Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość

Grażyna  znowu  przesadziła  z   tym  kolegą  Bożeny,  nie  dziwię  się,  że  córka  miała  do  niej  żal

 

Niedługo  święta,   a  o  Stasi  nic  nie  mówią,   Ela  mogłaby  o  niej  wspomnieć,  nie  ugotuje  już  jej  ulubionych  potraw,

Jurek  nie  znosi  zamieszania,  woli  spędzić  czas  tylko  z  żoną

 

Iwona  chce  mieć  święty  spokój,  a  tu  przychodzi  Ilona  i  zaprasza  ją  , bo  jest  matką  chrzestną  Teosia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Grażyna  znowu  przesadziła  z   tym  kolegą  Bożeny,  nie  dziwię  się,  że  córka  miała  do  niej  żal

 

Niedługo  święta,   a  o  Stasi  nic  nie  mówią,   Ela  mogłaby  o  niej  wspomnieć,  nie  ugotuje  już  jej  ulubionych  potraw,

Jurek  nie  znosi  zamieszania,  woli  spędzić  czas  tylko  z  żoną

 

Iwona  chce  mieć  święty  spokój,  a  tu  przychodzi  Ilona  i  zaprasza  ją  , bo  jest  matką  chrzestną  Teosia

 

"Niedługo  święta,   a  o  Stasi  nic  nie  mówią,   Ela  mogłaby  o  niej  wspomnieć,  nie  ugotuje  już  jej  ulubionych  potraw." Tak,to jest najlepszy moment,żeby o niej wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oglądam Klan po bardzo długiej przerwie i nie poznałam Małgosi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOSZA

Małgosia akurat jest straszna. Smarkula, która nie rozumie, że świat nie kręci się wokół niej. Paulina nie robi nic złego. Zajmuje się jej przyrodnią siostrą, a Jacek ma prawo ułożyć sobie życie i tej gówniarze nic do tego. Jak ona robi te swoje miny to mnie coś bierze, nie mogę na nią patrzeć.

 

Gabriela też jest niepoważna. Jest uprzedzona do Pauliny, a tak naprawdę w ogóle jej nie zna i nie próbuje poznać. Gdyby Paulina chciała zrobić coś złego Agatce to już dawno by to zrobiła, zresztą nie ma w tym żadnego interesu. Kolejna sprawa, że Gabriela jest totalnie jebnięta na punkcie Agatki i myślę, że to tylko przez fakt, że to dziecko jej zmarłej córki, z którą tak naprawde nigdy nie miała dobrego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gabriela  w dalszym  ciągu  będzie  uważać,  że  chcą  jej  odebrać  Agatkę

 

Jaś  odwiedzi   Ramonę  w  szpitalu,  jacyś  mężczyźni  ją  napadli,  Paulina  nie  mogła  się  do  niej  dodzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe czy Karolina Rafalska przyjedzie na ślub swojego ojca.

Czy on w ogóle pamięta że ją ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Następny odcinek dopiero w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kamila  zobaczy  ojca  Borysa   z  Orłowską,   czuje  ,że  coś  ich  łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Barbara  ma  włosy  białe  jak  gołąb,  kusi  pracą    kolegę  Bożeny,   nigdy  się  nie  zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wesołych  Świąt,   zdrowia  ,  szczęścia  i  dużo  prezentów

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat

Cudownej  Gwiazdki  i  dużo  radości

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczo

Piotr  zaśpiewa  piosenkę  na gitarze,  będzie  romantycznie::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nareszcie  oglądnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bolek  proponuje  Lubiczom,  żeby  wybrali  się  razem  w  Alpy

 

Zosia  nieopatrznie  powie  Rafałowi,  że  Agnieszka  i  Ola    są  na  jodze,   a  nie  u  Pawła,  obrazi   się  na  amen,  cha  cha  cha

 

Ramona  w szpitalu  ma  prośbę  do  Jasia,  daje  mu  klucze  do  mieszkania  sąsiadki,  żeby  sprawdził  czy  jest  tam  wszystko  w  porządku,  on  zwróci  uwagę  na  zdjęcie   z  kobietą,  jest   ciekawy  kim  ona  jest  dla  niej,  rozmawia  o  tym  z  Małgosią

 

Sąsiad  Dominiki   wyznaje  jej  ,  że  jego  żona  z  córką   zginęli  w  wypadku  samochodowym,  pokazuje  rodzinne  zdjęcie,  pełna  współczucia  Ela  zaprosi  go  na  plemienie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ramona ma jakiegoś faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ramona  nic  nie  mówiła,  że  kogoś  ma,  mieszka  sama,  czasami  rozmawia  z  Pauliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jaś  poprosi  o  pożyczkę  od  Beaty  ,  żeby  pomóc  Ramonie

 

Ela  i  Dominika  są  zaskoczone   zapałem  Jurka    spacerami 

 

Gabriela  wybiera  się  ,żeby  odwiedzić  Agatkę,  w  domu  zdziwiona  spotyka  Zofię

 

Rafał  zgadza  się,  żeby  Ola  chodziła  na  jogę

 

