Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Doctor LL
Podszywaczom dziękuję, nie jestem prawiczkiem a baby z forum klanu patykiem bym nie tknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doctoro L.
To wyżej to wszystko podszywy, najchętniej zbałamuciłbym małgosię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doctoro L.
Oczywiście tę od eli a nie tę od jacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graża ostatnio miała super sce
kiedy mówi do Ryśka o ludziach ,jak traktują osoby niepełnosprawne-ja się autentycznie wzruszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a wiec tak
"przedszkolanka znaleziona przez Darka tak jakoś zaciągała takim akcentem jakby ze wschodu, czy mi się wydaje?" Nie wydaje Ci się bo w Warszawie co trzecia kobieta jest ze wschodu:oNazjeżdzało się od Ruskich,z Ukrainy itp. tego tysiące:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a wiec tak
a Grażyna faktyktycznie zawsze w czasie każdej rozmowy strasznie przewraca tymi oczami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a więc tak
a Jurka wszyscy wąchali jak sie poperfumowal jakby to on pierwszy i jedyny uzywal perfum na świecie:o A ta kumpela Eli(Jungowska ja gra)powinna byc z Oskarem.Ona i on są seksoholikami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minos z Minas
Ludzie czy ona nie ma wstydu tak natrętnie dobierać się do męża przyjaciółki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze Bogda z mezem
znikli, bo mnie to nudziło potwornie. Zupoelnie nierealna sytuacja ze stosunkiem rodzicow do zanikniecia Beaty. ja wiem,ze byloby nudne w scenarzystow , gdyby Ela z Jurkiem non stop sie zamartwiali , ale moliby cos sensownego wymyslec. Ze np zwiazala sie z imnnym facetem, umarla, no cokolwiek. A Ela,ze ma problemy, bo Kamilka poklocila sie z Blazejem. Zyta pewnie zaciazy, nie bedzie wiadomo,z kim, pulkownik sie ucieszy, Kochas sie wypnie, w koncy sie okaze ,ze to Michala - no a moze nie, bo Michal zadaje sie , ma wrocic do Kingi. Aaa - Zytka moze poronic - pewnie tak to bedzie ,ale emocje beda na pare odcinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogny z Leszkiem faktycznie już nie ma, zapomniałam o nich na amen, ale to dobrze, zapytam tylko, może ktoś wie, czy oni gdzieś wyjechali? Pewnie wrócą :O scenarzyści sobie o nich przypomną :) Już zaczynają sobie przypominać o niektórych, np. o Waldku, brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocje beda na pare odcinkow
napisała "dobrze ze Bogda z mezem" - byle nie na parędziesiąt odcinków! :-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dorzuce jeszcze od siebie, ze wkurza mnie takie nazewnictwo w Klaniku jak punkt przedszkolny itp. Przeciez to zwykle przedszkole bo pełni taką funkcje zostawia sie tam dzieci kiedy rodzice pracują pod opieką personelu czym sie rozni punkt przedszkolny od przedszkola? Czy jak wychowanek czesiowego przedszkola idzie tam to mowi "mamo idę do punktu przedszkolnego" ? chyba nie :d A monika moze ma punkt restauracyjny a stary lubicz punkt napraw starych ryjów a elżunia punkt farmaceutyczny a surmaczowa ma punkt sukien ślubnych jednym słowem debilne to wszystko a jestem ciekawy jak michałkowi smakowało zlizywanie z zytki resztek rutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje z tymi punktami
:oa Bożenka i kamila chodzą nie do szkoły a do punktu szkolnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal!!
