Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Tez se tak pomyslalam, ze Kaska rzadzi i dzieli nie swoim interesem... bizneswoman od siedmiu bolesci ;) A postac Michala jest tak zalosna... On im wywiesi kartke na drzwiach, zeby wiedzieli ze z nim sie nie zadziera :D Hahahah! Tak glupio to rozwiazali z Sandra, Michalem i Marysia... scenarzysci, puknijcie sie w glowe! Zadnej przeslanki, zadnej watpliowsci nie zadaliscie jak sie Sandra bujala z Michalem a teraz na kolanie wymysliliscie taka bzdure. Jeszcze niech sie Norbert teraz rozstanie przez to z Sandra. Zwiaze sie sie... Moze z Kaska, bo chyba wolna... Idiotyzm i patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Norbert z Michałem się pogodzą, będą się wzajemnie pocieszać i… zostaną parą. :-) Ale ta Patrycja jest bezczelna. Beatka nie chciała Ramony jako synowej, to ma teraz jedną lepszą od drugiej… Przy tej Patrycji to Ramona jest wręcz ideałem, a Dominika całkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos pogodzenia sie. Jak Aga rozmawiala z nauczycielka Zosi, to mialam wrazenie, ze one sie w koncu polubia...Nauczycielka wydawala sie opanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Norbert podczas ataku schizofrenii sprzeda Sandrę szejkowi do haremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gosc 19:08 O widzisz, tego jeszcze w Klanie nie bylo... Moze Michal znalazlby w koncu u boku Norberta, to czego nie znalazl u tylu roznych kobiet. I nie splodzilby wiecej zadnego dziecka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, ha! No właśnie! Norbiemu by dziecka nie zrobił. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrze też nie zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zytka z chęcią podobno przyjmie pieniądze,które Michał dał Marysi.Jednak,z tego co czytałam wynika,że Michał o tym nie wie,nawet w rozmowie z mamą-Elą ustalą,że nie będzie chciał zwrotu,więc z tego może być większe nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.10 Partycję gra Magdalena Jadowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrze nie zrobił, ale mógł zrobić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziecka Zyty też może mieć innego tatusia-:)Michał powinien to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy dowód na to że scenarzyści czytają jednak ten wątek. Kilka/kilkanaście stron temu pisałam, że Paulina jeszcze będzie nianią małej Agatki, i w końcu będzie z Jackiem. I co czytam w streszczeniach ?? Mówcie mi mistrzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chwal się,że to ty przewidziałaś,bo głosów w tej sprawie było kilka na takie najrozsądniejsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy takie rozsądne. Jako niania Paulina zmarnuje swój potencjał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu że Paulina zostanie nianią.Ale wiecie pewno scenarzyści chcą ich zeswatać.A słyszeliście o ślubie Maćka z Martyną ? Ponoć ma być wątek 20.03 i podobno Grażyna dowiedziała się od matki Martyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze wczorajsza konsultacja z Panią molestowana nauczycielką, widzieliście jak była ubrana , przecież nauczycielki młode nie ubierają się jak babcie ;-) no rozmowa i owszem kulturalna i profesjonalna mam nadzieję że pani nie będzie znęcać się na Zosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Do 11:38 mnie sie wydaje, ze one sie zakoleguja, Aga i molestowana matematyczka. Moze Czakra ja rzeczywiscie nekal. Ale Aga i Czakra chyba zbyt dlugo sie znaja, ta postac juz chyba jest jakis czas w Klanie? Raczej nie zrobia z niego zboczenca. Z reszta, nie wiem. Inna sprawa, ze ktora molestowana chodzilaby dalej na zajecia ze swoim opraca. Moze syndrom sztokholmski... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Jadowska grająca Patrycja grała już Klanie i to 2 role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiele jest takich osób, które grały nawet i 4 i więcej ról w Klanie. :-) Jak myślicie, czy do ślubu Olki z Rafałem dojdzie? Nie wystarczy, że już Aga ma takiego nudnego męża, co go w ogóle mogłoby nie być, bo jest tylko tłem np. przy robieniu śniadania? Chociaż przy tym Januszu Rafał pokazał przynajmniej pazur z doktorkiem Górzyńskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że dojdzie; ona już miała takie bujne życie, że ustatkować się czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że ta nauczycielka będzie mścić się na Zosi, jeżeli Aga nie wyrzuci z pracy Czakry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 14:05 rany koguta, moze i tak, moze mass i racje. Bo tak zachwalala Zosie, Zosia nia tez zafascynowana... a teraz sie dowiedziala czyja to corka. Ech, coz. Niefajny watek ale w sumie chodza po swiecie wieksi wsriaci niz ta nauczycielka... Ale wolalabym zeby nie meczyla tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nauczycielka będzie się mścić na Zosi to bardzo nieprofesjonalnie zachowanie tej pani będzie.Ja myślę , że ona chodzi do tej szkoły jogi właśnie dlatego,by Czakrę zobaczyć bo jest nim zauroczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach nie jest problemem wykopać nauczyciela że szkoły, jeśli znęca się nad dziećmi. Tak samo jak przenieść dziecko do innej klasy w ostateczności. A może ta cała Jowita to jakaś kuzynka lub przyjaciółka Orłowskiej, nasłana na szkołę Agi? :-) No i jaka ta Warszawa mała... akurat ta Jowita musiała się okazać nauczycielką Zosi. Pewnie w dodatku chodzi na terapię do Rafalskiego i jada w Rosso. A na badania pójdzie do El-medu. Potem nadwyręży sobie rękę podczas sprawdzania klasówek i wymasuje ją Bożena. Albo Bogna, a Leszek podłączy jej nowy żyrandol i naprawi komputer. A potem pójdzie do Oli ze skargą na sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.30 Nie przepadam za Agnieszka i Januszem, ale to raczej wina scenarzystów, że Janusz jest nudny, bo nie piszą temu aktorowi żadnych konkretnych wątków. Podobnie jest z Leopoldem albo z Rafałem czy Feliksem. Oni są tylko tłem przy swoich partnerkach. I nawet gdyby Olka czy Agnieszka miały innych facetów to ich wątek wyglądałby identycznie jak teraz, bo scenarzyści po prostu nie rozwijają wątków partnerów głównych postaci i to jest właśnie ten aspekt który mnie w Klanie najbardziej denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do urody aktorek to mnie się bardzo podobała Maria Niklińska, grająca Agatę. Aktorka taka sobie, ale kobieta piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haah, racja! Dodam, ze zęby wyleczy jej Wiga, zrobi sobie biust u Lubicza, dzieki czemu piekna wyjdzie za Brajana, Darek bedzie swiadkiem, do slubu jąubierze Koziellowa, wesele w karczmie Kazuniów, Ciocia Stasia upiecze ciasto, Macius precle ,Kielbase pzrywiaza z Zakasek, zagra ten co zawsze ( zapomnialam jak mu) Borys zabawi gosci striptizem, uwodząc Grazynke, skandal opisze Brukowa. Jowita zakupi witaminy u Eli, zajdzie w ciąze, Koziello przyjmie dziecko , zapisza je do szkoły Zyty, potem do do Czesi. Niestety do akcji wkroczy Milecka, zburzy szcześliwy zwiazek, Jowita zastrzeli Milecką, Daniel Jowite . Stype zorganizuje Ela na Sadybie a Feliks wyglosi mowe pogrzebową. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×