Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Pisanie scenariusza jest na pewno czasochłonnym zajęciem ale według mnie dużo ciekawszym niż na przykład prowadzenie księgowości. O ile na księgowych jest stosunkowo wysokie zapotrzebowanie tak na scenarzystów niekoniecznie. Dlatego nie rozumiem dlaczego ktoś otrzymując tak unikatową szansę wkłada w pracę tak niewiele zaangażowania. Może ci scenarzyści ciągną kilka srok za ogon a "Klan" traktują po macoszemu. Spotykają się raz w tygodniu i rzucają na stos swoje bohomazy z których wychodzi pełen eklektyzm. Nie ma jednej osoby odpowiadającej za szkielet tych drabinek, które tworzą pozostali albo jest to osoba niewłaściwa. Same pomysły niekiedy bywają dobre i nawet dialogi są czasem błyskotliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
My na pewno stworzylibyśmy o dużo lepsze wątki, i ciekawsze sceny i dialogi niż scenarzyści lanu. Przeciez tam sie dostaja tylko krewni i znajomi królika. Korupcja przeżarła telewizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
My na pewno stworzylibyśmy o dużo lepsze wątki, i ciekawsze sceny i dialogi niż scenarzyści lanu. Przeciez tam sie dostaja tylko krewni i znajomi królika. Korupcja przeżarła telewizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w końcu są prawdziwe streszczenia czy jakieś wasze kretynizmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uważasz, że to kretynizmy to nie bądź kretynem tylko samemu wyciągnij wnioski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama myślałam, że to prawda- wyszło to bardzo profesjonalnie :D ale autora owych streszczeń zdradziły insekty w mieszkaniu Jacka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej teksty o długiej liście mężczyzn agnieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka miała kilkunastu :D poza tym było to wielokrotnie poruszane na tym forum, więc dla mnie było w miarę wiarygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też komuś chce się tracić tyle czasu na wypisywanie takich bzdur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bery boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądał ktoś Magiel?? Chyba poruszyli temat Stockingera i jego paplania na Kotulankę. Ja niestety nie oglądałam od początku i przegapiłam. Dostał klapę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otrzymanie "klapy" od takich indywiduów jak towarzycho z "Magla", to chyba średni afront. Obawiam się, że nawet taki Stockinger prezentuje poziom, którego rozbryzgi z tego bagienka nie są w stanie dosięgnąć. A najlepszą karą dla pana S. byłoby odstawienie od korytka przez okrojenie roli. A stało się całkiem odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że otrzymanie takiej klapy to za mało, powinien dostać w twarz, od samej Kotulanki! :) Ja bym jej chętnie w tym pomogła i poprawiła dwa razy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właściwie to o co wam chodzi? Chyba ma prawo jej nie lubić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, to wolny kraj, każdy ma prawo do własnego zdania! Do lubienia kogoś bądź nie, ale nikt nie ma prawa do opowiadania publicznie o czyichś problemach! To było świństwo i chamstwo, totalny brak klasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo halo halo halo halo
halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam dzisiaj, że Kotulanka cierpi na depresję. To wszystko bardzo możliwe, bo ona nie wygląda na alkoholiczkę. Mam znajomą alkoholiczkę , jest chuda, marną ma cerę, pomimo makijażu, widać na twarzy problem alkoholowy, czego nie mogę powiedzieć o Kotulance. Szkoda mi jej. A pan S. jest żałosny, zapomniał o swoich "przygodach" po spożyciu a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie tylko, że żaden tabloid nie wykorzystał tej sytuacji i nie walnął artykułu w stylu: "Stockinger zapomniał o swoim pijackim rajdzie" albo "Stockinger boi się Kotulanki! I dalej: Znany aktor nienawidzi swojej koleżanki z planu, bo jej problem alkoholowy przypomina opinii publicznej o jego pijackich ekscesach???" itp. Przecież to by się świetnie sprzedało. Ale najwyraźniej uważają, że wazelina w stosunku do Stocka im się bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotulanka podobno przez wiele lat była w związku z aktorem Wawrzeckim. On ją zostawił, ożenił się z inną i stąd jej tajemnicza choroba. Nie wiem ile w tym prawdy, czytałam o tym na jakimś portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do depresji często dochodzi alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabloidy szukają sensacji, nie wiecie, że to pijawki, które tylko czekają na czyjeś potknięcie i szukają sobie "ofiar", które w odpowiedni, szokujący sposób to skomentują, bo w tym przypadku Stock to dla mnie ofiara tabloidów, bo nie potrafi się powstrzymać od zbędnych komentarzy. Co nie zmienia faktu, że już chyba za długo wałkujecie temat jego zachowania, nic to nie zmieni a wy się tylko nakręcacie. Wolę czytać wyimaginowane streszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leba fanka
Nie, wcale nie, ale to mnie wyjątkowo poirytowało. Tym bardziej, że lubiłam Stockingera. Przegial po całości i zdania w tej kwestii nie zmienię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie cię rozumiem, mam to samo. No to się podziało Bożenka i Miłosz w łóżku no no. Kasia z fochem i pyskująca super Stasia do pasierbicy pani mówi nieco dziwnie. A córunia w łaskę do Jeremiaszka Marta i Feli Bożesz ty mój A Moni wredna strasznie dla tego Feliego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że Bożenka po takiej akcji ni stąd ni zowąd choć w celach chyba pojednawczych przespała się wreszcie z Miłoszem :D wątpię by żyjąc w abstynencji ktoś nagle zechciał się godzić w takich okolicznościach, trochę to chyba przerysowali, że Bożenka tak zatęskniła, że aż coś ją zaswędziało i uległa :D Myślałam, że Grażyna zdzieli Kasię po japie, ale to nie w jej stylu :D Kasia przy koleżankach wygląda jak dziecko. Aga w brzydkim golfie, ale ładny makijaż, Herbusiowa nie uczesana czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Bożena pokapowała, że dziewczyny z otoczenia Miłosza nie są święte i ona na ich tle wypada... dziwnie? Mnie wkurzają streszczenia, które ktoś tu wymyśla :O nie wiem co trzeba mieć w głowie i jak bardzo nie mieć życia żeby pisać godzinami takie bzdety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeremiaszek nie pracuje już w kiosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No porobiło się, porobiło, Bożenka naga, a przed nią paraduje Miłosz w bokserkach. Fajny wątek z Kasią, postawiła się matce, a Grażynka biedna ciągle ma problemy z całą trójką dzieci. Ciekawe, czy w końcu Kasia ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×