Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość pgajtmjgptajtpgj
fajna ta aktorka. Konia se strzepalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktotak*
No i git, teraz Graża przygarnie mariusza z Kubusiem i będzie rodzinka cud i miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
nieee tylko nie tego nieudacznika pijaka. Graza musi poznac teraz dla odmiany jakies przeciwienstwo Rysia jakiegos supersamca ogiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i git Rychu umrze na jakis zawał w szpitalu ale mogliby zrobic jakis rewanżyk i gang, który prowadzil burdelik zaiblby Rycha bo ten zabił ich zioma. Maciuś straci tatusia przed własnym slubem? Rychu moglby poczekac chwile ehh Ruda i Ogr pewnie cwane bestie wykorzystają chwilowy zamul u ryskow i wyrwą od nich kawalerkę za złotówę. Ostatnia wigilia na sadybie w takim gronie ohh zaraz sie poplacze :( Mam nadzieje, ze smierc ryska to juz rownia pochyla klanu jeszcze roczek i spada z anteny bo juz zaczynaja sie konczyc pomysly scenarzystom i takie brednie i nowych bohaterow daja ze glowa pęka. ZEGNAJ RYCHU ZEGNAJ KLANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna sendur , a Ty naucz się korzystać z wklejanych na to forum linków. Trochę techniki i już się pogubiłaś. Gdybym wiedziała, że ten link Cię przerośnie, to bym go tutaj nie wkleiła, serio :) Posłuchaj mnie uważnie - ja Cię nie obrażam, to Ty też zachowaj chociaż resztki kultury w swoich postach, Z tym, że ja nie wiem, czy Ty wiesz co to jest kultura. Każdy kto śledzi uważnie to forum wiem, że we wklejanych na nie linkach istnieje spacja, którą trzeba zlikwidować po wklejeniu linku do wyszukiwarki. Tak więc szukaj spacji, a na pewno ją znajdziesz - szczerze życzę powodzenia :D Trochę samodzielności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ta biedna graża da sobie
sama rade z trojka dzieci? i to jeszcze z pielegniarska pensja? na pewno cala rodzina jej pomoze, oni sa tacy zgrani, pomocni, dr lubicz bedzie jej placil podwojnie zeby starczylo do 1, na pewno tez szybko jej znajda kawalera co by samotna nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dzieje. Maciuś w realnym życiu zaczyna odstawiać szopki bo tak wcielił się w role że Piotr Cyrwus to jego prawdziwy stary i uwierzył, że po nowym roku wyciągnie kopyta. To informacja z Plotka tak więc nie musi być prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly update, jeszcze piątkowy odcinek Ola rozmawia z lekarzem o Norbercie. Chłopak zostanie w szpitalu najwyżej tydzień, ale obronę pracy magisterskiej trzeba przesunąć. Niestety, promotor wyjeżdża na dłużej do Kanady. Smutna Ola szuka pocieszenia w domu rodzinnym. Pułkownik martwi się o Zytę. Po wizycie u Rutki chce porozmawiać o córce z Jerzym. Maciek odmawia wyjazdu na tournee bez Martyny. Danuta znajduje za wycieraczką samochodu kartkę od Sandry Lisek z prośbą o kontakt. Podpytuje Krystynę, czy wie, o co może chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko........
