Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Borys dba o paznokcie u kosmetyczki:) Z mieszkaniem to jest realne, nigdy z rodzicami i teściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu Ela i inni tak się oburzają, że Michał nie chce ze swoją p*****lniętą teściową mieszkać. Jakie małżeństwo chce chętnie pomieszkiwać z teściami?? To nie jets dobre ani normalne, a matka Zyty może opiekunkę wynająć do pomocy, a nie zmuszać córkę, która ma swoje sprawy, dziecko , pracę i dom. Bożena jeszcze karmi, była o tym mowa, a i tak co chwila pokazują, że nalewa dziecku herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może piersi ją bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prababciu,babciu,matko i córko!!!Maciek będzie się uczył języka angielskiego,....i pewnie opanuje w miesiąc podstawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myślę,że nie dojdzie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wybiera się w podróż poślubną do Australii i nie zna języka,więc będzie go uczyła córka Leopolda.Myślisz,ze szybciej się nauczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek jest wszechstronny:), zatańczy w Tańcu z gwiazdami angielski , stękanie aaaa eeee nauczę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie od lat w*****a jak Grażyna się tak trzęsie nad Maćkiem i mu nigdy nie powie, że ma przestać histeryzować , bo nie jest pępkiem świata i nikt nie będzie się do niego dostosowywać. Ona nigdy tego nie zrobiła, zawsze ma u niej fory. Prędzej Kasię zruga aniżeli Maćka nad którym wiecznie się trzęsie i dlatego chłopak myśli, że wszystko mu wolno i jak odp******i focha to ustawi wszystkich na baczność. Michał jest głupi, że dał się tak podejść, a teściowa powinna iść na badania psychiatryczne, bo źle z nią, że zmusza zięcia i córkę do zamieszkania z nią. Ja rozumiem, że ona się boi , że sobie nie radzi, ale do cholery od tego są opiekunki, a Zyta ma swoje życie i nie może być 24 godziny na dobrę przy nich. Zresztą dla małżeństwa mieszkania z teściami nigdy nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurka będzie denerwować Wanda, bo ciągle zmienia wizję remontu domu:), zrozumie Michała, że teściowa jest okropna i upierdliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wku.... Ela srela-słodko pierdzaca. Aga tez wku........ wszystko wie najlepiej pozjadała wszystkie rozumy-za męża to powinna mieć profesora doktora wiele razy habilitowanego. Maćka to wysłać w uj do tej Australii. Naprawdę oglądam co któryś odcinek i wszystko wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Osoba niesprawna intelektualnie nic nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam, że Zyta z Michałem poznali się przez biuro matrymonialne i Zyta była już wtedy starą dupą. Więc ta jej jebnięta mamusia powinna się cieszyć, że taki Michał się trafił jej starzejącej się córeczce, a nie ciągle na niego wjeżdżać. Pamiętam, że jakoś nie tak dawno nazywała go koparkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie była żadną starą dupą, nie miała jeszcze 30-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata najprawdopodobniej będzie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyta powinna ubierać się modniej, te jej marynarki nawet nie są dopasowane a przecież jest szczupła i te jej okropne koszule mogłyby być też bardziej slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już bym wolała być sama na miejscu Zyty niż z tym głupim Michałem, co z wszystkimi laskami ma dzieci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał - byk rozpłodowy, też mnie wkurza. Ten aktor w ogóle ma w sobie coś śliskiego i obdarzył tą śliskością swoją postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróćcie uwagę, że w tym serialu to niemal każdy facet jest jakiś niewydarzony: Głupkowaty Darek od Cześki i ten jego kumpel Brajan Cebula, fajtłapa Feliks, infantylny Bolek ze swoim kogucikiem , egocentryczny Miłosz, nieodpowiedzialny dzieciorób Michał. Jerzy i ten jego wspólnik Antek - też zachowują się często jak dzieci, nad którymi lepiej mieć kontrolę. No same pajace. Norbert i Daniel to z kolei inteligentni goście, ale za to psychicznie zaburzeni. Męski honor ratują chyba tylko: Leopold od Graży, Paweł i obecni faceci jego córek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł ożenił się z kochanką to dla mnie też słaby wzorzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł to tez najgorszy wzorzec. Zdradzać chorą żonę z kochanką , a potem jakby nigdy nic sie z nią ożenić po śmierci zony. No genialny facet nie ma co zresztą Wiga też siebie warta dupodaja skoro zadawała się z żonatym i doskonale wiedziała, że jego żona jest schorowana. Ja będę teraz o Sandrze, bo ta kobieta mnie denerwuje od samego początku. Łatwa k***wka tak bym ją nazwała co to każdemu napotkanemu facetowi szybko wchodzi do łóżka i zaciąża. Oczywiście chciała w te ciąże zajść, więc specjalnie się nie zabezpieczała, normalka. Zresztą pamiętacie, że jej były mąż ten adwokat co Zycie pomagał mówił, ze Sandra non stop go zdradzała. No i po chwili spotkania z Norbim zaraz z nim zaciążyła mimo, że nic tak naprawde o tym faceci nie wiedziała, a mając za sobą dość ciężką ciążę i operację na nienarodzonym dziecku powinna