Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość XYZ
4 godziny temu, Gość ziutek napisał:

Pawełek zostanie przyłapany przez ojca jak w czasie ferii będzie pobierał korepetycje od Mildy z pozycji 69

Nie pokazaliby sceny seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna
13 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Nie pokazaliby sceny seksu.

Tak-Pawełek to już ma nocne polucje na widok Mildy. Pociera koliberka, ze aż milo. Kiedyś jak wstanie i pójdzie do szkoły to Wiga weźmie pościel z Pawełka pokoju i wkładając do pralki dotknie a na pościeli lepka ciecz. No oczywiscie powie to Pawłowi , a ten z synem przeprowadzi męska rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzesika

Siostra Brajana Cebuli mieszka w starym mieszkaniu po Maksie z na wspólnej o taka ciekawostka 😉 spostrzegawczość lub totalna rzenada skoro oglądam te seriale  miłego wieczoru czy dnia zależy o której czytasz 👋🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
16 godzin temu, Gość Marianna napisał:

Tak-Pawełek to już ma nocne polucje na widok Mildy. Pociera koliberka, ze aż milo. Kiedyś jak wstanie i pójdzie do szkoły to Wiga weźmie pościel z Pawełka pokoju i wkładając do pralki dotknie a na pościeli lepka ciecz. No oczywiscie powie to Pawłowi , a ten z synem przeprowadzi męska rozmowy.

Jesteś chyba tym samym zbokiem od  Barbary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieję się

Brajan, jego siostra i siostrzeniec powinni zmienić nazwisko z Cebula na Onion. Bardziej pasowałoby do ich angielskich imion. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
9 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Jesteś chyba tym samym zbokiem od  Barbary.

Lubiłam tego mojego wielbiciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  losy

Bliźniacy  narozrabiają,  Michał  pyta  się  Norberta, czy wiedział, że  chłopcy  zbierają  pieniądze  na  auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, Onion :classic_laugh: udało Ci się to 🙂

To jak zostanie teraz rozwiązany wątek Czesi. Kopnie Darka w de. A co dalej? Co dalej z przedszkolem, Anulką... Ciekawe, ciekawe. 

Proszę żeby Dominika wyjechała na studia za granicę. Sposób w jaki ta aktorka gra tę rolę, jest dla mnie nie do zniesienia. Mimika, sposób chodzenia, rzucanie włosami. Przepraszam ale takie mam zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha cha

Czesia  poleciała z   miotłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do Wandeczka

Wanduchna nie pierwszy to raz wykazujesz się brakiem wysublimowanego smaku. Aktorka, która przedstawia rolę Dominiki gra przekonująco. Bardzo mi pasuje jako córka Jerzego i siostra Beaty. Miłośnik Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełczanka
Dnia 22.01.2019 o 12:11, WandeczkaKa napisał:

Haha, Onion :classic_laugh: udało Ci się to 🙂

To jak zostanie teraz rozwiązany wątek Czesi. Kopnie Darka w de. A co dalej? Co dalej z przedszkolem, Anulką... Ciekawe, ciekawe. 

Proszę żeby Dominika wyjechała na studia za granicę. Sposób w jaki ta aktorka gra tę rolę, jest dla mnie nie do zniesienia. Mimika, sposób chodzenia, rzucanie włosami. Przepraszam ale takie mam zdanie. 

zgadzam się, co do Dominiki. Mnie tez drażni ta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gość do Wandeczka napisał:

Wanduchna nie pierwszy to raz wykazujesz się brakiem wysublimowanego smaku. Aktorka, która przedstawia rolę Dominiki gra przekonująco. Bardzo mi pasuje jako córka Jerzego i siostra Beaty. Miłośnik Klanu.

Ohoho, a czy ja muszę mieć wysublimowany smak? Ja jestem prostą kobieta i dobrze mi z tym. Wolno mi 😁

Edytowano przez WandeczkaKa
A Ty jako Miłośnik Klanu, uważasz że masz wysublimowany smak? Moim zdaniem, niewiele się różnisz ode mnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do Wandeczka

Edytowano 38 minut temu przez WandeczkaKa
A Ty jako Miłośnik Klanu, uważasz że masz wysublimowany smak? Moim zdaniem, niewiele się różnisz ode mnie. Pozdrawiam!

No i gitara. Razem przecież oglądamy Klan (Jak ten Klan jednoczy). Ale na Dominikę nie pozwolę powiedzieć złego słowa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To chyba musi pisać aktorka która gra Dominikę, bo nie wierzę że jakikolwiek widz może lubić tę postać. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też lubię Dominikę. Aktorka grając córkę Jerzego stworzyła postać skromną, a jednocześnie posiadającą swój charakter. Wie czego chce i dąży do tego (zachowanie dobrych stosunków z rodziną, studia) mimo, że los nie zawsze jest dla niej łaskawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dominika jest irytującą i egoistyczną postacią. Nie miała oporów zniszczyć związku Jaśka z Ramoną. Teraz, gdy wspomniał o Ramonie, to widać było, że nie była zadowolona, że Jasiek o niej mówi, chociaż i tak nie mogą być razem, bo są rodziną. Pokazała również egoizm wobec sąsiada. Żałowała nawet, że uratowała mu życie, bo nie zdążyła na kolokwium. Zachowuje się, jak stara zrzęda, a nie 21-letnia dziewczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do gość

Rany ziejesz negatywną energią. Proponuję masaże relaksacyjne i zieloną herbatkę. Uszy do góry - świat nie posiada tylko czarnych kolorów. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrr

Czy tylko wg mnie Dżesika jest wyjątkowo brzydka? Ma podobny typ urody co Izabela Kuna. Drażni mnie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 19.01.2019 o 14:28, Gość XYZ napisał:

Nie pokazaliby sceny seksu.

