Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
gość dziś "Grażyna córki nie uchroni. Jak Kasia będzie chciała bzykać się z Dominikiem i tak to zrobi, więc lepiej już jak Grażyna przynajmniej wie, gdzie jest, ale to i tak głupota puszczać 16latkę samą nad morze. " Kasia 1 marca skończy 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zmienia faktu, że 18 lat to tylko cyfry i nie stanowi o tym, czy ktoś jest odpowiedzialny i rozumny. Kasia moim zdaniem to fajna, miła dziewczyna, ale za seks to niech się jeszcze nie bierze, bo to dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos Ramony jeśli bedzie miała dzieci to im tylko współczuć w szkole, bo pózniej rówieśnicy z klasy bedą sie naśmiewać a twoja matka to stara k..wa-nadstawiala sie chłopakom i starym oblechom. U mnie w szkole byl gostek któremu dokuczano z przeszłości jego matki-z tym ze on był na tyle głupi, ze przytakiwał chłopakom gdy oni sie śmiali, ze jego matka była taka i owaka. Sam mówił, ze jego matka to dziw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos Ramony jeśli bedzie miała dzieci to im tylko współczuć w szkole, bo pózniej rówieśnicy z klasy bedą sie naśmiewać a twoja matka to stara k..wa-nadstawiala sie chłopakom i starym oblechom. U mnie w szkole byl gostek któremu dokuczano z przeszłości jego matki-z tym ze on był na tyle głupi, ze przytakiwał chłopakom gdy oni sie śmiali, ze jego matka była taka i owaka. Sam mówił, ze jego matka to dziw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona dawała d**y, bo poprostu jest taka łatwa i nie grzeszy inteligencją. Zamiast znaleźć sobie inną pracę to ona woli jechać do kochanka , byłego kochanka matki robić w sklepiku szkolnym i uważa to za wygrany los na loterii. Jasiek zamiast myśleć rozsądnie to leci za nią jak pies za suką, a prawda jest taka, że on myśli tylko penisem, bo co scena to ją obmacuje, patrzy na nią ciągle jakby w myslach ją rźnął. To dzieciak, który ma kase od starych i mnie osobiście bawi to, że tu chce byc wielce dorosły, decydyować o sobie, brać ślub,a tu wiecznie wyciąga rękę po kasę rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też zawsze wkurzała ta parka - Ramona i Jasiek. On, typowy nastoletni chudy szczaw z grzebieniem na głowie, ciągle na nią napalony, a ona... od początku kojarzyła mi się z patologią. Najpierw to mi tego Jaśka było żal, jak chciał dla niej zdobyć pieniądze. Taki naiwny, niewinny dzieciak, nie czaił jeszcze wtedy nawet, że to na skrobankę, tylko łyknął jakąś bajeczkę o szantażu. Ale jak sam zaczął Ramonę posuwać (mając zaledwie 16 lat), to nabrałam do niego jakiejś takiej odrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostackie i chamskie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Prostackie i chamskie opinie." x Może i tak, ale czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wcale nie dziwię, że Mariusz nie lubi Zyty. Ona wyżej sra niż dupę ma i wolałaby mieć przyjaciół w kręgu dzianych, znanych i bogatych niż taksiarza, byłej narkomanki i męża koparkowego. Żałosna osoba. Kamila dopiero zobaczyła coś w Borysie jak ten uratował człowieka. Co za pusta laska! Sama soba nic nie reprezentuje, umie się tylko stroić i malować, ale wymaga, żeby facet był jakimś superbohaterem. Czy was też tak wkurza gra Kaczorowskiej? Ona w każdej scenie robi miny jakby miała do wszystkich pretensje. Ciągle gra tak samo i ta jedna mina. Nie bardzo rozumiem czmeu Monika tak bardzo nie chce, żeby Daniel wydał tę książkę. Ma do tego prawo, a rodzina Lubiczów nie jest kryształowa jak każdy sądzi i monika właśnie się boi tego co wyjdzie na jaw. Ja uważam, że to dobrze, że Daniel to napisze i wyda.Monika go zresztą traktuje jak 14 letniego gówniarza, w sumie facet się powinien wyprowadzić, a nie z matką mieszkać. Monika kiedyś wspominała, ze on ma dziecko i żonę. Dziwne, bo o nich nigdy nie wspomina, może to wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy chcielibyście ,żeby o was książkę pisano, sami też nie jesteście święci, prywatne sprawy zachowuje się dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w takim razie Monika nie powie Eli i Pawłowi co Daniel ma zamiar zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat sa ludzie, którzy nie mają nic do ukrycia, niczego złego czy wstydliwego w życiu nie zrobili, więc o co kaman, że wciskasz wszystkich do jednego wora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdzi rodzinę, a zwłaszcza dzieci bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to czyta w dzisiejszych czasach takie bzdury,napisane przez początkującego "pisarza",osoby która nie jest znana.Póżniej leżą takie "ambitne pozycje" w hipermarketach na wyprzedażach po złotówce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie zgadzam się. Daniel niepotrzebnie tę książkę pisze, choć rozumiem go bo sama byłabym wściekła na taką zakłamaną rodzinę, ale pisanie o nich nie przyniesie mu ulgi i nie zmarze ich win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ludzi doskonałych, nie wierzę, że nie macie nic do ukrycia, zakłamani jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina odwróci się od niego i zostanie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu piszą też osoby,które cytują naszego "wodza",że czarne jest czarne a białe jest białe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak tacy są uwierz w to, może na codzień ich nie spotykasz, ale są ludzie, którzy nie zrobiliw życiu nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irytuje mnie ekologiczny wątek w Klanie. Nudny i nic nie wnosi. Zwłaszcza wkurza mnie ten łysol w okularach. Wielcy ekolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się, ale czy wszystkie eko freaky wyglądają jak ta Jowita, koleżanka Agi, czyli warkocz, spódniczka ala uczennica i aparat na zębach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Daniel napisze o rodzinie w swojej książce to się dopiero zdziwią czytelnicy ksiązki Eli i Krystyny,bo przecież jak one opisały rodzinke to same ochy i achy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce przeczytać książkę Daniela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Monika myślała,że dziewczyna, która Daniel zna dość krótko i nic nie wie o jego rodzinie odwiedzie go od napisania książki? Nie umiem tego pojąć.Czemu poprostu monika nie zwróci sie z tym do Pawła, który by pogadał z Danielem. Hahaha Bożena podejście do pacjentów to ma wybitne. Gada z każdym jakby miała pretensje, taka nabzdyczona wiecznie chodzi. Ona nigdy nie jest wyluzowana, rozśmiana i poprostu miła. Gada z każdym z łaską. Bardzo dobrze Chojnickim, że się przekonaja jaka jest teściowa Michała i pożaują, że chcą z tą starą wiedźmą mieszkać. Taka baba to coś okropnego, juz lepiej w kawalerce mieszkać z kiblem na korytarzu niż z taką wkurwiającą, przypierdalająca się do wszystkiego teściową. Maćkowi było powiedziane, że Leokadia i Bronek najpierw jadą do Australii, a potem za jakiś czas może on. Tylko, że Maciek oczywiście musi postawić na swoim, wkurwiać wszystkich, szantażować i stroić fochy, bo on chce szybko i już. To powinni mu powiedzieć prosto z mostu, że nie ma takiej opcji i tyle, bez zbędnego tłumaczenia. Matko jak mnie wkurwia to jakie oni cyrki z tym Maćkiem wyprawiają! Współczuję Stasi miec takiego chama i buca za męża jak Jeremiasz. Tak dobra kobieta zasługuje na kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeremiasz z powodu słabego słuchu będzie miał stłuczkę, wyobrażam sobie, że ktoś będzie na niego krzyczał, on poczuje się gorszy i stanie się bardziej złośliwy dla Stasi Borys wygra konkurs najładniejszych pośladków:), ale wymyślili, Kamila będzie zachwycona wygraną i zakocha się w jego.... Maćka mogliby postraszyć,że samolot rozbije się, że krokodyle w Australii go zjedzą, on jest jak dziecko i wszystko łyknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego Jeremiasza serio nie znoszę. On wiecznie na coś narzeka, obwinia Stasię, kłótliwy jest, a ma jak u Pana Boga za piecem, bo Stasia posprząta, nagotuje mu, troszczy się, ale stary dziad tego nie docenia. On mógłby z matką Zyty zamieszkać świetnie by się dobrali. Kamila jest i pozostanie pustakiem. Borysa pobili, a ta się pyta co za prezent dla niej miał itd. Serio są faceci, którzy by chcieli być z taka nadętą, pusta laską jak ona? Przecież ten Borys może mieć inną, lepszą, a nie taka Królewnę rozpuszczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też w*****a Kamila, wiecznie jakieś pretensje do wszystkich o wszystko, a z Borysem to osobna historia - królewna raczyła się zainteresować nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeremiasz jest prywatnie ojcem Jerzego. W sumie to nawet dostrzegam podobieństwo. Mają też podobny sposób mówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda i obie postacie też tak wiecznie utyskują, gderają i pewnie Jerzy na starość też będzie jak Jeremiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×