Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Klanaceum
Jak oglądałam sceny na Sadybie to przypomniały mi się wasze szalety i smiałam się jak głupia nie mogąc przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełek jest dobry! :D Nie jedzie na Dominikanę i koniec, a starzy niech sobie robią, co chcą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegapiłam!!!
pomyliło mi się, że dziś niedziela:) co było ciekawego, Norberta odratowali? G dzie mogę obejrzeć te odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak widze Pawelka Jr
to mi sie gowna w dupie gotuja! Co za flegmatyk, matko! I on niby na judo chodzi?! Buahahahahaha, dobre sobie! Dzieciak nie ma kompletnie drygu do aktorstwa, paple z pamieci te swoje teksciki, zupelnie bez emocji. Z klanowych dzieciakow, jedynie Kaska ma talent, no ale wiadomo - aktorskie dziecko to i aktorstwo w genach. A! To samo z Kamilka, reszty sluchac sie nie da. Co do dzisiejszych odcinkow, to zgadzam sie z Justi, ze nuda, nuda i raz jeszcze nuda! Uff! Moze po wakacjach scenarzysci beda mieli odswiezone umysly i wymysla w koncu cos ciekawszego. I oby tak sie stalo, AMEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
No i po Klanie. Trzy miesiące spokoju :) Agnieszka wcale nie musi być z wpadki. Lubiczowie mogli się pobrać na początku roku a rodzicami zostać w listopadzie np. A na wakacje rocznicowe jadą dopiero teraz bo ten wspólny urlop mogli dopiero brać :) Bożenka z kulą nie w tej ręce co trzeba - tragedia. Mały zwinął pierścionek jak Mariusz wychodził zostawiając dziecko pewnie na kilka godzin u Grażynki. I wygląda na to że przez pół dnia się nikt dzieckiem nie interesował bo inaczej by zauważyli czym się bawi. hihih. Zytka kiedyś taka poukładana do granic możliwości teraz pod koniec ciąży będzie latać po Polsce. I to gdzie? Do Łodzi?? Pabianic??? Nie pasuje mi to do niej. A lekarz prowadzący, powrót z wakacji z noworodkiem, eee to nie dla Zyty. Jakie imię dla dziewczynki podał pułkownik? Nie dosłyszałam ale jakieś dziwne. Miejmy nadzieję, że scenarzyści przez wakacje nabiorą jakiejś werwy A po wakacjach może kochana Moderacja odda mi nick. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Pawełka to się nie zgodzę. Uważam, że jego gra zależy od tego, z kim gra. Najbardziej sztucznie wychodzi mu to jak ma sceny z Kotulanką. Mam wrażenie, że wtedy jest zestresowany i nie wychodzi mu to najlepiej. Natomiast jak gra z samym Stockingerem, tym, co gra Miłosza, czy Olką, wychodzi mu to zupełnie inaczej i bardziej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka to 1979
Agnieszka to rocznik 79, zdawała maturę w 98. Anna Surmacz i Deptuła powinni załozyć zespół Biało-czerwone czuby lub coś w tym rodzaju, wsadzić te swoje maski, pomalować twarze na kolor flagi, założyć szczudła i nagrać jakiś odjazdowy clip na Euro. Surmacz z Deptułą graliby na gitarach i spiewali a Koziełło pałeczkami na perkusji wykonując te swoje niezdarne ruchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, data faktycznie padła, w scenie z Vujkoviczem i Danką, bo ci też biorą ślub 11 sierpnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się - data padła :) Danuta nawet zdaje się powiedziała, że będa razem rocznice obchodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia - komuś brak Klanu zaczyna dawać sie we znaki i to chyba z tęsknoty za serialem bawi się w te podszywy... :P Ja również informuję wszem i wobec, że ten pomarańczowy podszyw posługujący się moim nickiem, to nie ja. Ja piszę tylko i wyłącznie z czarnego nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola, dola,