to się dzieje:D:D:D:D:D:D:D Biedny Maciuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Lisica na pewno powie tej Danucie, że profesor ukrywa wieloletnią słabość do Krystyny. A tak na marginesie to pani Lisek swoim stylem przypomina mi dziewczyny z filmów erotycznych, które zakładają okulary i udają chłodne niedostępne specjalistki. Może nawrót choroby Norberta ma coś wspólnego ze śmiercią Ryśka? Może Ryszard upomni się o brakujące 3,50 do czynszu i to zdenerwuje chłopaka. Swoją drogą mogliby zrobić z Ryśka takiego krakowskiego centusia, który puka do swoich lokatorów i każe wyłączyć światło albo oszczędzać gaz bo nie wydoli z rachunkami. Zosia mnie zadziwiła dobrowolnie oddając zabawki bo obecnie większość dzieci rodzice od początku wychowują na małych egoistów, czasem nawet celowo, by potem mogły się lepiej odnaleźć w wyścigu szczurów. Znam nawet 5 letnią dziewczynkę, która uważa, że Gdańsk to jej własne miasto i nikt z dalszej rodziny nie ma prawa tam przyjechać. A swoich zabawek nie pozwala nawet dotykać. Najlepsze jest to, że jej rodziców takie zachowanie przyprawia o dumę bo "potem będzie jej łatwiej w życiu, w którym nie ma miejsca dla frajerów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku klux klan
Jak obraz szczątków Kadafiego Zmieniała często męskie krocza Kiedy powiedział jej coś miłego Pędziła zaraz by ją obskoczył Zycie, Zycie grubą belą Bo nie miała nigdy dosyć Brzuch urośnie niczym melon Nie utrzyma talii osy Zycie Zycie grubą belą Plemnik dotarł swoją drogą Będzie chciała się pożalić Że nie wie od kogo Zycie Zycie grubą belą Co obciąga jak krzepka Chciałaby dziś znać przyszłość Lecz musi poszczekać! (jak to s*ka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eroza
Ktoś ma nieźle najebane w głowie- stwiam na gówno zamiast mózgu. To pewnie dokrto L albo żal. Nie maja odwagi pisać ze swoich ników, to piszą na pomarańczowo. Nawet sensownego niku nie umieją wymyślić. Gratuluje tchórze ! A drugi to administrator, któy chyba ma taki sam poziom oleju jak oni, bo nie reaguje na wulgarne posty, których tutaj niestety nie brakuje. Radzę administratorowi się czasem zastanowić i puknąć w czółko - może pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nawrót choroby Norberta ma coś wspólnego ze śmiercią Ryśka? Może Ryszard upomni się o brakujące 3,50 do czynszu i to zdenerwuje chłopaka. Swoją drogą mogliby zrobić z Ryśka takiego krakowskiego centusia, który puka do swoich lokatorów i każe wyłączyć światło albo oszczędzać gaz bo nie wydoli z rachunkami. HAHAHA DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK UMRZE RYSIO ?! Rysio pewnego dnia zapomni umyć rąk. Na jego dłoniach będzie czaić się tajemnicza bakteria. Bakteria, czekając na odpowiedni moment, w końcu zaatakuje. Niczego nieświadomy Ryszard wyjdzie do sklepu po zakupy. Wtedy bakteria zaatakuje kręgosłup, a później mózg i prawą stopę. Informujemy, że śmierć będzie szybka i bezbolesna. Ryszard zacznie przeżywać kryzys wieku średniego. Rozpocznie pracę nad sferą duchową. Jego ulubionym zajęciem stanie się medytacja. Pewnego dnia spróbuje przesunąć, siłą woli, szklankę z wodą. Szklanka nie drgnie. Ryszardowi spadnie za to na głowę kaseton. Niemodny, styropianowy kwadrat spowoduje krwiaka mózgu... Ryszard będzie miał wypadek samochodowy i straci dużo krwi. Jedyną osobą, która będzie miała odpowiednią grupę DDC - będzie jego bratanek - Daniel Ross (Jakub Tolak już nie gra w serialu, ale wróci, bo wyczuje, że może skorzystać na popularności Ryśka). Daniel odda krew, którą będzie przetaczać jego matka - czarny charakter, Monika Ross. W końcu chłopak powie: Mamo, a to, że ja mam HIV to przeszkadza? O Boże! Zapomniałam - odpowie Monika. Ryszard nie może pogodzić się z faktem, że Maciek chce wziąć ślub z Martynką. Do ostatniej chwili będzie próbował odwieść syna od tego pomysłu. Wiedząc, że już nic nie ugra, w dniu ceremonii będzie próbował zrobić bramę (żeby chociaż na cukierka się załapać). Ślubna limuzyna go rozjedzie. Ryszard już od dłuższego czasu miał problemy z potencją. Ze swoim wstydliwym problemem zwrócił się do siostry Elżbiety, farmaceutki. Elżbieta, spiesząc się na kółko różańcowe, zostawi leki na stole w kuchni. Jerzy, który sam ma problemy z potencją, podbierze po cichu leki Ryszarda i podłoży inne, które akurat leżały w szafce w kuchni. To będzie dla Ryszarda toksyczna mieszanka. Jego organizm nie wytrzyma silnych leków na grzybicę... Ryszard zamknie się w łazience, bo zechce zaszaleć - kupi sobie piwo. Wejdzie do wanny, zacznie pić i puszczać wodę. Rysio ma słabą głowę i upije się jednym piwem. Będzie próbował pływać żabką, ale w małej wannie uderzy się w głowę. Rysio się utopi. Nikt nie będzie mógł mu pomóc, bo łazienka będzie zamknięta. W kącie będzie "paczył się kot".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIOCIASTASIA77
