Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Nikt z piszący tu osób nie miał chyba nigdy do czynienia z osobą z Zespołem Downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tego dziada wbijają w ambicję nazywając go "pułkownikiem". Teraz to nie pułkownik tylko stara pierdoła na emeryturze. W ogóle to on ma trudną rolę, tak gębę krzywić cały czas. Zgadzam się, że Michał i Zyta nie wiedzą co czynią chcąc zamieszkać z tą starą raszplą i z jej mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak sądzisz? Czy uważasz, że takiego dziecku tzreba we wszystkim ustępować, ulegać mu i znosić jego fochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciężko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że Klanie jest błędnie pokazane jak z dzieckiem z zespołem Downa nalezy postepować. Grażyna powinna usiąść z nim i spokojnie wyjasnić dlaczego nie może jechać, a nie ulegać mu, wkręcać w to Ulę, która musi marnowąć swój czas na uczenie Maćka, bo on tak chce. Zresztą zawsze było to co Maciek chce i Grażyna nigdy go nie skarciła. Ubzdurał sobie ślub, Grażyna robiła wszystko, żeby go dostał, ale oczywiście prawo nie zezwala, więc tego nie mogła przewidzieć. Pracę chciał to dostał, prawo jazdy chciał, ale mu sie nie udało. Teraz ciągle nadaje o tej Australii. Jakbym była Kasią to bym mu wprost powiedziała, że ma przestać już o tym gadać,b o nikt nie będzie robił tego czego on sobie w danej chwili zażyczy i skoro nie ma 3 lat tylko uważa się za dorosłego to musi zrozumieć, że opewnych rzeczy nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież prawa jazdy sam już nie chciał robić,bo myślał,że jak na symulatorze przejechał człowieka to tak było naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Downa usunęłabym od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie wpisy, że usunełabyś Downa. Widać jesteś za słaba, żeby się takim dzieckiem opiekować. Fakt to nie jest proste, ale najlepiej iść na łatwizne i wyskrobać takie dziecko nie? Niech każdy robi jak uważa mam to gdzieś. Faktem jest, że w Klanie jest to głupkowato pokazane, ze dzieciak ( bo mentalnie Maciek jest jak 5 latek) rządzi wszystkim i dyryguje całą orkiestrą. Mnie to wkurza, że w Klanie nie ma nikogo kto by się Maćkowi przeciwstawił i pokazał mu, że on tu nie jest szefem i nie będzie miał specjalnego traktowania, bo tak mu się widzi. Jakby mu się zachciało być jak Janek Mela to by Grażyna zadzowniła do Kamińskiego, żeby z nim pogadał czy jak? Dlaczego nikt tam nie pokaże , że takie zachowanie Grażyny jest szkodlwie dla Maćka, takie ustępowanie mu i obchodzenie jak z jajkiem żeby tylko biednego Maciusia nie urazić. A chuj.. bo jakby trochę dostał po dupie ( nie w sensie fizycznym) to by może zczaił, że ma przestać fochować. Oni powinni olać te jego humorki i nie reagować zupełnie niech się Maciek pozłości, wygada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Osobie z chodziło o usunięcie postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwe postępowanie z takim przypadkiem byłoby tez wskazówką dla innych rodziców,którzy mają podobny problem z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęłabym , nie jestem słaba, nawet silni tego nie wytrzymują, nie oceniaj innych, daj spokój innym, łatwo mówi się urodź, sama sobie rodź sobie nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuszczam, ze zespół downa może miec różne natężenie, natykalam się na przypadki osób z tych obciążeniem, ale o łatwiejszej naturze niż Maciek, tak jak przy zdrowych ludziach jedni,maja lekki charakter inni ciężki,takie życie. Aa i ja tez wolalam poprzednią Kamile. co do wartości... klan to teraz jak wielka mafijna rodzina, a zarazem każdy z każdym, ale mnie się to podoba. Drugiego takiego serialu nie ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"klan to teraz jak wielka mafijna rodzina, a zarazem każdy z każdym, ale mnie się to podoba. Drugiego takiego serialu nie mausmiech.gif" x Akurat zasada "każdy z każdym" to jest teraz w większości seriali, w których "miłość" jest przewodnim motywem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.45- rozesmialam sie serdecznie. sama prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie było oburzenie,że Jaś zamieszkał z dziewczyną,a teraz Grażyna pozwoli Kasi na pobyt feryjny u chłopaka nad morzem.Fajni,tolerancyjni dzisiaj rodzice są,ale nie wiem,czy to dobry przykład,żeby coś takiego promować w "rodzinnym" serialu. Przecież