Jak dobrze, ze Maciek znalazl PPPPPiiiieeeeeeeeeeeerśśśśściooooooooooooneeeek hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś właśnie pokazał szczyt swoijej głupoty. Ja myślę, że jestem już trochę na tym forum i każdy poznał mój sposób pisania i mimo tego, że ktoś założył sobie taki sam czarny nick jak mój, to rozpozna moje posty od postów tego hmm... półgłówka... A jak nie, to widać po licznie postów - tam gdzie jest postów mało, to nie ja :) Idę zawiadomić moderatora, a ty baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że nie widać, że ty to nie Ona? Widać, m.in.po głupotach, które piszesz i ilości postów. Debil to za mało powiedziane... Dziwię się, że ktoś naprawdę nie ma ciekawszych rzeczy, tylko bawienie się w takie coś! Ile Ty masz lat? 10-15? Bo wydaje mi się, że tylko dzieci w tym wieku mają tak głupie pomysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga w klaniku jest rocznikiem
78!!!!!!!!!!!! Fakt, że maturę zdawała w 1998 (w serialu oczywiście), ale kilka razy padł rocznik '78, jako rok jej urodzenia, pamiętam, bo sama to kiedyś w klanie wypowiedziała. Dlatego też śmiałam się, że kiblowała w którejś klasie:) Niedopatrzenie scenarzystów, a także aktorów, którzy tak naprawdę w dupie mają co i kogo grają, liczy się tylko to, ile wynosi dniówka na planie:o...w klanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrabiana Żonkilka ma za miast litery l literę wielką i, więc na pierwszy rzut oka widać. Szkoda mi, że przez tyle czasu nie będzie Klaniku {beksa] Choćby dlatego, że topik zapadnie w sen nocy letniej i będzie mi go cholernie brakowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroooon, dzięki wielkie :)! Ktoś naprawdę pokazał szczyt swojej głupoty, ale jak widac, nie zabłysnął, bo został rozgryziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehehehehehehe
O! Dwa razy będziesz musiała wcisnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha padłam jak to
przeczytałam: "Anna Surmacz i Deptuła powinni załozyć zespół Biało-czerwone czuby lub coś w tym rodzaju, wsadzić te swoje maski, pomalować twarze na kolor flagi, założyć szczudła i nagrać jakiś odjazdowy clip na Euro. Surmacz z Deptułą graliby na gitarach i spiewali a Koziełło pałeczkami na perkusji wykonując te swoje niezdarne ruchy!" :D:D:D juz sobie wyobrazilam Kozielle na perkusji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz powiecie, że te wszystkie podszywy to ja. Za tymi podszywami może stać tylko jedna osoba, ja akurat wiem kto. Na pewno nie jestem nią ja. A teraz do rzeczy. Afera z szukaniem pierścionka była do bani. Szkoda, że dzieciak Mariusza nie połknął tego pierścionka. Martyna to zachłanna sucz. Myślała, że Maciek kupi dla niej pierścionek Bożeny. Maciek w garniaku wyglądał jak umarlak wyciągnięty do ekshumacji. Ta blada twarz i garnitur, zaaal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharlieCharlie
Jak Maciek dziś chodził i powtarzał sobie tekst oświadczyn, to z miejsca mi się Pawlak przypomniał ("Nadejszła wielkopomna chwiła") :) Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że ta tępa dzida Olka do czasu odsłuchania wiadomości sądziła, że ogr się wieszał jej na złość. Można być tak durnym?? I stanowczo protestuję przeciwko bezbożności w "Klanie"! Boże Ciało wczoraj było, a tu jedna wzmianka, że z powodu święta autobusy rzadziej kursują :/ Pawełek jr też do komunii nie poszedł, nie? Do jasnej cholery, TVP1 ma misję i nie ma prawa w katolickim kraju bezczelnie olewać katolików!! Wa mać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No pszecierz Pawły to
wojujący ateiści. Wigilie i Wjelkanoc to świentowali żeby nie robić rodzicom przykrości, ale po ich śmierci nie musza już udawać katoli wienc nie posłali Pawki-juniora do komunii :P W ogóle już dawno pisane było na forum, że Pawełka to chyba ta służąca ochrzciła jakoś samowolnie bo o chrzcie też nie było mowy w Klauniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za tekst grażynka do martynki : - smakuje? martynka: - tak, moja mama robi lepszą :D :D ponawiam jeszcze pytanie o to czy Martynka też ma zespół downa? bo cięzko mi to rozgryzc... i czy mi sie wydaje czy blizniaki są teraz jakieś inne? bardziej ułozone? oczywiscie nadal rózniące sie wzrostem:O ale już jakieś lepsze...co sezon beda zatrudniać nowych chłopców do tej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
czy mógłby ktoś napisać, co nagrał Norbert dla Oli? Nie oglądałam tego odcinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×