Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
gość dziś No ale to, że córki Pawła są dla niej miłe nie oznacza od razu, że ją lubią i akceptują. Ja nigdy nie lubiłam męża mojej babci, a mimo to byłam dla niego uprzejma, bo babcia miałaby do mnie żal gdybym zachowywała się inaczej. Dziwię się, że tego nie rozumiecie. Poza tym co oni mieli im powiedzieć? "Rozstańcie się, bo nam to nie odpowiada"? Gdyby ktoś do mnie ot tak przyszedł i radził mi zerwać z moim narzeczonym to bym kategorycznie zakazała wtrącać się w moje życie albo ograniczyła kontakty z tą osobą, bo z jakiej racji ktoś inny ma decydować z kim mam być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra będzie miała romans z ojcem Norberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie gadajcie bzdur, że facet miał prawo zdradzać, bo w małżeństwie mu się nie układało i miał chorą żonę!" x Ale kto mówi, że on miał prawo zdradzać? Nikt tego nie napisał. Przypominając sytuację z Krystyną, chciałam tylko zaznaczyć, że to się tak całkiem bez powodu nie wydarzyło. Gdyby Krystyna nie zachorowała, to jej romans by się rozwijał, więc raczej by się z Pawłem rozstali (taki był początkowy zamysł scenarzystów). Uważam też że to trochę krzywdzące stwierdzenie, że śmierć Krystyny była mu na rękę. Przecież on się z Wigą rozstał, a w rozmowie z Elżbietą wyznał, że ta zdrada i późniejsze wyrzuty sumienia uświadomiły mu, że Krystyna wciąż jest dla niego najważniejsza. Zresztą był bardzo dobrym mężem przez ponad 30-lat. Dopiero po śmierci Kryśki zeszli się ponownie z Wigą. Więc to nie jest tak, że gość był zupełnie pozbawiony skrupułów. Źle zrobił, ale ja go poniekąd próbuję zrozumieć. Nie było mu z tym wszystkim łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja wcale nie powiedziałam, że Aga i Ola uwielbiają Wigę, ale tak z ręką na sercu która z was byłaby tak rozanielona jakby wasz ojciec zamierzał związać się z kochanką z którą zdradzał matkę? I to bardzo szybko po śmierci żony? Żadne dziecko nie byłoby szcześliwe gdyby ojciec takz robił. Ja na miejscu Oli albo Agi wprost powiedziałabym tacie, że nie podoba mi się jego zachowanie i gdyby związał się z kimś już po śmierci matki to ok ma do tego prawo, ale obrzydliwie ją zdradzał. No i NIE MA w Klanie żadnej wzmianki, że Krysia zdradzała Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ela lubi Wigę,bo ją pamięta z dawnych czasów,kiedy byli wszyscy młodzi,a Jadwiga i Paweł byli parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie się wydaje, że Agnieszka i Ola nie wiedzą, że Paweł spał z Wigą jeszcze jak ich matka żyła. To było tak, że Ola widziała Wigę i Pawła przytulonych, a jak na drugi dzień Paweł chciał jej to wszystko wyjaśnić to Olka nie dała mu dojść do słowa i powiedziała, że nie chce nic wiedzieć. I na tym właściwie się skończyło. Także Aga i Olka coś tam wiedzą, ale całej prawdy (że był seks) to raczej na pewno nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe michał byk rozplodwy dobre :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo podobał mi się ten odcinek. Sandra juz ma skutki swojej nieodpowiedzialności, lekkomyślnego nadstawiania zada choremu psychicznie przypadkowo poznanrmu typowi. Byłoby czadowo jakby on teraz walczył o Kamile i miał na jej punkcie obsesje,a Sandra zostanie z dwójką dzieci :-D za rok może znajdzie kogoś innego albo bedzie z tym proznym modelem. Podobał mi się tez wątek Daniela,wyciągnął mroczne sekrety Moniki,szczerze pogadali,powrót do przeszłości. A ta blondi i korbas... strasznie ciężko się ich oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy znowu będzie Barbara bo juz sie nie moge doczekać?. Fajna z niej MILFa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola czy Aga wie co było między Wiga i Pawłem jak Krysia była chorą. Była scena jak chyba Olka przychodzi do Pawła domu, szuka ojca a on z Wigą u góry był. Także one wiedzą. Sandra jest poprostu nieodpowiedzialna i puszczalska. Kto normalny idzie do łóżka z gościem, którego wcale nie zna, nic o nim nie wie tyle tylko co sam napisał w necie, bo ponoć oni w necie gadali. No i która się nie zabezpiecza wiedząc, że raczej nie może sobie na ciążę kolejną pozwolić po roku od ostatniej, gdzie tamta była skomplikowana. Tylko takie durne dupodaje jak Sandra. Pogratulować jej, że na ojca dziecka wybrała schizofrenika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra mogłaby się przespać jeszcze z Danielem bez gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeremiasz będzie miał stłuczkę Stasia chodzi na rehabiltację do Bożeny Szogun będzie na wystawie:) Co myślicie o kuzynie Tadeusza? Czy myśli o swoich interesach, a nie o rodzinie, czuję, że będą kłopoty Darek zda egzamin, ale profesor prosi go,żeby zmienił pracę:) Barbara pojawi się niedługo, ona wciąż kocha Pawła, szuka z nim kontaktu..., może zorganizuj*****nkiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie było nic o jakimś romansie krystyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela lubi i Wige i Sandre. ona po prostu lubi puszczalskie,puszczalskich zresztą też,bo inaczej by nie miała połowy rodziny - brata, synka i mężusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie zapominajmy, że Ela też kiedyś puściła się z