Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Elżbieta w końcu dziś nie nadstawiała drugiego policzka w rozmowie z Jackiem jak to zwykła robić do tej pory. Podobało mi się jej opanowanie i rzeczowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to dobry tatus sie z Jacka zrobil?Jak do kochanek latal to dziecmi sie nie przejmowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaaaaI
Już nie mogę tego ścierwa znieść Znowu będą mi mówili, że wiedzą lepiej I od nowa trzeba będzie wszystko przejść Aż na samą myśl się rozum we łbie trzepie Tyś idiotą, robotniku, i ja też Na kulturze, to się, k****, każdy zna Każdy może bez problemu skrobnąć wiersz Skoro każdy, no to mogę także ja Jaki pan taki KLAN Czego chciałem teraz mam Ojciec też nie wiedział, że za taką wolność stawiał łeb Panu pewnie nie podoba się, że klnę Obraziłem pewnie wszystkie panie Ale taka wściekłość moje flaki drze, że nie mogę w sobie znaleźć dobrych manier No bo jak nie rzucać mięsem, k****, gdy Byle d**ek może iść na dyrektora Jeśli tylko do szeregu staną z tym, co skutecznie otumanił elektorat Jaki Pan taki KLAN Czego chciałem teraz mam Ojciec też nie wiedział,że za taką wolność nadstawiał łeb Nauczyciel może w banku rządzić też i kasjerka może objąć Dom Kultury a ty sam się robotniku, k****, strzeż! Bo policjant robi ściągi do matury I podatku zapłać jeszcze więcej, by jakiś kacyk mógł podgrzewać k***a chodnik I weź etat dodatkowy albo trzy jeszcze k***a nie zapomnij być pogodnym! Jaki Pan taki KLAN Czego chciałem teraz mam Ojciec też nie wiedział,że za taką wolność stawiał łeb Jaki Pan taki KLAN Każdy z nas wybierał sam Teraz w mordę sobie pluj Bo Ci dadzą taki.... Jeśli chcesz to sądź mnie, Panie, sądź Za te słowa w których atramentem żółć Może nawet podnieś na mnie dłoń,żebym przestał na bliźniego swego pluć Podnieś dłoń i na tych którym dziś kością w gardle ideały Ojców naszych Może walnie jeszcze który pięścią w pierś Bo, jak ja twojego gniewu się przestraszy Jaki Pan taki KLAN... Za taką wolność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy Monika wspomniała o g****ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat Seriali: 21.11 Bożenka spędzi noc z Miłoszem i nie będzie tego żałować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno! Już widzę Bożenę uprawiająca seks przed ślubem. Nic się w tym klanie nie dzieje, dno. Chyba produkcja zrobiła sobie kuku wywalając Krystynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem pewnie dopiero dowie sie o ciaży i będzie lament albo sama zaciaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, to jest myśl! Ciąża Bożeny to byłby dobry motyw! Niniejszym apeluję do scenarzystów - idźcie tą drogą :D Co do krat w oknach w Warszawie, to kiedyś na pewnych wysokościach były właściwie normą. Teraz widzi się je coraz rzadziej - albo wymienia się je na rolety antywłamaniowe albo zdejmuje zupełnie (zależy też od lokalizacji ;-) A wracając do "akcji" to hm...nadal mnie razi olewka rodziny wobec umierającej Krychy, absurd (jeśli ktoś miał w życiu podobną sytuację, to pewnie wie o czym piszę). Do tego ostatecznie i totalnie zniechęcający do tej potwornej rodzinki.Czy twórcy przymierzają się do zaadaptowania Klanu na polską wersję Rodziny Adamsów? Kinderbale i dymanko na boku, to są problemy. A Tfu! Nie chcę takich ludzi znać, nie chcę ich oglądać w TV! Obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to w ogóle ma być że Leszek dowiaduje się od Alicji o wyjeździe umierającej siostry do stanów? Ostatnio mieli ze sobą dobry kontakt więc jest to co najmniej dziwne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bozesztymoj! Elzbieta chciala ksiazcze czytac 13 letniej pannicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mi piwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swoja droga, calujecie swoje dzieci codziennie po powrocie do domu? Grazynka tak buziakuje cala trojeczke po kazdym dniu pracy. a moze to jest nomalnie, tylko u mnie w domu patologia :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama zawsze nas całuje jak wraca do domu nie ma w tym nin nienormalnego to bardzo miłe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz zagrał słabo dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tego Maćka zbuntował się .