Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Z tego co słyszałem
serialik Klan jest bardzo wdzięcznym medium do stosowania product placementu ze względu na krótki czas realizacji – zawsze więc można praktycznie w ostatniej chwili dorzucić serialowy product placement do planu medialnego. Inne seriale, w których pojawia się lokowanie produktu są często kręcone z dużym wyprzedzeniem, czasem kilka miesięcy przed emisją (M jak miłość, Ojciec Mateusz), Klan ma zaledwie kilkutygodniowe opóźnienie. I podobno ma bardzo konkurencyjne ceny… ciekawe ile kosztowałoby ulokowanie tam blogera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie scenarzyści pogubili
resztę Klanowej ferajny?? 😡 😠 Gdzie mega ogier Dareczek zapylajacy kolejne przedszkolanki? Co z Anulką? Cześka mogłaby zabrać ją do sejmu i tam poprotestować razem z innymi opiekukami niepełnosprawnych dzieci :P Co z Bogną-alkoholiczką? Może przebywa w tej samej amerykańskiej odwykówce co Krycha?? :classic_cool: Mogliby je obie od czasu do czasu razem pokazać na tle wieżowców NjuJorku albo Grad Canyonu :classic_cool: Co z docentem Deptułą? Pwnie poszedł na zieloną trawkę i odkrywa życie poza uczelnią :D Co z Kingą i jej niemieckim facetem? Mogliby poszukać tego Joachima od Beaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Cześki i Darka i bardzo dobrze, mało kto za nimi tęskni. Za to bardzo szkoda, że nie ma Leszka i Bogny. Wątek z Marczyńskim zakończył się cliffhangerem, bo nie wiadomo w końcu jak Marczyński upozorował własną śmierć i gdzie teraz przebywa. Docent Deptuła pojawił się, jak Mariola mu opowiadała o romansach. Kinga teraz jest z Mariuszem, co moim zdaniem jest dużym błędem, bo Mariusz powinien być z Grażynką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tęsknię za Leszkiem , bo go uwielbiam :) i też uważam ,że Grażynka powinna być z mariuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, ile wy macie lat, że oglądacie ten serial? myślałam, że to oglądają tylko leciwe staruszki i panie po 50 r.ż a wy mi na takich nie wyglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że Graża powinna być z Mariuszem, wkurza mnie, że scenarzyści mają nas w d... i nie odnoszą się w swych debilnych pomysłach do przeszłości, przecież on od lat się w niej kochał. Ja nie cierpię Bogny i Leszka, jeszcze gorzej niż Darka i Cześki. Z czego biedna Powierza żyje? :D Anulka chyba nie była niepełnosprawna? Skąd ten tekst o sejmie? Agnieszka powinna tam lecieć protestować, ona lubi takie akcje, nawet jak g...o to ją dotyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka częściowo nie słyszy, więc jest niepełnosprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, nie wiedziałam o tym, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penetrator analny
Deptula to stary ubek, niech zdechnie, a Czesi brakuje bo powoli robil sie z niej kolejny hot milf w klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis odcinek nie do upatrzenia-nie wiem dlaczego jak jeden odcinek zrobia dobry to nastepny klapa na calej lini.Do Czesi i Darka niech nie wracaja i tak samo do Bogny i Leszka-po przy tej okazji zachacza o kreature Rycha z peruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyrkowiec pasuje do filharmonii jak wol do karety-moze pojdzie w apaszce-a Ela ma tylko jednego przyjaciela w postaci cyrkowca-o dziwo ze Jurek sam zaproponowal zeby Ela z nim poszla-a taki byl zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marczyński wraz z Izabela Brzozowska-Korcz,zaszyli sie w lesniej gluszy wiejskiej gdzie telefony traca zasieg ,a wode nosic trzeba ze studni ze zdechlym psem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie Na Wspólnej:), tam akcja jest rok wcześniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka ma dziwne oczy, myślałam,że starzeje się:), te brwi nad nosem takie inne, tylko,żeby nie było zombi , a Ola grubsza robi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
