Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Zyta idealnie się z Michałem spyknęła, bo jest tak samo rabnięta z tą swoją mamusią. Gdyby mi mąż z teściową kazali razem w jednym domu mieszkać to bym im powiedziała, że niech sobie mieszkają, ale beze mnie, bo mieszkanie z mamuśką z piekła rodem to samobójstwo. A Michał jak taka c**a się zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA BYM TAKIEJ TEŚCIOWEJ JAK ela kazała spadać, bo ja bym nie tolerowała jej układów z kochanką mojego męża.przez takie chore układy zyta nigdy nie zapomni o zdradzie michała. rozumiem ze e la chce pomóc przy wnuczce, ale ona włazi sandrze w d...a to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela wie jak to jest, sami z Jurkiem się zdradzali i wracali, a Marysia to jej wnuczka. Bez Eli to Sandra zalałaby się łzami. Może też ma sentyment do Sandry, bo kiedyś byli z Michałem parą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ten klan to jeden wielki bur...el

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt ja bym też na miejscu Zyty miała żal do Eli za taka relacje z kochanką męża, ale dziecku niczemu winne nie jest i w sumie dobrze, że Ela się Marysią zajmuje tylko bez przesady, żeby tak Sandrze do d**y wchodzić, bo to nieodpowiedzialna zdzira co to nie ma oporów, żeby nawet świeżo poznanemu gościowi do łóżka wchodzić i dziecko sobie z nim robić. Mam nadzieje, że nauczkę dostanie i Norbert nie będzie chciał z nia być, znów mu odwali. Wteyd pomyśli, żeby nie łazić z pierwszym lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie współczesne życie moje panie!Sama jestem świadkiem podobnego przykładu,kiedy matka trzylatka /kobieta 38 letnia/poznaje w internecie faceta i po spotkaniu w realu za dwa tygodnie zachodzi w drugą ciążę,nie mając rozwodu z mężem. Myślę,że matka Zyty tak szybko nie spokornieje i szybko zapomni,co przyrzekła.Zyta tez współpracuje z byłym kochankiem i też ma trudny charakter,chociaż teraz stara się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety są w realu kobiety takie jak Sandra i to jest przerażające. Szybko z nowym fagasem do wyra i zaciążyć nie myśląć o konsekwencjach. Takiej to tylko młotkiem wybić głupotę z głowy, ale Norbert też nie lepszy. Mógł najpierw z Kamilą zerwać,a potem brać się za inną, a on od razu zapłodnił nową kobitę. Druga sprawa, że on jako schizofrenik dla świętego spokoju powinien sie podwiązać, bo w jego sytuacji chcieć dziecka to czysty egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w sumie to Sandra się nieźle ustawiła, bo każdeog ma na zawołanie, żeby zająć się dzieckiem,żeby pomóc. Osobiście jako babcia bym pomogła z dzieckiem tzn przypilnowała i zabrała do siebie na kilka dni jeśli by tak trzeba, ale nie utrzymywałabym dobrych relacji z byłą kochanką mojego syna .Uważam, że Ela źle postępuje, bo pokazuje Sandrze, że przecież nic takiego sie nie stało, że uwiodła Michała, fakt on sam się nie opierał, ale do tanga trzeba dwojga. Mając takiego męża jak Koziełło to naprawdę można paść na glebę. Ma miękkie serce, ale zero rozumu i uważam, że ten pseudo kuzyn jest oszustem i się ulotni z jego kasą. Oczywiście Maciek i jego fochy jakby do cholery nie mogli mu twardo powiedzieć, ze nigdzie nie pojedzie i nie ma takiej opcji i nikogo szantażować nie będzie swoimi widzimisię. Rany Grażyna chociaż raz powinna mu się postawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten caly kuzyn to za sama morde powinien dostac w ryja, a ta trzesaca sie na nogach imitacja mezczyzny, nie zna goscia i lekka reka daje mu 50 tysia. Mam tylko nadzieje ze Ania go dopadnie i przynajmniej obije parasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nikt nie wie jak działają oszustwa typu "na wnuczka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge uwierzyć jak głupim trzeba być, żeby nie spisać żadnej umowy z kimś komu się pożycza taką kasę. Przede wszystkim ja bym mu tyle napewno nie pozyczyła to raz i powiedziała, że jak chce mieć własny biznes to niech sobie jeszcze nazbiera, a nie pożycza od wuja, którego nie widział tyle lat. Zresztą to pewne, że on nie jest spokrewniony z Koziełłą tylko go wkręcił, a ten to łyknął. A tak w ogóle mdli mnie jak słyszałam ´´stryjenka ´´.