Szłyszałam, że Rysiek znajdzie w sekretnej szufladzie grażynki 50 cm wibrator i dostanie ataku serca. Bożenką i Grażynką zajmie się młody dobrze zbydowany latnoski Rikardo. Maciek i Kasia wyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia miała minę, gdy
przyszedł Eugeniusz, śmiała się z jego prezentu,może Stasia szydełkowała serce na materiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gemma80
Michała szkoda, ta Zyta jest poryta na maxa... a teraz ten jej gach już jej nie zechce i zostanie na lodzie z dzidziusiem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaroniarz 2012
Jerzy zdradzał z wieloma; Darek zdradzał z wieloma; Jacek zdradzał z wieloma; Marczyński zdradzał z wieloma; To co Zyta nie może z jednym? Tym bardziej, że nie tylko ją swędzi pic.zka ale chyba się zakochała. Wiec to nie do kńca z premedytacją. Poza tym jak bym miał takiego męża jak Michał to też bym go zdradzał (jak byłbym kobietą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x,db
nie ogladalam Klanu od wakacji bo pracuje od 10 do 18 , plus dojazdy, wczoraj mama u mnie ogladala i powiem wal ze dialogi sa mega drewniane a niech mi ktos wytlumaczy, skoro Beata zginela to jak jej rodzice tacy zadowoleni moga byc? goscinki, smichy chichy?? A coz Beata wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Beata to było tak
x,db z Beatą to było tak, że zadzwoniła do fundacji poszukującej osób zaginionych i przekazala, że zaczyna nowa życie, że juz nie wraca i by jej nie szukać. I oni - rodzinka odetchneli z ulgą, że ona żyje przeszli nad tym do porządku dziennego. Co było dość dziwne bo wydaje mi się, że w takiej sytuacji rodzina by robila jednak wszystko by odszukać osobę zaginioną , by zobaczyć czy z wlasnej woli nie wraca czy może ktoś ją przetrzymuje i zmusza do tego.Większość by pewnie chciala osobiscie uslyszec od takiej osoby, że nie wraca a oni nic, skończyli lamenty i sprawa ucichla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Rychu z gangsterami sie zakumpluje bedzie chcial hajsu dorobic bo remonty kiepsko płatne no i potem go kropną kolejny hit netu będzie szcuje ze smierc ryska w necie obejrzy z 15 mln osób juz widze jak kazdy linki sobie wysyla a co to znaczy dla scenarzystow i klanu? ze kazdy sie z niego ewakuuje beatka rysiek itp potem skoncza sie pomysly na ucieczki innych i klan padnie hahahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta nie chce jeść reszt
ek obiadu na Sadybie:), szkoda ,że Ela nie słyszy tego,ona Kingę woli, Igor nie chce dziecka, powie,że jest za stary, Zyta da mu w pysk, ciekawe czy usunie ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko........
Małgorzatka chyba popiła nieźle w święta, bo spuchniętą gębę dziś miała i podkrążone ślepia;) I do ciężkiej cholery, niech zdejmie w końcu tą przygłupią treskę, bo wygląda w niej jak dzidzia- piernik:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś w gazecie z programem widziałam, że jednak Sylwester w Klanie nas nie ominie. Że Kryśka i Paweł będą chcieli spędzić go w domu i odwiedzą ich niespodziewani goście w postaciach Stjepana i tej jego nowej Danuty czy jak jej tam. Aż mi miło patrzeć jak Zytka sprzedaje plaskacza staremu oblechowi :D No i oczywiście, że ma za swoją naiwność. Zakochała się idiotka. Mózgu trzeba nie mieć, żeby się zakochać w takim podstarzałym k...wiarzu :D Ale pani Zytka sądziła, iż jest tak wyjątkowa, że bez problemu podbije serce zdeklarowanego bawidamka. ZONK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
Zytka Rutka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suni
a znasz cos takiego jak sztuczne lodowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×