Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gfhghgh
oliwkowaa ale Jasiek ślepy nie jest chyba. troche lat już żyje na tym świecie i na pewno pamieta jak Jackuu zdradzał jego matkę z coraz to innymi lafiryndami, nawet z jego przyrodnią siostra;/ teraz ma juz tyle oleju w głowie, że potrafi powiązac fakty i obwinia Jacku za odejscie matki tylko, która matka pozwoliłaby płacić dzieciom w ten sposób za błędy męża. chooj z jackiem ale olała swoje dzieci, nie wiem czemu oni ja tak wybieląja i nie mają jej tego za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Z tym slubem to chyba chodzi o to, że generalnie osoby z zespołem Downa żyją krócej niż inni, więc i ślub by był szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek z Martynkom
powinni wziońć ślub szybciutko bo osobyz Downem rzadko kiedy dorzywają 30-tki a w starej Unii to żyją jeszcze krócej bo się je usypia :P A Jasiu powinien brać z ojczyma przykład i z ojca też jak wyrywać dupę za dupą, a zacząć powinien od swojej macochy Agatki :P A w ogóle to dawno nie było wielkiej byznesłóman Czesławy Kurzawy i jej ogiera Dariusza, powinni ich znowu pokazać jakieś fajne perypetie np. starzy jadą na wakacje i chcom im zostawić dzieciaka na 2 miesiące w pszedszkolu, a dzieciak ma cukrzycę i moczy się w nocy, no i jest obawa, że Kaja nie wyrobi opiekować się bachorem i robić dobrze Darku :( No i czemu nie ma Rudej z Ogrem? Ogr już dawno powinien skumać, że Rafał to zakamuflowany naziol, przebiera się za templariusza i gada przez Skype'a z Brejwikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś okrutny zaaalu
Jak można tak napisać?!?! 😡 "Stary lubicz niech juz tak nie udaje takiego cierpiącego po operacji moze pora zeby zostawil ten elmed i prowadzil zycie emeryta moze wyjechac do bolka i juz tam zostac." Kto będzie wtedy kasę zarabiał na Rudą i na Agę? Kto będzie sie dokładał Kryśce do ksera na Balkanistyce?! Poza tym tylko papieńka Lubicz może załatwić pracę Adze bo inni nawet za kasę jej nie zatrudniom, tylko osobista presja ze strony Pawła, groźba że nie zoperuje fejsa, sprawia że warsiascy pracodawcy w ogóle zatrudniajom od czasu do czasu Agunię :P A Ruda? Kto ją wesprze, szóstkową studentkę resocjalizacji w uczelni Vistula?? Ruda dopiero co po 12 latach studiów zrobiła licencjata, a tu jeszcze magister i doktorat :P No i men Rudej. Prawdziwa głowa rodziny - schizofrenik i motherfucker :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe kiedy Graża
wyląduje wreszcie z Mariuszem w łóżku?!?! Obstawiamy czy będzie to przed ogłoszeniem wyników matury Bożenki czy dopeiro po? jak się okaże, że Bożenka co prawda nie zdała nawet w tym doliczonym terminie, za to zaciążyła z kurzanym dziedzicem?? Ciekawe jak dojdzie do bzykanka? Czy Graża wróci przemoknięta z cmentarza, bo ją deszcz złapie, a Mario zacznie ją rozgrzewać i zrobi jej masaż placków, czy też oboje będa czuwać przy KUbusiu, który dostanie kolki, a jak już Kubuś się uspokoi to myk do wyrka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalski miał romans z ma
mą Agaty, Jaś o tym nie wie :), jego siostra Karolina była w ciąży z Jackiem, tego też nie, nie przeżyłby takiego szoku, nerka wysiadłaby Martyna i Maciek mogliby jak Romeo i Julia zabić się Stasieńka, biedne dziateczki, Bożeś mój, miłość taka piękna i pogrzeb piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j wczoraj na wp.wyczytałam że ta aktorka co gra mamę norberta grała kiedyś w ALTERNATYWACH TĄ PROSTYTUTKĘ CO TO NA RÓŻE TAŃCZYŁA na mieszkanie zbierała KURCZE w ogóle nie podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdswed
a ja znam kobiete z zespolem downa, mieszka z bratem, ma juz 50 lat i ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam okrutny ;d ale fakt faktem nie zdawalem sobie sprawy ze stary lubicz grozi ludziom ze jak nie zatrudnią aguni to nie bedzie fejsów operowac no tak ma w garsci całą warszafffke bo kazdy sobie chce fejsa zrobić tylko musi najpierw wakat dla aguni przygotowac. Teraz to maja chwile spokoju bo ruda dostala robote po znajomosci od wujaszka ale znow fejs krim sie wali i znow bedzie terror w wawie zeby wepchac agunie na dobre stanowisko ale tu pewnie danuta zostawi ten swoj wielki koncern pijarowski i odda go aguni a sama zrobi sobie ryj w elmedzie. Ludzie z downem zyją krocej ale obawiam sie ze po takich ekscesach jak w klaniku to beda zyc jeszcze krocej bo beda bardziej wyalienowani ze spoleczenstwa za sprawa klaniku i tych wątkow Maciunia. Skoro klan chce byc taki zyciowy i ostatnio nawet mądra agatka wspominala o górnikach w Chile to moze wezmą kolejne wydarzenia na tepete w klanie np Martynka zaciąży bo bedzie faszerowana lekami z kazachstanu i urodzi małego monsterka po czym uzna ze woli sluchac jak macius slicznie gra na fortepianie i nie bedzie zajmowala sie bachorem i zrobi jak kasia wuuu z sosnowca zakopie sobie dziecko i zostanie celebrytką. Juz widze jak czesia byznesłoman mowi do grazy ojj ciocia po co ona zakopała? ja bym wziela w koncu mam przedszkole. Potem ten gach od moni moglby udawac rutkowskiego i by szukal sladow zbrodni w woli bolkowkiej. A stary lubicz to niezła łachudra jak profesorek potrzebował pracy to nie bylo ale jakby ruda albo agunia chcialy to juz zaraz sto prac i by sobie wybierały jak z katalogu haha ruda zrobila ledwo co magisterke zajelo jej to jakies 10 lat a profesor juz mial wyzsze tytuly i musial do pensjonatu isc a ruda jest powazną kuratorką buahahahahahah BUAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH krysia tez nie widzi w tym nic zlego w koncu to jej coreczka to moze a co tam ze profesor pfff kij mu w oko ruda jest najwazniejsza a mamusia martynki powinna zamienic sie na mozgi z córeczką bo obie takie głupie mysle ze kartka papieru ma wiecej IQ niz one razem wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieścili 1 odcinek klanu :) Fajnie sobie przypomnieć początek i porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj zaaalu zapomniałeś że
profesorek Deptuła to nie jest żaden ziom Krychy i Pawła tylko raczej ich wróg, no bo: po piersze primo Deptuła kapował na Krychę i Dankę za komuny, bo to stary TW, i habilitację też zrobił jako awans społeczny granatem od pługa oderwany, nie to co Krycha ze starej KPPowskiej rodziny inteligenckiej, w dodatku wżeniono w arystokratyczną rodzinę szlachecką Lubiczów po drógie primo Deptuła dobierał się do Krychy i ślinił zawsze na jej widok, choć Krycha przecież miała męża Pawła, kochanka Stjepanka i wielu młodych ogierów wśród studenterii jak ten co znalazł Adama-ćpunka a potem bzykał też Monię po czecie primo Deptuła hajtnął się z Kaczorkową, a Kaczorkowa zalazła Lubiczom za skórę bo uwodziła Pawła, Koziełłę i uj wie kogo jeszcze z rodu Lubiczów :P i dlatego Lubicze wcale nie chcieli Deptule pomagać, tylko przeciwnie - postanowili go przeczołgać i jujajić tyle, ze w białych rękawiczkach, dlatego w całej Wawie gdzie wiencej jest szkół wyższych niż studentow nie może on znaleść żadnej roboty w swoim profesorkim fachu tylko musi zapierdalać jako cieć w pensjonacie, no gorzej go potraktowali jak Ryśka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idyllllllllla
hah uśmiałam się z ostatniej wypowiedzi:D a ja bym chciała, żeby el-med splajtowal. fajnie byłoby pooglądać bezrobotnego doktorka, a i oglądaniem burżuazji Koziełłów nie mających kasy na golfa bym nie pogardziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAM KRÓLIKA UUUUU
