Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Pawełek miał rozpocząć inicjację z Milda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek to powinien najpierw pojeździć na ręcznym. A później ewentualnie zabiegać o względy Mildy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym "więzieniem" to taki sam przekręt jak "na wnuczka". Paweł jest głupszy niż przewiduje to ustawa. Zostanie z gołą d.. na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mogą nie wrócić .Szkoda tylko,że nie dołączył do nich Feli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta jest wkurzająca, księżniczka, ma wszystko, rodzinę, dom, pracę, a wciąż narzeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ma Michalek kur wiki w oczach jak patrzy na Milde. A ta niby taka cnotka. Zostawic ich samych i numerek by byl u Jerzego w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze Michalek z Pawelkiem na dwa baty pójdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe. Moze mlody sie nauczy od Michala. Ciekawe czy doktor lubicz i jego kobieta sa jeszcze aktywni w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy rzeczywiście Daniel ma coś z tych dwóch Talarów, Andrzeja i Bronka ( pomijając alkohol)? Skoro dotychczas zatajal prawdę, buntowal się jak oni, udawał kogoś kim nie jest, wojnę prowadził. A może Daniel rzeczywiscie pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominika kogoś pozna:), Beata wysyła zaproszenia na ślub, Małgosia nadal nie lubi Pauliny, pyta Jacka czy weźmie ślub z Pauliną, Paulina słyszy odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No od razu nasuwa się pytanie czy Michałek spłodzi kolejnego potomka? Daję 80% że tak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witold zrobił balangę z kolegami:D, teściowa, matka Ilony zrobi z nim porządek w przyszłym tygodniu! Jaś zaprosi Dominikę na Andrzejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białorusinka to kobieta z klasą nie rajcuje ją taki Michałek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witold za karę będzie jadł brukselkę teściowej, facet nieźle dostanie po dupie, Iwona cieszy się, że pasożyt dostał nauczkę. Monika i Daniel wrócą, Feliks przygotuje uroczystą kolację, ale unika Rosso , bo boi się zarazków z Afryki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Kamila tak mędzi Borysowi o tych studiach, że słuchać się jej już nie mogę. Inteligentka od siedmiu boleści... Ona jest chyba zazdrosna o Orłowską. Rafał mówi swojej ciężarnej żonie, że boi się że ona poroni. Ma Olka w nim wsparcie :/ I w ogóle uważam, że głupio zrobili że jednak nie będą mieli bliźniaków... Mam wrażenie, że scenarzyści się z tego po prostu wycofali. A lekarz Olki... Jak im mówił, że to jednak nie bliźniaki, zero empatii, zrozumienia. W ogóle bardziej mi na rzeźnika wyglądał i tak też się zachowywał. A Michałowi, to Zyta powinna ptaka na supeł zawiązać. Frajer i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alarm w rosole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja się przesłyszałam, czy Paweł powiedział, że Daniel jest o 15 lat młodszy od Witolda? Przecież pasożyt ma podobno 40 lat, a niemożliwe jest, by Daniel był 25-latkiem. Chyba że Klan załamuje czasoprzestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według wcześniejszych danych klanowych Daniel ma 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daniel ma 35 albo 36 lat,a nie było powiedziane ile lat ma Witold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borys i Kamila to para,którą bardzo nie lubię-sztuczni z wygórowanymi ambicjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ich się nie da lubić; są antypatyczni, wiecznie uśmiechnięty piękniś i zołzowata lalunia; poza tym mają fatalnie napisane role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Było. Iwona dwukrotnie mówiła o nim, że jest 40-letnim facetem, gdy jako jedyna odważyła się powiedzieć mu prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze może mieć 42 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denerwujące postacie w serialu: Feliks z tą kuchnią wegańską, Iwona Surmacz i Dominika. Teraz, w nowych odcinkach będzie powtarzane słowo KRETYN przez: Dominikę, Olę i Janusza. Wszystko przez tych złych kierowców, którzy powodują wypadki albo zostawiają drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 17.43. A mnie denerwują takie wypowiedzi jak twoja - przy okazji widać, że jesteś gościu niezdrowo zorientowany odnośnie przyszłych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominice przeszkadza hałas imprezy, sąsiad ją przeprosi.:D Beata marzy na jej ślubie dzieci byly świadkami, niestety Małgosia nie może , bo ma zbyt młody wiek. Paulina zwierzy się Romie, że marzy o ślubie z Jackiem, Monika boi się o Daniela, żeby znowu nie zniknął, bardzo go pilnuje, Agnieszka i Ola nie są w dużej ciąży, zrobili im małe brzuchy, może na wiosnę urodzą, Rafał jest przewrażliwiony, boi się , że joga może zaszkodzić, siostry dalej będą chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Paulina zwierzy się Romie, że marzy o ślubie z Jackiem" To nie jest Roma tylko Ramona,Roma to była koleżanka Zyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zastawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 18.46. Nie życzę sobie takich komentarzy. Mam prawo do wyrażania swojego zdania. Poza tym są już kolejne odcinki serialu w internecie i mogę robić co chcę i kiedy chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×