Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość GochaZ
Osobiście nie znam faceta pokroju Mariusza, który miałby pecha w kwestii kobiet. Miłosz- Przypominają mi się słowa piosenki: "Codziennie do swej twarzy w lustrze mówi hej cześć, jestem najlepszA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot69
ooo tak manieczki !! manieczki z wariaatami !! um umc umc hardstyle !! gwizdki !! biale rekawiczki !! uhuhuhu impraaaa na maxa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany! Co się porobiło z tym
topikiem?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroooon
No, właśnie co się porobiło? Jakiś niedorozwój dyskotekowy się tu panoszy ze swoją remizową imprezą i aż się rzygać chce jak się to czyta w każdym temacie. I tu po raz kolejny należałoby zadać następujące pytanie: gdzie jest moderacja kafeterii? Dlaczego nie reaguje na off topowanie? Przecież to jest ewidentne łamanie podstawowych zasad netykiety :O Dzisiaj Klan oglądałam w mało sprzyjających warunkach i zanotowałam tylko bukiet, który Miłoszek dał Bożenie i który na jej miejscu wsadziłabym mu do dupy tak, żeby z uszu łodygi wystawały. A, no i Jasiek jęczybuła, znowu mendził, że Jacek chce dom sprzedać. Nawet jakby to nie sprawa gówniarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszzsfhkhjkjg
Jaśkowi ktoś wreszcie powinien mopa przepuścić przez worek mosznowy, żeby przestał pjerdolić Jackowi, co ma robić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenka odelska
umca umca, a pamientasz jak było w Kraśniku? gdy wyszłam z dyskoteki, Romek pobiegł do fosy szukaćmojego stanika, to były wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poryzek
do fosy zdziro powiadasz... a cóżeś tam robiła, pewnie znowu cyckami fiuta Cześkowego ogrzewałaś!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanik
zglosilam śmieci z tej strony do usunięcia, moze moderatorzy się ruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że mody się
ruszą i usuną wpisy nie związane z tematem czyli Klanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętamy manieczki
:)Tego się nie da zapomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moderacjo, dlaczego śpisz??!!
:( Proszę, zabierzcie stąd tą naćpaną guarane12, z tymi jej manieczkami...Chyba było za dużo manieczek, albo guarany:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guarana a Ty jedziesz
na jakąś imprezę na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz na guarane
a sama zachowujesz sie jakbys byla niedorozwinietym dzieciakiem. nie masz co robic czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie...
poprostu jestem zla ze guarana zapanowala na tym forum a ja jestem nikim. siedze przed monitorem i chce poczytac wreszcie cos na moim poziomie-czyli opisy odcinkow klanu a tu musze czytac cos o czym nie mam pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokopolop
manieczki zawsze będą w naszych sercach, w tę magiczną sylwestrową noc wsiądźmy wszyscy w pociąg i spotkajmy się przed północą na stacji w Manieczkach, tam drużnikiem wciąż Józef, stry dobry kumpel, dalej częstuje domowym krupnikiem i bimbrówką... ach to były czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie....
Dlaczego nie dziwi mnie fakt, że zaćpana dzieciarnia zahasłowała mi nick? :D Żałosne i takie przewidywalne. tak, tak... mam gdzieś zdanie gimgównianych niedorozwojów na mój temat:) Topik nie dotyczy zjebanych manieczek i idźcie sobie o nich rozmawiać tam, gdzie jest odpowiednie miejsce smarkacze. "Sama mówisz na guarane" po pierwsze skąd wiesz czy sama czy sam? a po drugie do niej nie trafiają rzeczowe argumenty, więc trzeba znizyc się do jej poziomu. Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
"Miłosz jest inny niż wszyscy" No pewnie, że jest inny. Po dzisiejszym odcinku i kolejnej scenie toaletowej w jego wykonaniu nie ma co do tego wątpliwości. Bolek chyba szykuje jakąś rodzinną orgię w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec końców nie ma co specjalnie narzekać na nasze ulubione bohaterki KLANIKU, oczywiście poza tą całą pożal się Boże Joasią od Mariusza, to jest dopiero blerwa obrzydliwa, wstretny babsztyl, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Może teraz Mariusz będzie z Cześką? Jakby kiedyś dziewczyna od szalika dała się wtańczyć Darkowi, powinni tak zrobić. To już wiadomo dlaczego Zosia tak wygląda i skąd ma takie zęby. Skoro jej śniadania wyglądają w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderator ostro daje du-py. Mam nadzieje, że tylko dosłownie bo w przenośni to ktoś ostro sra na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień totalnego syfu na forum. Moderator to pewnie jakaś spasiona krowa której nie chcę się doopy ruszyć żeby to uprzatnać. Na zbity pysk z takim nierobem. Chyba napisze maila do właściciela tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×