Jak to? Przecież pokazali słynną scenę Jaśka z Ramoną, podczas której Ramona miała minę, jakby grała w horrorze, bo przestraszyła się Piotra, albo Beaty(teraz nie pamiętam), który/a pomylił(a) drzwi i przez przypadek wszedł/weszła do pokoju Jaśka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgadzam się , że Dominika jest irytująca chociaż muszę przyznać, że już przyzwyczaiłam się do jej postaci.Lecz ta szlachetność zakonnicy i niby skromność i mądrość jest nudna.I kurcze chciałabym by Jasiek z Ramona wrócili do siebie 😂 Dominika będzie niezadowolona z tego związku.wczoraj Grażyna mnie rozśmieszyła tymi porządkami , dopiero co święta się skończyły a ta pucuje pokój jak w amoku jakimś, mieszkają we dwójkę i wielki bajzel... Co do Pani Onion 😁 to jest aparatka z tej całej czwórki to chyba Brajan jest najinteligentniejszy chociaż Czeska też prowadzi swój biznes a niech tam niech są razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Trafił swój na swego - Darek z Dzesika mają identyczny profil psychologiczny 😁😀 idealna para 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer

Jeżeli Czesia wyjdzie za Brajana będzie się nazywać Czesława Cebula? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba tyle
1 godzinę temu, WandeczkaKa napisał:

Co tam było dziś w Klanie? Bo przegapiłam!

 

Cześka pożarła się z Dżesiką, bo ta baraszkowała z Darkiem, a to jeszcze jej mąż. Gdy Dżesika powiedziała, że przecież się rozwodzą, Czesia odpowiedziała, że nadal jest jej mężem i została wyznaje tradycyjne zasady. Gdy Dżesika zapytała Cześkę, czy nadal kocha Darka, Czesia powiedziała, że tu nie o to chodzi. 

Babcia Leokadia ćwiczyła aerobik malując pokój u Grażynki i Poldka, a przynajmniej tak powiedziała synowi, że to jak aerobik. 

Bliźniaki Michała chcieli wyjść, ale byli zmuszeni zostać z Kubusiem, bo nie miał się nim kto zająć. 

Ramona powiedziała Małgosi, że gdy była z Jaśkiem, czuła, że może z nim spędzić całe życie. 

Małgosia rozmawiała z Pauliną o Ramonie i powiedziała o swoim planie, w którym Jasiek i Ramona pojawiliby się na jej studniówce, by mogli porozmawiać i znowu się zejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas

Ramona do jaśka tak pasują jak wół do karety.Ona wygląda tak jakby co najmniej 3 facetów w długich związkach wymęczyła a jasiek to typowy stulej prawik.Wogóle nie dobrani aktorzy.Tacy nie łączą sie w pary

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tadeusz  będzie  pracował  jako  wolontariusz  w  schronisku,  chce  odpokutować  za  śmierć  Tropka,  Anna  jest  wzruszona,  prosi  go ,żeby  odwiedził  Teosia,  żeby  się  ożywił  i  wrócił  do życia

Zyta  narzeka  ,że  Michał  mało  zajmuje  się  Stefankiem,  bo  dużo  spędza  czasu  w szpitalu   przy  Władku,  któremu  groziła  utrata  wzroku  jednego  oka,  Michał  wiedzieć  co  się  stało,  co  synowie wywinęli

 

Jurek  widzi  jak  Dominika  całuje  się  z  Robertem,  nie  podoba  mu  się  ten  związek....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Gość to chybs tyle - dzięki 🙂

Mam nadzieję, że Cześka się z Darkiem nie zejdzie. Darek jest cyniczny i w ogóle ma wstrętny charakter a i Cześkę w głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm

Gdzieś słyszałam, że Czesława to polski odpowiednik imienia Jessica. Jeżeli to prawda, to ciekawie się złożyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Anula ma więcej rozumu niż Darek. Mam nadzieję że dostaną rozwód.A potem dareczek przejrzy na oczka, kto posprząta,wyprasuje,ugotuje  itd 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty Brajan

Serio uważacie, że Darek jest nie w porządku? To Cześka go zdradziła, ale wszyscy robią z niej świętą, a z niego tego złego, bo ciągle robił jej przytyki o Brajanie. Ona zamiast przeprosić i prosić o wybaczenie, to obraziła się na męża, opowiadała mu, że spotkała się z kochankiem, spotykała się z nim. Później o mało co nie dostała ataku wścieklizny, gdy Darek rozmawiał z Dżesiką. Wkurzyła się, że ją zdradził. Anula też nie jest lepsza. Wzięła stronę macochy, wiedząc, że zdradziła i była oburzona, gdy ojciec rozmawiał z inną kobietą.

Jeżeli Cześce zależałoby na małżeństwie, to nie zamieniłaby nawet słowa z Brajanem po zdradzie, nie przyjęłaby jego siostrzeńca do przedszkola, lub kategorycznie zabroniła mu wchodzić do jej gabinetu, a na pewno by się z nim nie spotykała. Gdy Darek wyjechał z córką na weekend, niby nie chciała spotkać się z Brajanem, ale ostatecznie się spotkała. Przecież ta szuja zniszczyła jej małżeństwo, a ona traktuje go lepiej niż męża, którego zdradziła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×