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też mdli jak słyszę "stryjenka" i "kuzynie". Na pewno się okaże, że to nie żaden kuzyn tylko oszust. Co do Koziełły to lekkie przegięcie z jego postawą, czy takie safanduły w ogóle istnieją ? I czy są do tego stopnia naiwni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,że pokazują tego typu wątki,bo społeczeństwo nie jest wyedukowane w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziełlo w ogóle jest taką pokraka i niedorajdą życiową. Tak to wykształcony facet,a le to wszystko. Łazi jakby miał kloca w gaciach , sapie obleśnie i ogólnie jest karykaturą mężczyzny. Nie wierzę, że facet z jego pozycją zawodową może być do tego stopnia ograniczony umysłowo, żeby obcemu kolesiowi dać 50 000zł od tak bez żadnego papierka. To trzeba być zjebem dokumentnym. Na miejscu Ani bym go zjebała na czym świat stoi i kazała od razu jechać do tego naciągacza podpisywać umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Koziełło miał złamaną nogę.Przecież ci oszuści,są tacy poważni,żeby być bardziej wiarygodnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania też uwierzyła ,że to jest kuzyn, prosiła wcześniej Tadeusza ,żeby go zaprosił Nawet rodzinie nie można wierzyć, najbliżsi też oszukują Wanda dowie się od budowlańca, że dom Krzysztofa jest ruiną, znowu pretensje, da wszystkim w dupę Borys wynajmuje pokój u Stasi Ola zda na prawo jazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:35 i inni, znam wielu świetnie wykształconych facetów, z dobra pracą,ale niestety bez umiejętności społecznych, wierzą że wszyscy mają dobre intencje, a tak naprawdę kto jest cwaniaczkiem? Cyganie i inni tacy, bez wykształcenia,intelektu, śmieci jednym słowem oszuści ci na wnuczka tez,żerują na naiwności. To powinno byv pietnowane. A nie bycie safandula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie nie znam żadnego nikogo kto byłby tak naiwny i ograniczony jak Koziełło dlatego się dziwiłam, że to w ogóle możliwe, ale wierzę, że tak jest. Co do Wandy teściowej Michała to uważam, że ta kobieta jest ogólnie walnięta, a mieszkanie z nią to będzie piekło i bardzo dobrze tak Michałowi. Dziwię się tylko, że Zyta jest też taka głupia, że chce mieszkać ze swoją zidiociałą matką. Tak na marginesie pamiętam jak Zyta zdradzała Michała to Wanda i pułkownik mówili, że to nie jej wina, że taka córka to skarb i w ogóle uważali, że nic takiego nie ma miejsca, a jak Michał zdradzał to by go zeżarli żywcem. Fakt on zrobił dziecko kochance, ale zdrada to zdrada i Zyty nikt nie zhejtował, bo w końcu kobieta´´ może´´ nie? Dziwię się Eli i Jurkowi, że nie powiedzą, że małżeństwo nie powinno mieszkać z teściami, bo nie ma prywatności i na dłuższą metę to ich zabije, ale widzę, że wszyscy w tej rodzinie sa p******i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaczełam oglądać klan to myślałam,że będzie promował wartości rodzinne a to zwykła promocja łajdactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na swojej str. mają napisane,żę to serial dla tych , dla których rodzina jest nadrzędną wartością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Na