że mu nic nie wolno w sumie...ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stockinger żali się, że przez Kotulankę okroili mu rolę. Sugeruje, że lepiej byłoby ją "uśmiercić" niż ciągnąć wątek... Serialowy mąż ...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stockinger Stockingerem, ale widza nie powinny obchodzić prywatne stosunki aktorów. Prywatnie mogą się i cieszyć z każdego jej nieszczęścia, gwiżdżę na to, tu raczej chodzi o to co oni "grają". Niby mają pokazywać prawdziwe problemy, misję, ble ble ble. Jaka prawdziwa rodzina beztrosko oddaje się pierdołom, kiedy żona/matka/ciotka/etc. umiera w szpitalu (i to nie po długiej chorobie zwiastującej takie cuś, a całkiem nagle)? Chyba patologiczna czekająca na zasiłek pogrzebowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to podoba mi się motyw z Jacku :-D Pasuje mu rola czarnego charakteru, przynajmniej coś się dzieje, a nie tylko mdłe pierdu pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zauważyliście, że wczoraj w tej scenie z Małgosią i książkami na Sadybie na półce stało zdjęcie Władysława a obok zdjęcie...DOROTKI? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek zakocha się w Mirandzie z klubu ( Aleksandra Nieśpielak), postanowi kupic' jej kapelusz:) - lubię występy - mówi do niej - czy napije się drinka? - widzę,że poznaliście się- gada Arkadiusz Bożena jest zdruzgotana, gdy Miłosz mówi jej o dziecku - wyjdż'!- krzyczy histerycznie Marczyński ucieknie z pieniędzmi Leszka miał je w skrytce! Ela niedługo będzie miała urodziny dostanie kosz kwiatów od Beaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata pamiętała o urodzinach? Odzyskała pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratka pamięta to co jej pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za buc z tego Stockingera, znowu do faktu poleciał się żalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, niech mu okroją rolę do minimum. Niech zacznie żyć jak zwykły śmiertelnik, który musi utrzymać się z najniższej krajowej. W końcu i jego powoli dosięga ręka sprawiedliwości ;) W Fakcie pojechał po całości, ale to jego stylu... http://www.fakt.pl/aktor-serialu-klan-tomasz-stockinger-zali-sie-na-brak-pracy-,artykuly,427496,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
wczoraj Milosz z Bozenka stoja na przejsciu dla pieszych, naprzeciwko siebie, ale pokazali to tak ze sie nie widza.... Nie cierpie Bozenki i tego jej sciskoszczeku. poza tym spasla sie jak swinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie wczoraj (chyba?) w tej czerwonej kiecce wyglądała dosyć szczupło, mi się wydaje, że ona ma też trochę taką "niefortunną" budowę karku i szyi, co w połączeniu z kilkoma dodatkowymi kilogramami sprawia właśnie, że wygląda jak klucha. co do stockingera to zgadzam się z Żonkilką! czy on sobie nie zdaje sprawy na jakiego buca wychodzi gadając w tym tonie? chyba że to Fakt zmanipulował jego słowa, co też jest możliwe, bo wszelkie konflikty między aktorami w szołbizie dobrze się sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pamietam jak ślicznie Bożena wyglądała jak latała za Miłoszem na początku, a on jej nie chciał, odmiana straszna, a wtedy nie mogłam się na nią napatrzeć. W sumie to mi jej szkoda, zawsze miała pod górkę, a to jacyś pedofile, z domu dziecka jest, potem śmierć Ryśka, potem Miłosz jej nie chciał, a teraz, jak wydaje jej się, że się poukładało, to znów się posypie. CHyba za dużo tych nieszczęść i jeszcze na dokładkę matka latająca za starym żonatym dziadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Stockinger pokazuje klasę, nie ma co... Mógłby się już w ogóle nie odzywać. Porządnie powinni mu rolę okroić! Jakoś mam wrażenie, że bez Krystyny Paweł wypada baaardzo blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×