Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Na flircie sie skończyło,bo potem jak biznes padł on jej wisiał kase i milo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie,gdyby nie spadek,to do dzisiaj Dareczek niczego by nie miał i mieszkałby w wynajętym pokoju,bo z niego taki biznesmen jak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest taki facet c**a,bo tylko narzeka histeryzuje i wstyd za niego. Czesia nawet musiala ludzi prosic żeby mu korepetycji udzielali,bo głąb najpierw sie zapisuje na studia,a potem sie okazuje,że nawet podstaw nie ma. Co te baby w tym Darku widzialy niby? Czesia jest naiwna i sie go trzyma mimo,że on ja wielokrotnie upokorzyl . Kobieta nie ma szacunku do siebie i on to wie dlatego ja tez tak traktuje jak głupia koze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądałam program i stwierdzam,że 23 grudnia jest ostatni odcinek "Klanu" w tym roku,bo po świętach są stare,odgrzewane filmy i inne seriale,a tego nie ma już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na hd są powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga i Paweł zatańczą Kujawiaczka, wesele w karczmie Bolka huczne, Bogna będzie, trochę gruba:), chleb ozdobiony kwiatkami żółtymi, tradycyjnie zmoczą w środku kawałek z solą i zjedzą, wszyscy uśmiechnięci bawią się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzą ,pija lulki palą tańce,hulanka,swawola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ślub Pawła i Wigi to jakąś nuda i ciągnie się chyba od roku,kogo interesuje małżeństwo takich starych ludzi? Ale moglaby byc fajna akcja typu,ze Wiga koniecznie chce mieć dziecko albo zajedzie Pawła w noc poślubną i będzie wykończony w pracy albo wręcz kontuzjowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dziwi jedno: Aga i Ola i wszyscy tak łatwo zaakceptowali ,a przecież jak Paweł zdradzal z nia chora żonę to Wiga wiedziala,ze on jest żonaty i nie miala zadnych skrupułów. Nikt nie uważał,ze to jest cos nagannego! Oczywiście dlatego,ze kazdy w Klanie zdradzal i oszukiwal i dla nich to bulka z maslem ale trakrowanie jak alfa i omege we wszystkich dziedzinach faceta który jawnie zdradzal chora żonę z kochanka i teraZ z nia mieszka to s*******nstwo. Nikt Pawlowi nie powiedzial ,ze to co robi to poprostu zle,a i Widze ze jest zwykla k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale o tym, że Paweł zdradzał Krystynę z Wigą wie tylko Tadeusz, Bolek i Elżbieta, a poza nimi to raczej nikt. Agnieszka, Ola i reszta pewnie domyślają się, że oni coś tam ze sobą kręcili, ale całej prawdy nie wiedzą (o tym, że spali ze sobą), bo nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek im o tym wprost powiedział. Inna sprawa, że jakby w realnym życiu jakaś kobita wzięła sobie starego, schorowanego faceta z małym dzieckiem to rodzina tego faceta też wchodziłaby jej w tyłek za to, że zdjęła im kłopot z głowy. Przecież Aga czy Ola mało kiedy odwiedzają ojca i cały czas pochłonięte są swoją pracą albo swoimi problemami. No i trzeba przyznać, że facet koło 60tki, chory na raka, w dodatku z dzieckiem atrakcyjną partią nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama to fajne k***isko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu miałby się spowiadać podstarzały facet i kogo to obchodzi z kim i kiedy śpi!!!To jego prywatna sprawa i jego sumienie,czy czuje,że zdradził żonę,czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że Wiga i Paweł są fajną parę, oboje wolni, wykształceni, mniej więcej w tym samym wieku, oboje przystojni. Mnie jednak interesuje inna sprawa, mianowicie co oni zrobią z Olką gdy ona będzie po mastektomii, nie będą jej z przodu pokazywać czy jak ? Dopiero ją pokażą gdy będzie mowa, że ona przeszła rekonstrukcję piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olka to powinna loda robić co dzień maćkowi przeciez on ma pewnie nadniar spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale chamski komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga wiedziala o romansie ojca,bo go nakryla czy jakoś tak. Byla potem obrazona ,ale szybko jej przeszło. Co to za brednie,ze dorosły facet nie musi sie spowiadac z tego co robi. Moze i wprost nie musi,ale czy wy podeszlibtscie dp sprawy lajtowo gdyby to wasz brat zdradzal chora żonę ? I co potem byście z ta kochanka sie przyjaznili?Co innego jakby Krysia umarła i potem Wiga sie pojawila. Dla mnie to nie do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 jest atrakcyjna partia,bo lekarz,dużo kasy i szybko umrze skoro chory,dlatego barbara się na niego napaliła. A co z pablem? Czy bywa w domu matki podczas botoks party?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Olka go nakryła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam, jak to będzie z Olką po mastektomii. Ona ma spore piersi, ciężko byłoby ukryć że ciągle są na miejscu. Chyba, że niby jej taką szybką rekonstrukcję zrobią, jak Andżelinie. Poza tym Agnieszka też ma zmutowany gen i też będzie musiała stanąć przed taką decyzją, jak Ola. I to nawet szybciej, bo jest starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle, to jak Wam się wydaje? Czy Ola jednak będzie miała dziecko? Może Rafał cudownie ozdrowieje z bezpłodności i Olka zdąży urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by było, jakby Ola z Agą zaszły w ciąże w tym samym czasie, a po urodzeniu obie poddały się zabiegom usunięcia jajników i piersi. Może byłoby im raźniej we dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę,że Ola będzie miała dziecko choć niekoniecznie z Rafałem. Ciezko to przewidzieć. Ciekawy wątek i potrzebny a z tych glupich to mogliby skobczyc z ta k***wka Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola mogłaby dac się zaplodnic ostatecznie przez Norberta,Sandra byłaby wściekła,po raz pierwszy to jej ktoś faceta kradnie,a nie ona. Chociaż jak dla mnie lepiej,żeby Ola nie miała dzieci,za fajna jest, piersi jej tez mi szkoda. Aga to przynajmniej jest płaska,wiec nie będzie widać różnicy. Ten chamski komentarz co ktoś napisał był totalnie od czapy ale nawet mnie rozbawil :-D to o oli i maćku, wyobrazilam to sobie :-D ciekawe czy kamila będzie jeszcze knuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Bożenka miała dziś niekorzystną dla swojej figury stylizację.Nie dosyć,że jest grubawa,to jeszcze ją ubierają jak jakąś matronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele kobiet - moich krewnych i znajomych - które po zostaniu matkami są cały czas tak samo fajne. P. S. Sama nie mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo, halo. pilna potrzeba. kojarzycie lampy w domu Agnieszki Lubicz? Małe, zgrabne, rzucające na ściano drobne kropeczki. POSZUKUJĘ! Ktoś wie gdzie można dostać (najlepiej) identyczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt!Jak B.szła z Kamilą to dupsko z tyłu miała jak Kamila x 2 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W początkowych odcinkach był wymieniony słynny zagraniczny zespół The Kelly Family.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×