to ze ludzie z downem zyjac krócej to mit który wział sie stad ze dzieci z zespołem przewaznie maja chore serce. dlatego wiekszosc zyje krocej ale to nie reguła. mnie zastanawia tylko jak wyglada ze stony prawnej slub osób takich jak oni czy oni nie sa ubezwłasnowolnieni? jak tak to chyba sadownie takie rzeczy sie załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ciasteczka sobie forumowicze życzą - maślane, z nadzieniem czy może kokosowe:D? Matka Martynki jest udana, nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak ciągle zaglądała do pokoju Martyny i otwierała te drzwi, a Martyna je uparcie zamykała, to przypomniała mi się scena z "Nie ma mocnych", tyle że Pawlakowi najpierw przeszkadzało radio, a potem stwierdził że drzwi za bardzo skrzypią, więc je w końcu zdjął z zawiasów :) On też się martwił, żeby Zenek nie zbałamucił Ani, ale to całkiem inna historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2345678uhjn
Proszę scenarzystów "Klanu "o litośc nad aktorem grającym Maćka i pisanie dla niego wypowiedzi nie dłuższych niż "Tak" lub "Nie". To jąkanie jest straszne, mam wrażenie, że on to z nerwów robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhuyuu
Ja to myślę, że Boża pisała o Ryśku w kontekście "Dziadów", ponieważ w porównaniu z resztą rodziny żył jak dziad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga kukuryku
Maciek robi jaja. Ślub chce brać a rozwydrzony, że hej. Choroba, chorobą ale nie wychowany kompletnie. W sumie biedna Graża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta matura to przegiecie, przeciez w kluczu na pewno nie ma miejsca na wspominki o tatusiu, pisze sie stricte o bohaterach literackich.. Mciek sie strasznie jaka i ciezko sie tego slucha. A Jasiek tez mnie wkurzyl, wredny dla Jacka jak nie wiem co ale po kase to pierwszy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek chce mieć dziecko
, sam jest jak dziecko, jeszcze urodzi się następny down, zastrzelę się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie najbardziej wkurza
ze "blizniaki" chodza zawsze w jednakowych ubraniach. Wiem, dlatego, zeby byly ciut podbne. Ale skoro scenarzyci maja ambitne zadania dydaktyczne, powinni wiedzic,ze od strony pychologicznej jednakowe ubieranie dzieci jest niewlasciwe. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhe matka Martyny
dzisiaj się zachowywała jak Pawlak z "Samych swoich " gdy mlodzi chcieli pobyć sami w pokoju:D A to okno otwiera, bo goraco,a tu ciastka przynosi:P Na końcu jeszcze przyblokowała im drzwi,aby ich nie zamknęli:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee too
dobra też jest matka Kingi, z tym, że po urodzeniu nowego dziecka Michałowi kaski braknie na bliźniaków! :o a Kingusia to gdzie pracuje(bo chyba mi to umknęło...)??? maciek przykuty do futryny - bezcenne :o myślałam, że rzuci się na grażę albo mariusza,szału chyba dostał :o strach się bać co będzie gdy Martyna nie zanocuje u niego...:p :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjjkkk
Ta uwaga Maćka o matce Martyny " Co za kobieta..." przy jego dziecięcej mentalności jakoś średnio do niego pasowała, była zbyt inteligentna. To trochę śmieszne, że w jednej scenie dają mu teksty jak dla dorosłego chłopa a w następnej cofają w rozwoju do etapu żłobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusia to chyba w El-medzie
pracuje, przechodząc z fejskrimu:)...ale jak się mylę, niech mnie ktoś poprawi. Mina Agusi po ogłoszeniu przez "wujka" Karola iż zostanie tatusiem - bezcenna:D Podziwiam na tym topiku niektóre bardzo spostrzegawcze osoby, które wszystkich szczegółów się dopatrzą. Ja dzisiaj natomiast z pewnym niesmakiem patrzyłam na obwisły, niemal na stół wyłożony, biust matki Kingi. Czemu to babsko stanika dobrego nie włożyła?:o A ten zdezelowany wrak Michasia (Citroen BX, rocznik 1991, wart z 1000zł), czy stary mercedes za grosze, Rafalskiego?(dzisiaj Rafalskiego nie było, ale przypomniało mi się przy okazji;) ). Czemu czymś takim jeżdżą? Zytka nie wstydzi się swojej pułkownikowskiej dupci wozić takim rzęchem? Nie stać Michasia na kupno choćby na raty jakiegoś normalnego auta? Strach tych trolli wozić czymś takim, a co mówić wkrótce niemowlaka ;)...No, ale, ale...Michasiowi trochę kaski wpadnie więc może w końcu zrobi porządek z tym autem pożyczonym od Flinstonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie to rozwaliło bo jak
