powinna być. To burak, który i tak będzie się oglądał za innymi kobietami. Fakt z ta Dominiką. Robert jej nic nie zrobił. Miał prawo u siebie w domu imprezę zrobić, a ona go traktuje jakby on ją straszliwie skrzywdził. Nie wiem po co ten facet się nią interesuje.

Mnie jeszcze bawi Górzyński. ile on razy gadał z Olką, chyba dwa nie więcej i nie na jakieś głębokie tematy, a zakochany jakby spędzli ze sobą romantyczne wieczory itd. Gruba przesada.

Górzyński sam o sobie mówił, że jest romantykiem. Możliwe, że scenarzyści nie zamknęli wątku z jego miłością do Olki, bo może będą chcieli go wykorzystać w przyszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziś zdenerwowała Bożena i jej przewracanie oczami po rozmowie z Gorzynskim. A co on tej sasiadce cokolwiek obiecywal. Mial z nia byc bo ona chce, zeby jej nie urazic, czy co? Nic tam chyba między nimi nie zaszło. W ogóle ta sąsiadka, to jakaś wariatka. Potrzebna w Klanie jak drzwi w lesie.

Ja wiem, że Brajan do drań ale może zalochałby się w Cześce, może by jej nie zdradzał. Tak se gdybam, że może by ją pokochał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Ok brajan to Babiarz ale Czeske zawsze traktował kulturalnie,i mimo że facet działa mi na nerwy,pasuje do niej- więc zgadzam się z  tobą wandeczko , że Brajan mógłby się zmienic ,gdyby był w związku z nią.Darek to burak przy Cebuli zwłaszcza teraz jak traktuje swoją żonę - w sumie Darek też babiarz i kombinator jak brajan.Jesli dzesika prześpi się z kurzawskim,to ja bym na miejscu Czesi podejrzewała że to spisek rodziny Cebul 😄 no ale nie ukrywajmy Czesia jednak prosta,naiwna babeczka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Będą  bliźniacy,  pracują  u  Norberta,  on  ich  chwali  i  płaci  pieniądze,  chłopcy  o mało  nie wpadają  pod  auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losy
Dnia 11.01.2019 o 09:38, Gość gość napisał:

Będą  bliźniacy,  pracują  u  Norberta,  on  ich  chwali  i  płaci  pieniądze,  chłopcy  o mało  nie wpadają  pod  auto

Chłopcy  wpadają  na  pomysł  jak  zarabiać  pieniądze,  ale interesowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś

Martyna  będzie  chora,  nie  pojedzie  w  góry  z  Maćkiem,  Grażyna  proponuje  Anulce  ten  wyjazd,  odpocznie  od  zmartwień , 

 

Małgosia  martwi  się  ,że   nie  będzie  miała  studniówki,   Beata   namawia  ,żeby  wynajęła lokal  w  Rosso

 

Synowie  Michała   wyłudzają  pieniądze  za  wypadki  samochodowe,  klient domyśla  się, że  są  naciągaczami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowość

Antek  i  Władek  zbierają   pieniądze   na  malucha,  jeden  z  nich  rzuca  się  pod  auto,  żeby  dostać  odszkodowanie,  ale  zostanie  ranny  i  może  stracić   wzrok  jednego  oka,  proszą  Norberta  o  pieniądze
 

Małgosia  zaprasza  Ramonę  na studniówkę,  chce, żeby  była  z  Jasiem

 

Czesia  nie  może  pojechać  w góry  z  Grażyną,  bo   musi  się  zająć  przedszkolem,  prosi  o  pomoc  Darka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuda

Czy  macie  łóżko  na pilota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanse

Dżesika  pokazała piersi  i  złapała  Darka  do  łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Następny odcinek dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej

Tadeusz  często  znika  z domu,  siedzi   w  kawiarni,  zaczepia go  nieznajoma  kobieta,  przerażony  ucieka

Darek  chce  pojechać  w  góry  ,  Czesię  denerwuje  jego  radosny  nastrój,  złośliwie  przypomina  o  romansie  z  Dżesiką

Pawełek  idzie  spotkać  się  z  Mildą,  widzi  ją  z  kolegą  z  Białorusi,  domyśla  się,  że  to  jest  jej  mężczyzna  ,  rozczarowany  chce  pojechać   w  Alpy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutek

pawełek zostanie przyłapany przez ojca jak w czasie ferii będzie pobierał korepetycje od Mildy z pozycji 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×