Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Cześka jest dobra i wierzy w miłość. Nabrała się na intrygę i słodkie słówka Brajana. 

A Darek jest cyniczny, chamski, prosty i traktuje seks jak sport. Wg mnie, Darka się nie da lubić. 

Cześka być może jest głupiutka ale ma serce i sercem się kieruje. 

Dla Darka ważne są pieniądze i skoki w bok. 

Takie jest moje zdanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
4 godziny temu, Bogusia napisał:

Czemu zakonnica umarła?

Zginęła w zamieszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos

Która z kobiet Ela czy Wiga jest aktualnie bardziej święta bo nie mogę się zdecydować? Obie bez wad, zawsze w humorze, zawsze wsparciem dla rodzin, obiadki na stole, za darmo przyjmują wszystkich do domów, leczą itp. itd.

Powinny występować w aureolach.

W sumie to i Grażynka nie jest od tego daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
14 godzin temu, Bogusia napisał:

Jakich!?

Wojna domowa w Republice Konga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Małgosia nie ma jeszcze 18 lat a już ma studniówkę i będzie pisała maturę, poszła do szkoły rok wcześniej? Inaczej 18 lat powinna skończyć najpóźniej w grudniu zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co tam dziś było nie oglądałam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Małgosia nie ma jeszcze 18 lat a już ma studniówkę i będzie pisała maturę, poszła do szkoły rok wcześniej? Inaczej 18 lat powinna skończyć najpóźniej w grudniu zeszłego roku.

Aktorka grająca Małgosię ma 19 lat i maturę w tym roku,pewnie stąd ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag

Jak to teraz jest ze Studniowka? Mozna zapraszac sobie kogo sie chce jako gosc? Nie wiem,pewnie sie cos zmienilo od moich czasow ale ja moglam zaprosic tylko osobe towarzyszaca i ew. przez chwile mogli byc na sali rodzice. A w Klanie widze mozna zaprosic sobie dowolna pare i niech sie bawia na koszt szkoly.A co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikuska

O jakiej dodatkowej parze mówisz? Przecież Ramona oficjalnie nie poszłaby z Jaśkiem bo z jakiej paki, tylko idzie z kolegą Małgosi. Imprezę wtedy opłaca ten chłopak albo dzielą się na pół kosztami. Za to Małgosia może z braku chłopaka weźmie brata i tak się spotkają wszyscy razem. Nikt wtedy nie wprowadza obcej na dodatek starszej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag

No tak ale czy Małgosi nie chodzi o to, żeby Ramona poszła właśnie z Jaskiem? Tak zrozumialam ale może się mylę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

To ma być planowana intryga Gośka zaprosi jaśka a kolega Gosi ramone ale Gosia będzie bawić się z kolegą a Jasiek z Ramona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem

Ja też tego nie rozumiem. Skoro kolega Małgosi pójdzie z Ramoną, to z kim pójdzie ona i Jasiek? Razem pójdą, jako Jaś i Małgosia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukulka

No tam weźmie brata. Moja kuzynka tak zrobiła, bo nie miała wtedy chlopaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filka55

Jak Ramona mogłaby iść z Jaskiem jak oni mają ponad 20 lat i nie są uczniami tej szkoły. Nawet w Klanie nie wymyśli by takiej bzdury 😀 Zresztą Małgosia mówiła Ramonie o koledze który nie ma pary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Nie pójdą jako Małgorzata i Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
1 godzinę temu, Gość nie rozumiem napisał:

Ja też tego nie rozumiem. Skoro kolega Małgosi pójdzie z Ramoną, to z kim pójdzie ona i Jasiek? Razem pójdą, jako Jaś i Małgosia? 

Pójdą jako Małgorzata i Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest

Antek  i  Władek  kiedy  zrobią  prawo  jazdy?

