Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość piwniczanka zielona
co oni z tymi remontami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwniczanka zielona
nudne dzis bylo, poza amorami jeremiaszka:D przelaczam sie na brzydule..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
Ależ mogą tylko im to baaaaardzo nieporadnie wyszło:D A tekst Ani zarąbisty:D:D Za to Alicja waliła takie miny że szok w majtach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Surmacz jest rewelacyjna :-D Stasia i Jeremiaszek trochę śmiesznie, nieporadny był ten buziak w usta, mogli poprzestać na policzku, ale i tak sa milutką parą:) Dawno tez nie pokazywali Kaczorkowej i Dreptułki ( pomijając jej spotkania z dziewczynami) fajnie , ze stworzyły sobie taki klub bab i ze wciągnęły w to Alicje, bo do tej pory za mało ja pokazywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ania takiego fajnego powi
edziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudaaaa
po aerobiku krysia, ania, ala i mariola pija soczek przy recepcji, podchodzi tam ta kochandka meza ali, i czy do nich czy do tej pani na recepcji/barze rzuca ze kolezanka zajela jej prysznic a ona ma za chwile kolejne zajecia, na co ania jej zeby sie cieszyla ze kolezanka zajela jej tylko prysznic a nie meza.Ale zas podczas zajec robila dziwne miny na instruktorek a przy tej recepcji wywalila jej jęzor, ta druga nie widziala oczywiscie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudaaaa
Ala zas*, na instruktorke*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedzialam ze
Bozenka z tym tańcem to tak na serio, w zyciu prywatnym tez, 6 miejsce w Mistrzostwach świata no no :) "Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska zajęła VI miejsce w Mistrzostwach Świata w tańcach latyno-amerykańskich w kategorii młodzieżowej - informuje dancesportinfo.net. Zawody odbywały się w Chinach. Wystartowało w nich 65 par z 43 krajów. Serialowej Bożence z "Klanu" partnerował Paweł Mielcarz.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze ma jakieś hobby i nie poprzestaje tylko na graniu w Klanie, tylko czy jej szkoła na tym nie ucierpi... ile ona ma lat? tyle, ile w serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka kaczorowska ma 17 la
agnieszka kaczorowska ma 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surmaczowa moim zdaniem przesadzila wczoraj a co do tej instruktorki to naprawde zbieg okolicznosci - najpierw byla w jednym klubie, jak one zmienily to byla tez w drugim, a nawet jesli to zajec jest mnostwo, nie trzeba chodzic akurat do tej instruktorki, wiec caly ten watek jest naciagany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ostatnio nic, tylko się żalę, że nie oglądam... i dziś znów mnie nie będzie w chałupie, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
No zobaczymy co tam dadzą zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie macie wrażenie, że Surmaczową traktują jakby była niezdrowa na umyślę..Wiele rożnych szopek odstawiła i nie słyszałam żeby kiedyś Krysia jest coś dosadnie powiedziała, tylko tak w żartach albo w podtekstach, albo tak jak dziecku się tłumaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alre lipaaa
No właśnie dziwna jest ta przyjaźń Ani i Krysi, bo Krysia traktują ją z przymrużeniem oka. Nie wiem czy pamiętacie, ale ta przyjaźń na początku byla wymuszona, bo Aga uczyła się z córką Ani i ona sobie Krysię na przyjaciółkę upatrzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Surmaczowa doktorowej sie narzucała, a ona ja tak z grzeczności tolerowała, az stały sie przyjaciółkami, mnie czasami wkurza jak Krystyna i Paweł mówią lekceważąco o Ani, no fakt ona jest dość oryginalna :D ale to jest taka prawdziwa przyjaciółka, na dobre i na złe, Kryska ma szczęście, ze ma taka Anię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al lipaaa
No tak mnie też, to wkurzają te gadki Krysi i Pawła o Ani, jakby była nienormalna. Wiedziałam, że tylko patrzeć jak znów Mirona przywołają, bo dawno nic o nim nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada się powrót Mirona :) Super! Lubiłam go w tej roli, tak jak teraz lubię go w roli Aleksa w Brzyduli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja właśnie nie przepadam za wątkiem Mirona, bo znów bieda Agniesia będzie miały dylematy i wszyscy będą nad nią biadolić, tak jak nad Olą, że jest samotna...ale pewni tylko patrzeć, jak się pojawi jakiś amant dla Olki, wnioskuję z tego skrótu co będzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten Miron to brunet? Ma takie ironiczne spojrzenie, pasuje to do jego czarnego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Jak oglądam sceny w fitness clubie, mam wrażenie, że Krystyna ma jakieś spowolnione ruchy... A wczoraj wyglądała jakby sobie coś wypiła przed!:) Ciocia Stasia z Jeremiaszkiem wymiatają!:D Mało kto w klanie okazuje sobie uczucia tak jak Oni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Chyba dwa lata temu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchnia na sadybie
kuchnia na sadybie stala sie nowoczesna ale do tego domu pasaowala tamta, miala swoj klimat, taki cieply , teraz jest tak surowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flotyldaaaa
Misiu-Rysiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnia okropna, no może u Beaty, albo u Agnieszki wyglądała by ok. ale nie na Sadybie, w salonie antyki ( a przynajmniej za takie chcą uchodzić ;) ) a w kuchni prosektorium, tamta kuchnia miała klimat, przecież można urządzić kuchnie w tradycyjnym stylu , ładną i funkcjonalna, moim zdaniem przegięli z ta nowoczesnością, i założę sie, ze resztę mieszkania tez z czasem zmienia, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchnia na sadybie
mako m. zgadzam sie z toba, do tego domu pasuje kuchania w takim cieplejszym klimacie, nie taka surowa.Mozna bylo ja wyremontowac ale z zachowaniem tamtego klimatu, mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×