Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Mało prawdopodobne, żeby były dwie ciąże mnogie w rodzinie. X A ja słyszałam o kilku takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzecz w tym, że Cyrwus to słaby aktor, którego nikt nie chce obsadzić. To dlatego biega i błaga, żeby chociaż do "Klanu". Jak to zrobią, to będzie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupio gadasz Cyrwus gra w teatrze i czasem w innych filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie,mówią o ostatnim sezonie Klanu,więc będą oszczędzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiadomo czy ostatni, chociaż dobrze by było,bo to już nie jest to co kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie! Do tej pory bronilam Kamili i gadalam na Norberta. Do niego nie zmienilam zdania,ale ona? Jak potraktowała biednego Borysa? Był sympatyczny, trzymał nad nią parasol, żaden z niego nadęty pacan, do tego przystojniejszy od norberta i chyba zdrowy psychicznie. Tak mnie dziś kamila wkurzyla,ze aż mam ochotę by przystojniak wystawił ją w dniu ślubu! Niech ma za swoje :-\ brzydko się zachowała. Co jej szkodzilo iść z nim na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę by klan usuwali, jak chcą oszczędzać to niech skasują m jak miłość z publicznej telewizji. Cyrwusa tez nie chce. Teraz wszystkich irytuje w na wspólnej,pewwie zaraz go stamtąd wywala. Nie lubię go, grazynka dobrze pasuje do leopolda, to jest dla niej odpowiedni facet i opiekun dla dzieci. Rysiek bis mógłby co najwyżej być sobowtorem a nie żadnym zaginionym bliźniakiem. Klan Lubiczow nie może ulec zmianie po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszmy do tv prośbę o powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga i Paweł ślub wezmą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pojawi się ktoś nowy z rodu doktora Koziełły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawi się i da mu cenny numizmat. Ola będzie musiała usunąć macicę,pochwę,jajniki i biust, lekarz poleci jej ciążę przed usunięciem narządów rodnych. Rafał powie jej by znalazła kogoś do ciąży,Oli się nie podoba ten pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zapowiedzi w gazecie telewizyjnej :-P nie jestem wróżka :classic_cool: jestem bardzo ciekawa tego kogoś z rodziny Koziellow, ktos kto mówi w rzeczy samej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara powinna poślubić Pawła to byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A już było tak dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie dlaczego Ola ma jajniki i macicę usuwać? Przecież ma raka piersi, a nie jajników/macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia, tak napisali w gazecie. Tez mnie to zaskoczyło,ale może to tak profilaktycznie... tak się zastanawiam...co zrobią? Będą aktorce biust ukrywać? A zosia przemadrzala powie "ciociu jesteś teraz jak gwiazda! Andzelina jolie tez usunęła biust i narządy rodne i ja,jak będę duża to tez sobie usune"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gazecie kurier.tv to wyczytalam,Koziello jutro we wtorek dostanie monetę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watek z Kazuniami :O ale drewna...ten typ od Bozenki obwieś, Bozenka nudziara, w dodatku przeslodzona i nie umie grac. Sympatyczna dziewuszka, ale dziwne by przez ponad 16 lat na ekranie nie nauczyć się aktorstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie oni dzisiaj rozśmieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazali Witolda, grał w Talkach na mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talki na mieście? A cóż to? Nie znam tego aktora,ale myslalam, że dadzą kogoś bardziej "odjechanego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś mocno niszowa produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek z Kazuniami i sprzedażą kurzego majątku okropnie nudny. W ogóle cały odcinek wczoraj był nudny. Najlepsze są sceny gdy Kamila szaleje na punkcie Norberta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolek fajny jest, wesoły:), wprowadza dużo życia, nie jest nudno Kamila pójdzie na pokaz mody z Bożeną i Borysem, Jurek będzie chciał sam zdjąć gips, jaki niecierpliwy! Do Schili przyjdzie terapeuta, Małgosia przyniesie blok rysunkowy i kredki, najpierw sama narysuje ludzika, później dziewczynka zrobi to samo, mała patrzy na obrazek, myśli o rodzicach, bardzo jej ich brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41 zgadzam się z Toba w 100%!! A bolek był ciekawy tylko jak miał romans z tamta halszka recydywistka teraz sielanka i przeslodzone. Nudni, a miłosz obleśny, zaniedbany. Szkoda chłopaka,mógł być z córka tego starego arkadiusza,piękna była i nie wciagnelaby go w pieluchy. Zobaczymy co dziś będzie. Ja szaleję, bo nie widziałam jeszcze Shili :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila jak chce "ukraść show" jak to borys określił to powinna założyć białą kiecke na ślub :-D a poza tym blazejek przyjedzie z narzeczona. Teraz kamila mogłaby juz oszaleć na punkcie ich obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz jest okropny. Krępy, niski, krótkie nóżki i ręce. W dodatku charakterem nie nadrabia. Bożena w sumie do niego pasuje pod względem wyglądu, ale ona jest znacznie sympatyczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×