na razie to nawet jak Michałek alimentów wysokich nie da to Kinga i bliźniaki za mieszkanie, jedzenie itp. nie płacą, to chyba ogromna oszczędność, więc wystarczy, ze Michał do tego stówkę dorzuci i już nie powinna mieć sumienia nic brać od niego. Mnie też wkurza maciek, strasznie jest rozbestwiony, co jest źle rokujące, bo kobiecie cięzko sobie poradzić z takim dorosłym silnym mężczyzną. W mojej dalekiej rodzinie był chłopiec z zespołem Downa i on był ułożony, spokojny. Pewnie każda osoba ma inny charakter, ale maciek zwyczjanie ciągle czegoś żąda. Nie pamiętam by raz w życiu miał za coś karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo karą jest już dla niego choroba - z takiego wniosku pewnie wychodzili Graża i Rysio. Może chcieli mu wynagrodzić jakoś śmierć matki, dlatego taki rozpieszczony jest. A ten tekst "co za kobieta" był powiedziany zupełnie bez zająknięcia! Matka Kingi powiedziała że Michał mało zarabia ale to chyba nieprawda, kilka tys ma jak nic, kiedyś w Klanie tak sugerowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widkhe
Jasiek pyskuje Jackowi, dlaczego Jacek na to pozwala? nie ma beaty to powinien tego niewdzięcznego bękarta oddać Rafalskiemu matka Martynki do mamy Macka "jest pani w komfortowej sytuacji" WTF?! kobieta z 3 dzieci, mąż dopiero co umarł to jest komfortowa sytuacja? czy przegapiłam wątek, w którym został odczytany testament Ryśka a w nim milion zeta dla każdego Lubicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamie Martyny trzeba chłopa
, dlaczego nie wyszła za grabarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst Maciusia "co za kobieta" był powiedziany poprawne w dobrej intonacji i bez jąkania az mnie zdziwilo i po chwili załapałem ze to on powiedzial bo wydawalo sie ze ktos z planu to powiedzial a nie nasz kofffany maciuś. Bardzo dziwna sytuacja i popieram raz gada jak dziecko a teraz dali mu tekst ktory pasuje raczej do michałka w kontekście jego tesciowej. Mnie na tym forum besztaliscie od poczatku ze o maciusiu pisze nie tak jak byscie sobie tego zyczyli i co? wyszlo na moje klan udowadnia nadal ze mialem racje choroba chorobą ale nie mozna na wszystko pozwalac ci jego obroncy zapewne nie pozwolili by zeby macius ich operował albo pilotował boeinga z rodziną na pokladzie. Jako chory powinien byc przedstawiony jako spokojny chlopak z pasja do muzyki a nie jakis furiat smieszne to jest i te jego akcje z wanną z piwem bartek albo przykuwa sie do futryny masakra powinien dostac po dooopie i tyle ale od kogo? od ryska takiej pipki? to ze ktos jest chory nie powinien byc faworyzowany bo to wlasnie oznaka normalnosci gdy zdrowy robi cos zle ma kare a chory nie bo jest chory o co kaman? Mogli darowac sobie tematy z polskiego mogla mowic ogolnie jak jej poszla matura a nie mowic ze pisala o rysku o bohaterze romantycznym no tak jasne bo klucz klanikowej matury zawiera to ze jak sie o rysku wspomni to 5 punkcikow gratis. Pewnie pisala o rysku odnosnie lalki bo byl taka lalką i nawiązała do dziadów jako sytuacji ekonomicznej rodziny. Swoją droga wiadomo ze na maturze jest lanie wody starsze roczniki nie wiedza ale niech lookną na arkusz nowych matur lanie laniem ale nie mozna sobie wypisywac o ojcu jak temat to bohater skad egzaminator ma wiedziec oo no tak jej ojciec byl bohaterem bo pomogl malej ladacznicy w burdeliku to tak zrealizowala temat max punktow paranoja no ale to tylko klanik. Wlasciwie to jak bozka szla na mature ktora miala opoznioną o caly weekend to juz jej do telewizora powiedzialem tematy ktore byly to mogla smialo pisac i nie rozpisywac sie o swoim tatusiu pipce. A Jasio no tak pyskiem umie szargac ale kaske wie od kogo wyjąć i nie wyjmuje z portfelika mamusi ktora zwaiała tylko od osoby do ktorej kieruje wszelkie roszczenia ale ten klan jest edukacyjny nie ma cooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×