początku miał wartości np to,że Grażynka nie zgodziła się na zabieg in vitro,bo jest wierząca,walka o zdrowie Jasia,dylemat Krystyny czy po chorobie nowotworowej urodzić dziecko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a teraz same zdrady, promowanie k******a np. Sandry w którym nikt nie widzi nic złego, facet z 4 dzieci z 3 babami. To są z******te wartości rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po ponad 3000 odcinków to już nie ma co wymyślać, tym bardziej przy wątku ciąży Sandry,który był wymuszony przez ciążę aktorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś to były nudy!Sandrę mogli delikatnie usunąć,bo to nie jest postać pierwszoplanowa,ale widocznie mają też jakiś pomysł na jej dalsze losy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mnie drażni ten wątek z Maćkiem. Przez jego fochy oni musza angażować wszystkich do pomocy, żeby Maciek odpuścił z tym wyjazdem, bo kurde chyba tak ciężko mu twardo powiedzieć, że nigdzie nie jedzie i nie ma dyskusji i nie będzie nikogo szantażować. Grażyna ma nasrane we łbie z tym Mackiem i nigdy nie umiała z nim postępować tylko zawsze mu ulega,a tak nie wolno! Zachowanie zmanierowanej Kamilli tak naprawde facetów odstrasza, bo chyba żaden nie chciałby się umówić z taką nadętą panienką co to uważa się za Bóg wie kogo. Nie lubię tej aktorki, która ją gra, Michalina Robakiewicz była sto razy lepsza i bardziej przekonująca. Ja nie wiem czy Ela jest poważna żeby polecać mieszkanie Michałowi z takimi teściami jakimi są Tyczyńscy? Kto normalny z własnej woli chce mieszkać z teściami, no kurde nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda da popalić Eli, chciałabym ,żeby straciła cierpliwość do tej okropnej baby, która zatruwa wszystkim życie swoim wiecznym niezadowoleniem, nawet jakby było dobrze, zawsze się do czegoś przyczepi Zyta i Michał mogli zamieszkać za granicą z dala od wszystkich rodziców:) Maćka zamknęłabym na cztery spusty bez jedzenia, niech zwariuje i pojedzie do ośrodka z klamkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też Maciek wkurza z tym swoim "bo ja chcę". Ile razy już były z gościem przez to problemy... Grażyna go rozwydrzyła i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nikt Grażyny nie naprostuje i nie powie jej, że ma z Maćkiem inaczej pogadać, bo on uważa, ze może rządzić i grać tak, żeby wszyscy tańczyli. Na miejsc Michała bym się nie zgodziła na taka opcje mieszkania, a matce bym powiedziała, że jak jest taka happy to niech sama z Wandą zamieszka, bo przecież to sama przyjemność. Nie ma co, młode małżeństwo zero intymności, nawet w majtkach w domu nie pochodzą, bo teściówka będzie wstawać skoro świt i ustawiać wszystkich na baczność. Jej by sie przydał Klub Seniora, gdzie by się rozruszała, pograła w coś, poszyła, pogadała z równieśniczkami, bo to teraz taka stara jędza, którą tylko walnąć szpadelem i zakopać w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda to modelowa teściowa!Maciek chce i musi i nikt go nie próbuje uświadomić,że są jakieś granice.Tez uważam to za wkurzające,bo powinni pokazać inne postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką samą teściową jak Wanda, więc wiem co to za ból. A jakbym miała z nią mieszkać to wolę sobie strzelić w łeb. Bycie pomocnym, uczynnym, miłym kompletnie nic nie daje, bo wszystko jest źle, nie tak i ona wie najlepiej. Wytłumaczenie jej nic nie daje, bo ona i tak uważa, że jest najmądrzejsza. Wanda powinna serio zatrudnić opiekunkę dla pułkownika, a sama na ten czas iść spotykać się z innymi paniami w jej wieku to by może przestała być taka w**********a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×