to uczennica liceum i chyba nie ma nawet 18 lat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale niewiele jej brakuje do 18-stki,a poza tym wcale nie musi mieć zbliżenia z Dominikiem,wystarczy rozmowa z Grażynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, nie powinni pokazywać takich rzeczy. Wszyscy się puszczają, ale niech robią to po maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie Barbarka dydlarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie Barbarka dydlarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna tak nie uchroni Kasię , może to zrobić wszędzie, nie będzie wchodzić do łóżka córce, 18 lat to nie jest żadna dorosłość, możesz być niedojrzała do trzydziestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta Zyta to wyżej sra niż doopę ma. Jaką minę zdegustowaną zrobiła gdy się okazało, że bal urządza korporacja taksówkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta gardzi taki ludżmi jak taksówkarze i koparkowi. Tylko gdyby nie ten koparkowy,to na pewno dalej byłaby klientka biur matrymonialnych. do 9.53 Nie chodzi o chronienie,czy pilnowanie,bo wiadomo,to jest niemożliwe,ale o propagowanie i tolerowanie takich zachowań-oczywiście w serialu,który trafia do odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z w/w opinią o Zycie i jej koszmarnych rodzicach.Przeczytałam,że Agata będzie w ciąży.Ciekawa jestem jak teraz poradzi sobie z takim wyzwaniem.Dla mnie jest kobietą mało dojrzałą,wręcz infantylną i przemądrzałą w niektórych sprawach.Oby ją to znów nie przerosło!Ciąża i opieka nad małą dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila jest pusta jak studnia,bo facet jej musi zaimponować być jakimś superbohaterem, a ona sama co sobą reprezentuje? Pustak i tyle, który zmienia facetów jak rękawiczki, zdradza ( np. Błażeja), ale uważa się, za wielką damę i ogólnie Królewnę. Nie znoszę jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna córki nie uchroni. Jak Kasia będzie chciała bzykać się z Dominikiem i tak to zrobi, więc lepiej już jak Grażyna przynajmniej wie, gdzie jest, ale to i tak głupota puszczać 16latkę samą nad morze. Zyta jest p******a jak jej matka. Gardzi ludżmi, którzy nie mają jakieś pozycji,a sama kim niby jest? Była sekretarką Rutki teraz ma firmę dziecięcą i co wielka pani buissneswoman, ze z plebsem się nie zadaje?? Agaty nie znoszę tak samo jak Zyty i Kamili. Infantylna do granic możliwości i taka osoba nie powinna mieć dziecka. Zresztą bawi mnie to, że jak zaszła w ciążę to nienawidziła tego dziecka, a potem jak poroniła to wielce go chciała z powrotem i co nie próbuje po raz drugi, bo niby się boi kolejnego poronienia? Druga sprawa, że ten wątek z Sheilą jest mega w**********y. Małgosia prawie orgazmów dostaje jak o Sheili słyszy, Agata to samo. Z kolei Jasiek i ta k***a Ramona to już powinni jechać do Francji i zaginąć. Nie znoszę ich serdecznie. Ona jest do tego stopnia głupia, że jedzie na oślep do byłego kochanka matki pracowac w sklepiku szkolnym, no z******ta praca na przyszłość nie ma co, a zjeb Jasiek idzie w ogień i zjadłby własne g****o dla taj dupodajki, bo nie zapominajmy, że tu Ramona odstawia, że jest taka skromna, miła i grzeczna, a pokazywała się w staniku starym oblechom, a wcześniej dawała połowie osiedla i zaciążyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.34 Ludzie się zmieniają czasem i w filmie też,więc nie można tak osądzać na czarno-biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem się zmieniają, ale wymazać nie można, że była k***wką i dawała komu popadnie ,a Jaska to jeszcze nakręca, bo przecież ona ani inteligentna nie jest ani nic, zresztą on tylko ****ać się z nia chce ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie zapominajmy, że to Ramona nakręciłą Jaska, żeby dla niej zdobył kasę na skrobankę i Jasiek nie miał żadnych skrupułów ukraść matce biżuterię dla szlaufy dającej Sebkom z osiedla, więc porządna to ta Ramona nie jest i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W realnym życiu taka laska jak Ramona nie byłaby z takim mało atrakcyjnym szczylem jak Jasiek tylko miałaby przystojnego faceta w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona aż taka super piękna nie jest bez przesady. No, a z Jaśkiem to nie wiem jak jakas mogłaby być. To jak z młodszym bratem, on jest taki ohydny, jak można z takim szczylem uprawiać seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×