Darek  spędzi  ferie  z  Dżesiką,  będzie  się  działo

Czesia  spotka  się  z  Brajanem,  prosi  go,  żeby  z nią  został..., ale  cały  czas  mówi  o  Darku

Robert   chce  z  Dominiką  pojechać  nad  morze

Tadeusz  chce  kupić  auto  Annie,  rozmawia  o  tym  z  Witoldem

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jasiek  będzie  bronił  Ramonę  przed  nachalnym  nieznajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa
Dnia 30.01.2019 o 01:44, Bogusia napisał:

A kto ją zabił?

na razie nie wiadomo czy zginela czy zaginela - zostawili sobie furtke zeby ja pozniej jeszcze dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
21 godzin temu, Gość pipa napisał:

na razie nie wiadomo czy zginęła czy zaginęła - zostawili sobie furtkę żeby ja później jeszcze dać

Oby tego nie zrobili,ze względu na specyfikę postaci.Dzisiaj nie było odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp

Najbardziej irytują mnie teraz: Czesia, Ramona i Iwona. Ta ostatnio bardzo dużo się wtrąca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czesia  i  Darek  zachowują  się  jak  dzieci,   Ania  mogłaby  zamieszkać  z  Grażyną,  żeby  miała  normalny  dom,  nie  słuchała  wiecznych  awantur

 

Iwona    jest  zazdrosna,  że  Witek   pomógł  Tadeuszowi  kupić  nowe  auto  dla  Anny,  córka   myśli,  że  jest  taka  ważna,  że  wszystko  się  jej  należy,  bo  zna  się  na  interesach,  ale  egoistka

Władek  i  Antek  powinni  dostać  szlaban  za  swoje   nieodpowiedzialne  zachowanie,  bo  złamali  prawo  wyłudzając  odszkodowanie, 

 

Kamila  też  mnie  denerwuje,  wtrąca  się  w  życie  innych,  Borysa  nie  obchodzi,  że  jego  ojciec  zdradza swoją  żonę,  bo  skrzywdził  jego  mamę,  Kamila  bierze  sprawy  w  swoje  ręce  i  idzie  do  tej  kobiety  powiedzieć  prawdę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ramona chyba nie powinna być z Jaskiem. Powinna mieć dojrzałego faceta a nie takiego dzieciaka jak jej były 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy Moni i Feli jeszcze występują?😂 nie oglądam serialu od dawien dawna i nie znam nowych postaci i wogóle o co chodzi ale ciekawa jestem czy ta pareczka jeszcze występuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Błąd: Bliźniaki mają maturę za 2 lata,bo są w 2 klasie technikum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag

Jak mnie wk.... ta gnida Michał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie

Zyta  mnie wkurza,  taka  zawsze  obrażona  królewna,    nic  się  jej  nie  podoba

Znowu  pojawi  się  Korbas

 

Tadeusz  starzeje  się,   ciekawe  na  co  choruje,  bo  Anna  zauważyła,  że  bywa roztargniony

 

Jaś  myśli  o  nowych  wycieczkach,  obserwuje  dokładnie  mapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwująca mnie postać... Miałbyć Michał ale przypomniałam sobie, że jest jeszcze Dominika... I mam dylemat 😉

Postać, którą darzę największą sympatią, jest chyba Jurek. To facet z krwi i kości, niby biznesmen ale i robotnik. Nie udaje inteligenta. Ma swoje za uszami ale wg mnie da się lubić.

Imaginuję sobie, że Witold i Teoś, to jedyna rodzina Koziełły, łączą ich więzy krwi. Nie rozumiem dlaczego majętny Koziełło nie miałby kupić im samochodu, jeśli ma na to ochotę. Komu ma kupić, Iwonce? Witek to krętacz ale jeśli Tadeusz ze względu na jego syna chciałby im sprezentować samochód, to ma prawo.

A Iwonę, to ja niedługo zaczne podejrzeać o to, że leci na Witka i dlatego jest na niego taka cięta.

Wracając do Dominiki, mogłaby grać Hurrem ze Wspaniałego Stulecia. Tak samo teatralnie rzuca włosami i w ogóle taka sama sympatyczna jest 🙂 Z tym, że ja lubiłam Hurrem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robert  ma  kłopoty  z  piciem,  Ela  chce  wiedzieć  dlaczego pije,  postanawia  go  odwiedzić,  ale  on  nie  wpuszcza  jej  do  domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ela jest namolna, wścibska i plotkara.

Przez nią już absolutnie wszyscy wiedzą, że Robert ma problem z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×