Miłego  Sylwestra,   szczęścia,  zdrowia(uśmiech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ola  wystroiła  się  dla  Rafała,  chce  się  podobać   jako  kobieta,  ten  pocałował  brzuch,  Ola  jest  rozczarowana,  czar  nocy  prysł, 

skrzywiła  pomalowane  usta  do  płaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech

Niektórzy faceci tak mają i jest to normalne, że podczas ciąży partnerki pociąg do niej wygasa. Tak samo jest w naturze. Żadnego samca nie pociąga ciężarna samica. Poza tym u ludzi dochodzi jeszcze obawa o dziecko, ale Olka będzie tak histeryzować, że aż pokłóci się z Agą, która będzie bronić Rafała. W efekcie ona sama pokłóci się z Januszem, a później z własnym ojcem. Już bez przesady, nie dość, że obie siostry zaszły w tym samym czasie w ciąże, to podczas ciąży obie stały się wstrętnymi wiedźmami, z którymi trudno wytrzymać. Mogli zrobić, że jedna ma humorki, a druga narzeka na opuchnięte nogi, a nie z obu zrobili sekutnice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmy i Seriale

Świetny konkurs, w którym można zgarnąć darmowe konto NETFLIX
Więcej szczegółów na stronie www.netflix.wygrywamy.com.pl
Wystarczy tylko Twój adres email! Żadnych prywatnych danych!
Żadnych numerów telefonu! Wszystko to za darmo!
To nie ściema, nic nie tracisz, a możesz zyskać konto NETFLIX!
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie

Tropek nie żyje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pies który grał Tropka zdechł? Bo w innej sytuacji uśmiercenie tego psa uważam za ...yczne i niepotrzebne. Niech się jeszcze Surmaczowa rozwiedzie z Koziełłą z tego powodu... Rany koguta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiga  wyciągnie  Anię  z  dołka,  prosi,  żeby  czymś  się   zajęła

 

Jaś    w  mieszkaniu  Ramony  znajduje    w  szufladzie  ich  wspólne  zdjęcie  ,   to  znaczy  ,że  wciąż  ją   kocha,  myślę,  że  będą  znowu  razem

 

Paweł  pogodzi  córki  kisielem  ,  który  robiła  im  kiedyś  Krysia
 

Marta  Orłowska   ma  romans  z  ojcem  Borysa

Iwona  broni  Tadeusza  przed  Anną,  uważa  ,że  jest  dla  niego zbyt  surowa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale ta Ola jest denerwująca, ciągle strzela jakieś fochy aż człowiek ma jej dość, podobnie jak Agi. Druga sprawa, czemu Miłosz jest taki zły na Bożenkę, chodzi o to że pracuje? Myślałam, że to normalne że kobiety wracają do pracy, fakt z tymi babciami to Bożenka nieźle przegięła, przecież nikt nie będzie dostosowywał swoich planów pod nią, ale tak ogólnie to nie rozumiem Miłosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem Miłosza. Bożena ma fajną pracę, zgodnie ze swoimi kwalifikacjami. Nie ima się byle czego, tylko robi to co lubi. Milłosz niech sam rzuci prace i wychowuje tę ich córkę. On jest buc. Miłosza nie da się lubić.

Ja nie mam nic do Paschalskiej, uważam że miała farta trafiając do Klanu i niech korzysta. Ale! Błagam, niech zacznie inaczej chodzić. Tzn w serialu, bo w życiu to nie wiem jak się rusza. Ale Olka to pokraka. Ladna kobieta, zgrabna a rusza się jak, nawet nie wiem jak to nazwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale mnie ten Grubosz wkurza. Ciągle robi złośliwe uwagi i dogryza Bożence, że podjęła pracę. Powinien się cieszyć, że żona realizuje się zawodowo, a nie  strzela fochy. Dziadkowie chętnie się Alunią zaopiekują, a on swoje, że mieli sami wychowywać córkę. Czy ten gamoń w ogóle wie, co to znaczy wychowywać dziecko? Czym innym jest opieka pod nieobecność rodziców, czym innym wychowywanie, czyli uczenie dziecka jak żyć. Mam nadzieję, że Bożenka zacznie romansować z Tomkiem i zostawi tą beczkę tłuszczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dokładnie. Skąd u niego takie poglądy, że kobieta ma siedzieć w domu i nie pracować? To raczej normalne, że kobiety wracają do pracy,
w każdym razie nie znam nikogo kto latami siedzi w domu z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

 

Miłosz  jest  zazdrosny  o Bożenę,   bo  wie  ,że  podoba  się  koledze  z  pracy,   Ala  jest  podobna  z  twarzy  do  Bożeny,  kiedy  mała  zacznie  mówić,  ma  już  dwa  lata, siedzi  tylko  w  tym  foteliku  jak  roczne  dziecko,   moja  bratanica  gadała  w tym  wieku

 

Górzyński  dalej  kocha  Olę,   nie  będzie  z  Klaudią

Ela  założy   aplikację  w  telefonie  Jurka  ,żeby  sprawdzać  go  czy  dba  o  zdrowie,  on  pochwali  się  swoimi  wyczynami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kaczorowska  jest  w  ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Kaczorowska  jest  w  ciąży

Oby tylko nie zrobili, że Bożenka jest w ciąży, bo z powodu Olki i Agi pań ciężarnych w tym serialu mam po prostu dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×