To wyżej to podszyw, na nic więcej nie stać was spasione kury domowe? Zazdrościcie otwierania burdeliku w klanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mówimy o tym, co jest denerwujące, to jeszcze dodam, że nie mogę zrozumieć, jak prawie wszyscy w serialach (w Klanie też oczywiście) mówią na tabletki od bólu głowy "proszki". Ludzie, obudźcie się, proszki to może i były, ale wiele wiele lat temu. Czy nie można powiedzieć po prostu tak jak jest naprawdę, tabletki. Teraz w XXI wieku łyka się tabletki, a oni ciągle z tymi proszkami :( Głupota totalna. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak punkt szkolny a kryśka pracuje w punkcie uczelnianym vel. studyjnym a rysiek ma punkt remontowy a fejs krem to punkt kosmetyczny kafeteria wprowadzila jakies stale nicki z hasłami a ze wszystko bylo zajęte moim oficjalnym nickiem będzie żaaal! bo byl wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mowicie ze ta
przedszkolanka znaleziona przez darka to nierealne, a realne jest ze bogna zwiazala sie z bylym gangsterem?? no prosze was, facet obracal sie w towarzystwie jakiejs mafii, siedzial w pierdlu, pewnie wymyszal jakies haracze, handlowal narkotykami i tak z dnia na dzien zakochal sie i sie zmienil, znalazl porzadna prace i juz go nie ciagnelo do poprzedniego biznesu...ta bogna musi byc jakas nienormalna skoro zwiazala sie z typem z pod ciemnej gwiazdy...to samo profesor deptula, no nie zeby ze sprzataczka??? jaja jakies, przeciez ludzie jak sa ze soba to musza o czyms rozmawiac, a jakie wspolne tematy moze miec sprzataczka z profesorem? chyba czy dobrze zmyla mopem gabinet. A juz o tym ze rysiek byly taksowkarz i grazynka pielegniarka, co oboje zarabiaja po sredniej krajowej maja 2 mieszkania i co w warszawie...klan jest caly jedna wielka bajka, scenarzysci robia sobie z ludzi jaja w zywe oczy, tam wszystko jest nierealne, poczawszy od wypasionych sniadan i chodzeniu po mieszkaniu w butach, skonczywszy na tym ze kazdy kazdego zna i warszawa jest taka mala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypasione sniadanka i to ze kazdy kazdego zna to jasne ze tak i z bogną sie zgadzam - teraz ich wcielo ale deptuła i ta sprzątaczka to nie tak bo ta mariola miala wyższe studia bo byla byłą nauczycielką a pozniej rozkrecila firme sprzatającą wiec to nie tak ze ona prosta sprątaczka a on profesor z reszta on jest taki niedorobiony to co z niego za facet haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak mówicie ze ta" jakbyś czytał/czytała uważnie, to wiedziałabyś, ze traktujemy Klan z przymrużeniem oka i nie uważamy za realne wielu wydarzeń :) czy to związku Bogny z gangsterem (czarnym charakterem przecież), czy innych mocno odrealnionych związków i przypadków :) Klan to taki fajny przerywnik dnia codziennego, a potem miło wejść na forum i trochę pogadać, komentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zgadzam się z Wami co do wypasionych śniadanek i tego, że Warszawa taka mała - rzuca się to w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, może się nie znam, ale punkt przedszkolny i przedszkole to nie jest dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrany TVidz
>a realne jest ze bogna zwiazala sie z bylym gangsterem?? no prosze was, >facet obracal sie w towarzystwie jakiejs mafii, siedzial w pierdlu to sie zgadza > pewnie wymyszal jakies haracze, handlowal narkotykami pewnie? skoro nie wiesz jak było to po ch.uja piszesz? narkotyki sie zgadzaja, o haraczach za dużo nie było > i tak z dnia na dzien zakochal sie i sie zmienil, nie z dnia na dzien. zmienił sie 13 lat temu. to było na samym poczatku klanu > znalazl porzadna prace i juz go nie ciagnelo do poprzedniego biznesu... moze i ciagnelo ale brał udział w programie ochrony świadków i po prostu postanowił sypnąć kumpli (został konfidentem) zeby samemu nie isc do pierdla. Jak masz poważne luki w fabule i zaczłeś/aś oglądac klan od wczoraj to sie tak nie bulwersuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaalowi pewnie chodzilo nie o
FACHOWE nazewnictwo ale o codzienne okreslenie typu: ludzie na codzien mowia raczej "ide z dzieckiem do przedszkola" a nie "ide z dzieckiem do punktu przedszkolnego".Nawet jest faktycznie to dziecko uczeszcza do tego punktu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie tak mi chodziło potoczny język ale widze ze ktos usunął moj post odpowiadający na moda Jacka to napisze go znow: Otoz widze roznice miedzy ambasadą a konsulatem i studiami takimi czy takimi ponieważ mowi się: idę do ambasady idę do konsulatu robię podyplomówkę i każdy wie o co chodzi wiec jak ty nie umiesz wychwycic sensu czyjego postu a potem udajesz znawce i detalistę to moze spojrz na siebie mod jacek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do widzenia Pani Dyrektor! - do Czesi - jedno z najśmieszniejszych zwrotów ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna z przesad klanowych: nadmierna tytułomania :) sami profesorowie, prezesi, panie doktorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marynarka Rudki wymiata, nie wiem czy zwróciłyscie uwage z jakiego materiału jest uszyta; poza tym niby taki człowiek sukcesu a jego siedziba firmy niczym biuro rachunkowe gorszego sortu, no ale respekt - teraz ma juz w swym biurze arcydzieło i klasa, dizajn jest owkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_
Jak widzieliśmy w dzisiejszym odcinku " M jak miłośc " jak się chce, to można uczciwie pożegnać aktora z serialem. Hankę najzwyczajniej w świecie uśmiercono w scenariuszu, szkoda tylko, że tak uczciwego rozwiązania scearzyści Klanu nie zastosowali względem Beaty... To taki trochę dla mnie fantastyczne zagranie, że Beata zniknęła, no ale Ok... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×