dwa razy się zastanowić. Niepoważna osoba jak dla mnie. Nie znosze jej, bo tu udaje taką miłą, łagodną, a tak naprawdę to taka zimna sucz, która nie cofnie się przed niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A według mnie Paweł i Wiga to akurat jedni z porzadniejszych w tym serialu, oczywiście na tle innych bohaterów. Paweł oprócz Kryski i Wigi chyba nikogo nie miał a Wiga odkąd jest w Klanie to tylko z Pawlem kręciła, więc takie pisanie że dupodaja to jednak mocno przesadzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak Paweł i Wiga są porządni? On zdradzał swoją żonę i jest niby w porządku? Wiga wiedziała, że Kryśka jest chora, a mimo to nie miała oporów przed wskakiwaniem Pawłowi do łóżka. Porządni to by byli jakby zaczęli się spotykać po Krysi śmierci, a nie ona tam chora leżała, a on bzykał kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałam, że są idealni tylko że na tle innych postaci wypadają dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga i Paweł to moja ulubiona para w serialu i też wcale nie uważam, że Wiga była puszczalska. Zakochała się w Pawle drugą miłością po latach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie, ale nie rozumiem. Czyli okolicznością łągodzacą dla zdrady jest to, że Wiga była jego pierwsza miłością ? Zdrada to zdrada. Paweł był w tym czasie żonaty, Krysia żyła i było możliwe, że wyjdzie z choroby! Czyli według was facet lub kobieta mają prawo do zdrady w takich okolicznościach , bo ze swoją dawną miłością? Pawe i Wiga nie są lepsi od Jurka i Eli w żadnym wypadku. Są takimi samymi hipokrytami. Ciekawe jakby ten romans Pawła się potoczył jakby Krystyna sie wykaraskała i wróciła zdrowa do domu. Jesli wy byłybyście chore i wasz mąż bzykałby na boku swoją dawną miłość to też byłybyście takie wyrozumiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba niektórzy nie pamiętają, że jeszcze zanim Krystyna zachorowała, to między nią a Pawłem już zaczęło się źle dziać. Po prostu przestali się w tym małżeństwie dogadywać i wszystko zmierzało do rozstania. Ona wyjechała na sympozjum do Chorwacji, gdzie zafascynowała się pewnym facetem (być może nawet mieli romans - ale to zostało tak przedstawione, że do końca nie wiadomo, Paweł chyba coś podejrzewał). Jej pobyt tam się bardzo przedłużał, a jak w końcu wróciła, to okazało się, że jest zarażona meningokokami. A dalej to już wiadomo, szybki rozwój choroby. Paweł musiał się nią zająć, załatwił więc najlepszą klinikę w Bostonie. I wtedy pojawiła się jego dawna miłość - Wiga, z którą odrazu złapał nić porozumienia. Oboje z problemami, po przejściach. Uczucie odżyło. Koniec końców dobrze się stało, bo śmierci Krystyny i tak nie dało się zapobiec, a Wiga teraz bardzo troszczy się o chorego Pawła i jego syna. Gdyby zostali sami, byłoby im teraz bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam, że pierwotnie scenarzyści mieli w planie rozwijanie wątku Krystyny i tego jej romansu na boku, ale ponieważ aktorka przez problemy alkoholowe nie była w stanie dłużej grać, wymyślono, że Kryśka wyjedzie na leczenie do USA, a później ją uśmiercono. Tak, że zanim ktoś źle oceni Pawła, musi wiedzieć, że to najpierw Krystyna się od niego oddaliła i była nie do końca w porządku. I nawet gdy córki były oburzone, że szybko związał się z inną kobietą, on nigdy nie wyjawił prawdy, jak to naprawdę z Kryśką było. Chciał, żeby pamięć o niej pozostała bez żadnej skazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Krystyny też się zalecał Sowiński-dyrektor MSZ-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było powiedziane wprost czy Krysia miała romans, więc można przyjąc, że nie miała. To, że w małżeństwie dzieje się neidobrze nie oznacza zielonego światła dla zdrady, a Paweł chyba tak zrozumiał, bo momentami wydawało mi się, że jemu ta śmierć Krysi była na rękę, żeby być z tą nudną Wigą. Zastanówicie się co byście pomyślałby gdyby wasz brat zdradzał chorą, żonę. Tez byście uważali, że to w porządku, bo małżeństwo miało gorsze okresy? Ela to przyjęła całkowice naturalnie i uwielbia Wigę, a prawda jest taka, że to była kochanka Pawła, a on był w związku małżeńskim i nie ważne, że Kryśka umierała ( było z nią źle, ale lekarze dawali nadzieję, były momenty, że mogłaby być zdrowa!). Mógł się zachować poważnie i powiedzieć Widze, że ma żonę i mogą zostać przyjaciółmi, bo tak naparwdę nie było wiadomo czy Krysia napewno umrze, bo przecież Agnieszka mówiła, że jak po nią przyleciała to było z nią lepiej. Nie gadajcie bzdur, że facet miał prawo zdradzać, bo w małżeństwie mu się nie układało i miał chorą żonę! Ja osobiście na miejscu Agi i Oli nie zaakceptowałabym kochanki ojca wiedząc, że on zdradzał matkę jak była schorowana. Dziwię się, że Wiga nie ma też wyrzutów sumienia. dla mnie ta sytuacja nie jest normalna , ale widzę, że jestem jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisząc o Pawle ,że marny wzorzec miałam nadzieję, że ktoś wreszcie wypowie się nt. jego zakłamania, hipokryzji rodziny, która akceptuje kochankę jako żonę.Przywróciliście mi wiarę w ludzi kochani! i ja osobiście nie pamiętam tych jego kłopotów z Krystyną które by usprawiedliwiały romans. pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×