Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Pani Janeczka nie żyje. Wuj Stefan jest teraz z tą babką z sądu, koleżanką Oli. A feminą zajmowała się potem Surmaczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz doczytalam że pani Anna Ciepielewska grająca Janeczke zmarła w 2006 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy z Brazzers
Jakiego zdrowia jej zyczycie? po prostu niech przestanie chlać głupia pipa i będzie OK. tak to jest jak sie z alkoholików robi poszkodowane bidulki. Sama sobie na to zapracowala wiec niech sama z tego goowna wybrnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś nigdy nie miał alkoholika wśród swoich bliskich, bo widzę, że nie masz pojęcia, co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysy z Brazzers - alkoholizm to choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędrulowa
Oczywiście, że choroba. Ciężka choroba, często śmiertelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie zrobili z Leszkiem i tą jego Anetą :D Brakowało takiego wątku. Chociaż Leszek dziwnie postępuje, że wmawia Marczyńskiemu molestowanie swojej "narzeczonej" :D Z Grzechem też fajnie, ciekawe co Bogna zrobi teraz... Wątek z Feliksem i Wackiem też ciekawy. Nawet bardzo, mam nadzieję, że to prawda, że Wacek jest synem Feliksa i te testy DNA potwierdzą to. Monika chyba bardzo się nie przejęła tym... ;) Jedyny niepotrzebny dziś wątek to Krzysztof i Julia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
co było wczoraj w Klanie? Niewiele piszecie... :O Gdzie jest Tahini, sunia Agunia, Klankowa i inni orange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma o czym pisać. Po odejściu kotulanki klan totalnie zszedl na psy. Czas zakończyć ta farsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteeeem
A Beaty nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wczoraj była scena, gdzie Bogna szuka czegoś w szafce pod zlewem to mi się przypomniało, że ona jest alkoholiczka i kiedyś po tych szafkach sobie butelki chowała. I wtedy Krystyna do niej przemawiała, żeby się opamiętała, że ma małe dziecko, że alkohol nie rozwiązuje problemów ble ble ble. Może już wtedy scenarzyści chcieli dac coś Kotulance do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eli śni się koszmar, że coś się dzieje złego z Beatą, budzi się oblana potem, Jurek opiekuje się nią troskliwie , widzi jak żona przeżywa przykrą sytuację rodzinną Żal mi Mac'ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteeeem
a co z Maćkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna zostawi go, bo ma innego chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacky luk
To w takim razie przygotujcie się na inwazję oblecha Arkadiusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! Bogna pila a Kryska z mina pokerzystki tłumaczyła jej jaki to paskudny nałóg! :) Faktycznie tak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
a prosiaczka też dawno nie było, jeśli już mowa o pociechach grażynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest prosiaczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala
ale się porobiło! wreszcie coś się dzieje. Leszek jest super i ten jego głos <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
prosiaczek to córka grażynki, rodzona królikowskiej. kasia bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym odcinku: Szefowa zakładu pogrzebowego nie może się pogodzić z odejściem swojego najlepszego laudatora. Kiedy argumenty nie skutkują próbuje zatrzymać Feliksa siłą. Dochodzi do szarpaniny. Wacek, który zjawia się w gabinecie staje w obronie ojca lecz kobieta odpycha go niczym cherubinka. Wkrótce panowie obaj próbują stawić czoła herod-babie. Grzechu umieszcza akty Leszka na portalu erotycznym. Następnie telefonuje do Bogny podając adres strony internetowej. Julia odbiera z hurtowni składniki, z których przyrządza tajemniczą miksturę. Wieczorem podaje ją przeziębionemu Krzysztofowi. W jutrzejszym odcinku:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie, może dziwne, pytanie: czy Wy też wpuszczacie do domu listonosza? Zwłaszcza takiego, który Was nie zna i WY jego też nie znacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nieporadnie Feli obejmował Wacka, czułam się zażenowana, patrząc na to... Julia jest śmieszna wręcz z tym swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam dziś z ciekawości i jestem zażenowana. Gorzej już chyba być nie może! Co Leszek robi z Marczyńskim? On wie, ze Krystyna jest chora? Czy ją już wywieźli do USA? Od kiedy Feli ma syna i kiedy Milosz zdazyl zrobić dziecko jakiejś lasce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że ktoś za mną tęskni. :) Ale Marczyński wpadł z kasetką hihih Miłosz szalik jakby połowa lutego była. Feli jaki przejęty ojcostwem o 40 letnim facecie duży chłopiec. Umarłam. Ale to jednak Feli. Biedny Maciek, ale wydaje mi się, że musieli odsunąć Martynkę bo jemu się miesza rzeczywistość z serialem i myśli, że się ożeni z Martynką w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu Lena widzę masz zaległości, nie wiem jak sobie z tym poradzisz. Wizytę u Rafalskiego zamów koniecznie :) Też mnie drażni, że Leszek nic siostrą się nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam sobie że do powrotu Krystyny nie obejrze. Ale dziś ciekawość wzięła górę. Jednak utwierdziłam się w przekonaniu, że nie warto! :) Podsumowując to, co widziałam, to jedna wielka masakra. Także znowu przełączam na kilkanaście tygodni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×