Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość no razi mnie to...
No Feli i Moni to mnie kiedyś zabiją tymi skrótami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no razi mnie to...
A wogóle to ta kuchnia im jakaś dziwna wyszła. Co prawda lepsza niż stara. Doktorek, psycholek ma fajną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra Bogny jest BEZNADZIEJNA zazdrosici siostrze szczescia w milosci, bo sama go nie miala a pewnie na wlasne zyczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Wiecie,że siostra Bogny,to prywatnie żona Rysia?! :) Mnie ostatnio rozwala Ania Surmacz! Chyba nikt nie zagrałby tej postaci lepiej od Żółkowskiej! :) Aż się Krysia na nią wkurzyła! Chyba pierwszy raz! Takich bab jak Ania jest pełno, więc ta postać jest taka "realna" i fajnie,że jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tez lubie Zólkowska w tej r
oli....kobieta taka jakich wiele wsrod naszych znajomych i przyjaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co looottto
Zaczęło się: Felliiii - Leooo Leeeooo - Fellliiiiiii I juz kur*** musiałam przełączyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero zobaczyłam
kawałek kuchni na sadybie... Faktycznie zupełnie nie w klimacie tego domu, poza tym do takiej nowoczesnej kuchni tradycyjna kuchenka z piekarnikem nie pasuje zbytnio moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Beatka powiedziała, że kuchnia jest taka przytulna :D. Ale Ola jaka odstrojona, panikuje przez tymi studiami jakby co najmniej na 1 roku była ;) i już ma nowego amanta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No ba zupełnie się nie znamy ;). Mi nawet nie chodzi o to, że jest nowoczesna ta kuchnia czy nie, tylko ten kolor, sama w sobie jest paskudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feli i Leokadia czy jak jej tam sie ze soba przespali?? opowiedzcie bo nie widzialam ostatnich 2,3 odcinkow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra Bogny ma trochę racji, bo w końcu to ich wspólny ojciec, obydwie kiedyś wychowywał, wiec teraz i obowiązek opieki nad nim powinien sie rozłożyć na dwie córki, a ta jej koleżanka z pracy tak ja do tego zniechęcała jakby to był obcy człowiek, i Bogna nie powinna sie pakować w takie bagno, dobrze ze siostra ja wyręcza, wiec ta może sobie umywać ręce. :O A ciąża Bogny chyba nie jest zagrożona, wiec nie rozumiem po co się tak nad nia trzęsą, przecież to nie choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Feli i Leokadia czy jak jej tam sie ze soba przespali?? " nie widziałam tego w serialu ( może przegapiłam) ale sadzać po ich zażyłości, to pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje mako, troche racji to ta siostra ma, ale nie musi tego przekazywac w taki zbolaly sposob....wywolujac w Bognie poczucie winy i ogolnie okazujac dezaprobate dla jej stylu zycia "zyjecie ze sobą bez slubu" - a czy to nastolatki jakies sa??? :O postac Ani Surmacz jest swietna, ale numer z mailem bezmyslnie podpisanym A. był poniżej pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jak Wam się podoba nowy amant Oli? ;) Ja dla mnie, to znów jakiś specyficzny, a jak dla mnie, to do Olki taki nie pasuje, jakiegoś zwykłego chłopaczka by dali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknamagdalena
szkoda że nie pokazali jak Ola w tej ołówkowej spódnicy siedziała na motocyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, racja, :) siostra racje ma, ale tylko w sprawie ojca, no mogla to załatwić w milszy sposób, ale może za długo to trwalo i za dużo żalu sie w niej nazbierało i może musiała to z siebie w ten sposób wyrzucić? tego nie wiemy ;) ale za to jej krytykowanie wyborów życiowych Bogny to juz było przegięcie, to nie powinno jej w ogóle obchodzić, a wyjeżdżając nawet nie mila zamiaru Bogny o tym poinformować, gdyby ta sie nie zapytała, to nie wiedziałaby, ze siostra wyjeżdża -to nie bylo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawełek junioor
A nie macie wrażenia, że Pawełek jak na dziecko chodzące do zerówki jest jakiś taki jakby za mały?, chodzi mi o jego mowę, ma jakąś ciężką mowę, fakt że to tylko serial i już powoli pewnie zaczyna sobie zdawać sprawę że i gra i może ma tremę...Co ciekawe on w realu chodzi do zerówki z córką mojej znajomej ;). No ale może jest z końca roku, albo go wcześniej wysłali do tej zerówki, bo jakoś nie wygląda na 6 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Siostra Bogny zawsze była od początku taka surowa i chłodna. Są tacy ludzie, którzy wtrącają się w czyjeś życie, oceniają, krytykują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Trafiła kosa na kamień Leo jest jeszcze bardziej namolna niż Feli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą sceną jak Feli przyszedl pod dom Moniki jak skamlacy piesek przegięli,bo nagle ona po zatrzasnieciu mu drzwi przed nosem drze sie:a kto Ci pozwolił odejsc???. Ta kuchnia na Sadybie bardzo mi sie podoba,zwlaszcza te ciapki pomarancvzowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi podobała się muzyczka która leciała kiedy Feli przyszedł do Moniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka to była
muzyka, gdy wystrojona Krystyna wybierała na ważne spotkanie na uczelni? Zdjęła ten czerwony fartuch, powiedziała, że dobrze , że rok akademicki nie jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 centymetry
Mi tez sie wydaje ze Pawelek jakis niedorozwinięty jest...W tym wieku powinien już mowić w miare normalnie, a on jak jakiś 3-latek gada :-o Nie moge znieść fryzury agnieszki, wygląda jak jakiś grzyb. Paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaude amus igitur
taka była ta muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Raczej nie było zamierzone, zeby Pawełek był trochę opóźniony, ale często tak jest w przypadkach dzieci starszych rodziców... Nie wydaje mi się, zeby chłopiec grający go wstydził się, boprzecież przebywa z tymi ludźmi już od kilku lat. Czasami wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że dobrze się bawi, zwłaszcza z serialowym tatą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniejsze dziecko to ta ma
la grajaca corke Agnieszki...a ten maly Krystyny i Pawla wciaz mnie drazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Mnie zadziwia jak szybko Feli zakręcił sie w pracy koło tej kobitki... i do tego przeciez ona chyba ma rodzinę!... jaki amant!:) nawet nie dał sie jej spławic jak ona mu zwróciła uwagę kiedys, ze przeciez jest tu dopiero od paru dni, jak prawił jej jak to raze pracją i im po drodze..a ona własnie szła do toalety:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowe ciapki na ścianie fajnie wyglądają, ale meble nie podobają mi się wcale! I są bardzo wysoko, Ela ledwo co sięga. A muzyczka faktycznie była czadowa. Monika lepiej wygląda w nowej fryzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Alez potraficie sledzic takie szczególiki jak wyżej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×