ja tez sie z wami zgadzam ze aga bardzo ladnie wyglada ostatnio. wspolczuje miloszowi jak sie ozeni z ta jeczydoopo, wszystko wiecznie zle i zle :-0 jak ona mnie wnerwia, a jaka gruba locha wczoraj we wyrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesni sa z tymi zaproszeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Pawełek, jako jedyny martwi się o mamę! A Lubicz zdrajca pewnie chętnie poszedłby na ten ślub z Wiga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka rzeczywiście jakaś masywna się zrobiła, niekorzystnie wyglądała w tych ciuchach i już przywykłam do jej mundurków, nie pasuje do niej mini i obcasy. Kurowska co z siebie zrobiła, myślałam w pierwszej chwili, że to Wójcikowa. A tekst "co za facet" nie był nawet śmieszny, rany, jak ten potrzepany cyrkowiec mógłby się komuś podobać :O To nawet facet nie jest tylko jakiś strzęp :o Za to Wacek bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pasuja jej obcasy i mini bo co? Akurat ma swietne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cielawa była dzisiaj rozmowa o Danielu. Dowiedzieliśmy się, że coś tam robi w Australii. Ola znów sexi spudniczka :D Odcinek na plus, nawet reklama smalczyku nie rzucała się w oczy. Zosia super jest. Nie lubię dzieci, a ta jest naprawdę fajna, nawet nie trzeba jej mówić, żeby szła do pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że miłoszek w ogóle moze kochać tę grubą lochę Bożenkę- jak ona wygląda- mała, gruba, dupsko i uda wielkie, a jeszcze mentalność 80-letniej cnotki-niewydymki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie pasuja jej obcasy i mini bo co? Akurat ma swietne nogi." przecież napisałam co. Przyzwyczajona jestem do jej mundurków i w tych obcasach i mini wygląda.. dziwnie. A na nogi nawet nie patrzyłam bo mnie to nie obchodzi :P Bożena ma ładną twarz i włosy, mnie się podoba mimo że figurę ma nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyrkowiec przyszedl do jedynego zakladu fryzjerskiego w Warszawie-urzekl fryzjerke.On pasuje do filharmonii jak wol do karety-ciekawe czy w apaszce przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Jurka to nie rozumie-zawsze byl zazdrosny o to,ze Ela dosc czesto jest odwiedzana przez cyrkowca i taki byl zazdrosny a tu nagle proponuje Eli zeby do filharmonii poszla wlasnie z nim-troche to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wac tez akurat wyskoczyl z tym zaproszeniem-Feli sie zgodzi ale tylko ze wzgledu na Wacka-ale potem zauroczy sie Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to nie jest tak ze z ładnych dzieci wyrastają ładni dorośli;-) Olka i Bożenka tego przykładem...'baby' się z nich robią i kamera to pokazuje wyrażnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka nigdy nie byłą ładna - wielka blada twarz przy jaskrawych włosach. Te włosy to jej jedyny atut, chociaż kiedyś miała też fajną figurę. Bożena też wyglądała ślicznie jak zaczęła zadawać sie z Miłoszem. Wydaje mi się, że to byłoby dla mnie straszne jakbym tak nagle przytyła z idealnej figury do takiej, przecież to tancerka, nie wiem czemu czegoś z tym nie zrobi, przecież młoda dziewczyna. Tragedii niby nie ma, ale w porównaniu do tego, co było, różnica jest naprawdę znaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka z twarzy i stroionych min jest podobna do orangutana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również przywykłam do pracowniczych uniformów Oli, ale muszę powiedzieć, że figurę to ona ma fajną, nie jest chuda a gruba wcale- w sam raz. Nogi ma super i ma też czym oddychać, podoba mi się ogólnie a ostatnio jeszcze bardziej. Myślałam, że Trojanowska wczoraj wybuchnie z tej sztuczności, jej wychodzą tylko sceny z Felim jako tako, bo nie musi się za bardzo wysilać wtedy. Nie jestem pewna, ale chyba o niej czytałam, że miała mieć wielki powrót na deski teatru, ale tekstów nie ogarnęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
te 2 krowska zwlaszcza olka wyraznie sie podniecaja tym stalkerem. ale o matce ani slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×