Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Nie tyle dyrdymały co raczej niewiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro osoby z zespołem D nie mogą robić prawka to na jakiej podstawie lekarz wydał Maćkowi zgodę? Dziwne to:p Trochę na siłe chca nas uczyć tej tolerancji:p Może niech spróbują na innych przykładach a nie na takich bezsensownych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już kiedyś podobną rzecz zrobili w "Plebanii" chłopak opóźniony w rozwoju był świadkiem na ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z wczoraj 1:48-juz byłeś po silnych prochach, ze ulozyles wydarzenia odcinka 3000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladam ten serial nieregularnie i jestem w szoku skad oni wzieli takie drewno aktorskie jak tego kolesia ktory gra Daniela, a ta Malgosia to tez taka wiejska babka sie zrobila, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas leci szybko, najdłuższy serial w Polsce, australijskie seriale mają siedem tysięcy części , Zatoka serc trwa do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne że Daniel nie ujawnił policji danych wysoko postawionych czlonkow sekty.Chyba ten Adam to byla tam jakas szycha-wyludzal kase od ludzi-a chodzi sobie wolny. x Zosia ciagle klejaca sie do Janusza,nazywajaca go tatusiem to jakas żenada.Jest jeszcze dzieckiem ale wie ze jej ojcem byl ktos inny:o x Jakis czas temu moj znajomy mial problem z zaswiadczeniem od lekarza ze moze byc kierowcą bo miał cukrzyce-leczyl sie,byl swiadomy choroby.A tu proszę-osoba z widocznym uposledzeniemi umyslowym i ruchowym-bo jednak zespol D jest takim uposledzeniem-otrzymuje zaswiadczenie od reki...masakra. Mogliby juz nie przesadzac.Chyba niwidomy lekarz tego Maćka przymował:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewidomy i do tego głuchy. Przecież jak zacznie się jąkać to nie można jego słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zosi biologiczny ojciec nie żyje. Wątek z prawem jazdy Maćka to klapa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zejdźta już z Maćka
i zastanówta się jak długo ksierzniczka Olka będzie robiła prawka? Musi tyle co licencjat z resocjalizacji: 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ministra Agnieszka patrzy
w przyszłość. UE przestanie istnieć. Być może przestanie istnieć w toku krwawej wojny religijnej pustoszącej zachodnią część kontynentu. Na zachodzie wyrośnie coś w rodzaju Arabii Saudyjskiej. Rosja przestanie istnieć – zapadnie się pod ciężarem demografii – aborcja, alkoholizm i narkomania doprowadzą do zniszczenia resztek imperium. USA pogrąża się w nowej wojnie secesyjnej albo wejdą do Korei Północnej, która stanie się nowym Wietnamem. Wnuki Agi i Olki, Michaua i Małgości żyć będą w innym świecie. Przy odrobinie szczęścia i wysiłku będą mogły żyć w dostatnim, beziecznym, demokratycznym i chrześcijańskim imperium Międzymorza – przewidzianym przez Leszka Moczulskiego, a budowanym przez Lecha Kaczyńskiego… W tym wielkim projekcie jest miejsce dla Ukrainy – jej potencjał terytorialny, ludnościowy, surowcowy i ekonomiczny bardzo by przydały… Niestety przy braku szczęścia wylądują w Nowym Wspaniałym świecie rządzonym żelazną ręką przez Małgośkę i Daniela z Wspólnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanners
Wydawało mi sie że Olka już prawko zrobiła,widocznie sie pomyliłem,a wątek sekty jest tak nudny że mogli by już go zakończyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie sadzilam ze to powiem, ale zaczynam lubic Daniela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ja tez mam takie wrażenie że zaczynam go lubic:) bo na poczatku tak mnie wkurzał że jak go widziałam to miałam odruch żeby telewizor na pole wywalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a teraz robi sie dowcipny i jeszcze wspolpracuje z Felim, co liczy sie dla niego na + beatka i goska nadal wqrwiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka zamiast z Rafałkiem
mogłaby związać się z którymś z dawnych wychowanków z kolonii. dzięki Naszej Klasie, Fejsowi i innym portalom takie związki są co raz popularniejsze w realu. Pewnie, że czsama nadal zdarzają się niemiłe sytuacje. Ostatnio jak byłam z moimi Miśkiem na nartach to recepcjonistka miała z nas bekę: "Syn taki wysoki, dobrze, że mam wolne trzymetrowe łóżko", mówi recepcjonistka pensjonatu. Maciek na to: "To nie moja mama, tylko dziewczyna". - "A wygląda na teściową" - kontynuuje recepcjonistka. Jakbym dostała w twarz. Wiedziałam, że nie wyglądam na jego rówieśniczkę, ale nie wiedziałam, że jest aż tak źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu znikneelo z ipla??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam powinien rozdziewiczyc Małgosię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia zostanie przewodniczącą sekty, będzie niebezpieczna dla rodziny, Daniel da pieniądze Adamowi,żeby oddał mu laptop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak Małgosia kręci wszystkimi :o Ten jej usmiech na koniec wyglada jak zapowiedż horroru:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka chodzi jakby miała mdz nogami pampersa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny, głupi ten serial się zrobił. Wątki z doopy. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaś będzie miał osiemnastkę na Sadybie, Ramona zaprasza ludzi z internetu, Kamila ma pewien pomysł:) Ela postanawia sprzedać aptekę, żeby pomóc Jurkowi Paweł ma nowego asystenta przy operacji, on go zastąpi w szpitalu Zosia schudła trochę, bo rośnie, niedługo będzie nastolatką Zmienili Anię, gra tak samo nienaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś w tym serialu gra naturalnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "Zmienili Anię, gra tak samo nienaturalnie" Dawno tej aktorki nie było,więc nie wiadomi czy zmienili,a gra tak,bo możliwe,że nadal trzymają się tego,że ma niedosłuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena wcześniaka urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,ze nie powinno sie dyskryminowac ludzi z espolem Downa ale to co wciskaja nam w tym kicie w zwiazku z Mackiem przechodzi juz ludzkie pojecie.Ostatnio wyglada na to,ze w tym filmie jest tylko jeden aktor i jest to postac tak denerwujaca,ze nie da sie ogladac. Watek z prawem jazdy!-ogarniecie niuansow teorii przez osobe uposledzona jest absolutnie niemozliwe. Ze nie wspomne juz o samym prowadzeniu samochodu...a polaczenie prowadzenia samochodu z teoria.... No brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiadomo,ale ponieważ "Klan" był zawsze serialem z misją to chcieli takie coś też pokazać,a w żadnym innym serialu nie ma osoby niepełnosprawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Jasiek nadal ma za dziewczynę ta Ramone? Przecież ta dziewczyna pokazywała wylewające sie prawie ze stanika cycki. Mało tego nadstawiala doopy starszym panom-ale przebiegła bo takiemu starszemu to ledwo stanie a poza tym jak stanie to spuści sie w pół minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal ma i pewnie miała bedzie...no chyba ze scenarzysci podesla mu jakas rowiesnice:p Ale moze lepiej nie bo te watki z nim sa tragiczne:p Jak Ela apteke sprzeda to z czego beda z bankrutem mezem zyli?No i kto Beatke zatrudni?:p Anie gra inna dziewczynka niz poprzednio.Ma denerwujacy sposob mowienia-moze to taka maniera a moze tak ustawione bo przeciez Ania ma problemy ze sluchem a to wplywa tez na wymowe.A moze dziewczynka nie udaje tylko ma wlasnie taka wade jak postac ktora gra. Aktor grajajcy Adama juz wpadl do szuflady z dupkami-w MJM tez gra szuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×