Malickim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela Malickiego znała z młodości, Jurka w jej życiu nie było, a co wy nie macie pierwszych miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela i Malicki mieli romans, nawet mieszkali razem, to było koło 1999 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek też miał romans to nie jeden raz, sam jest puszczalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korbas to leń, czy on myje się i goli? Szogun jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korbas mi przypomina chłopaka Noxelii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi i pierwsze miłości, ale o fakt, że ludzie w związkach sie zdradzają i na zdradę nie ma żadnego powodu. Nie układa się to porozmawiać jak dorośli ludzie i jak nic sie nie da zrobić to rozwód, a nie roochanie się po katach w czasie trwania małżeństwa. Niepoważni ludzie tak robią. Wkurza mnie Korbas. Leń straszny. Leży w wyrze do prawie 10 wielki pan muzyk i artysta. Nie chciałabym mieć takiego faceta. Ja tam wcale Sandry nie załuję , bo jest puszczalska zresztą jej mąż prawnik wtedy mówił Zycie, że Sandra go ciągle zdradzała , potem bzykała się z żonatym bykiem rozpłodowym Michałem i teraz nawet nie wiedziała z kim tzn z Norbertem, ale to był totalnie obcy koleś, nawet nie wiedziała o nim czy jest ew chory czy coś tylko od razy zaciażyła mając malutkie dziecko już. Patologia jak dla mnie i ktoś je powinien powiedzieć o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela lubi wszystkich i wszystkie,taka postac i juz:D Szokiem bedzie jak kogos skrytykuje i odmowi mu pomocy. Ale moze scenarzysci nas zaskocza i pokarza inna Ele? Nie wiem dlaczego tak teraz niektórzy rozbieraja na czynniki pierwsze małzenstwo Pawla i Krystyny-to przeszlosc ktora nie wroci tym bardziej ze Krystyna zmarla.Zycie serialowe toczy sie dalej i nie mozemy wymagac aby Pawel usychal z odcinka na odcinek przy jej grobie;) Zyta znowu wypomina Michalowi ilosc kobiet -o ktorych wie,bo przeciez nie wie o wszystkich- i ilosc dzieci.Ale widzialy galy co braly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela mnie straszliwie denerwuje z tą słodkopierdzącą miną i pomaganiem wszystkim,a tak naprawdę to Sandrze by sie przydąło mocne słowa, że jest nieodpowiedzialna i pakuje się do wyra komu popadnie i zaciąża. W Klanie jeszcze nikt nikogo nie skrytykował! Koziełlo mega debil udzielając pożyczkę kuzynowi, którego widział lata temu i który może być podszywaczem, bo tak naprawdę pan doktorek tego nie sprawdził na 100 procent. Jak taki facet może być lekarzem?? Zyta tak pieje na michała, a sama dała d**y Rutce wtedy i nie wiadomo było czy Stefanek jest Michała czy Rutki. Dziwię się jej jednak, że chce być z facetem takim jak Michał. To chodzaca porażka, on potrafi tylko zapładniać, a Zyta lepiej niech nie wie, że roochał nawet tę Julię z apteki Eli, tę byłą magika Krzysztofa i dziw, że jej nie zapłodnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Koziello ma miękkie serce,ufa ludziom,kuzyn oczarował go numizmatami :-) zgadam sie, aktor grający Michał a nadaje sliskosc postaci. Ja bym się z takim nie przespała, a jestem mniej atrakcyjna od Sandry. W dodatku wszystkie kobietu Michał a są od niego wyższe. Gdyby nie jego zdrady i dzieci,to bylby całkiem mdły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się zastanawiam co Michał ma niby w sobie, że tyle kobiet na niego leci, przecież on jest nudny jak flaki, w ogóle nie przystojny, charaktery czy poczucia humoru też nie ma dobrego, więc o co kaman? To samo z oblechem Darkiem, który teraz zgrywa przykładnego mężusia, ale z przedszkolanką Kają obściskiwał się w kuchni jak Czesia była w gabinecie. Nieatrakcyjny, głupi, fajtłapowaty. To samo debil Brajan Cebula któryw dodatku kobiety traktuje jak zdobycz i jak typowe łatwe suczki, ktore trzeba w*****ać i do widzenia, a jak kobieta nie jest łatwa i zdzirowata to wg to nudziara. Mike to samo kolejny k****arz tyle, że choć trochę ma w głowie i nie jest taki całkowicie durny, ale i tak babiarz typowy. Na co te baby lecą, bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek z kogutem i z infantylnym Bolkiem głupi. Sandra będzie miała teraz za swoje, że nadstawiała się schizofrenikowi, zostanie sama z dwojgiem dzieci. W ogóle Michał łoży na Marysię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, ten wątek kogucika jest już nudny, mogliby go zakończyć. Ja myślę, że Norbert wróci do Sandry jak wyjdzie ze szpitala, ale absolutnie mi jej nie żal. Iść do łóżka z nowopoznanym facetem nic o nim tak naprawdę nie wiedząc i od razu robić sobie dziecko mając roczne w domu. Michał chyba na Marysie nie płaci, bo Sandra nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezesowi Stecowi Ela i Jurek mówili że płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale zdaje mi się, że Sandra powiedziala Michałowi, że kasy od niego nie chce tylko, żeby był obecny w życiu Marysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał jaki jest każdy widzi, ale najgorsza jest Zyta i jej pieprznięta matka!!! Ojciec też, ale na szczęście nic nie mówi. Ja Elę lubię, jest ciepła, w końcu to jej dzieci i wnuki więc nie dziwię się, że chce każdemu pomóc a i obcym pomocy nie odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×