Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Kiedy Kryśka pisała do nich maile? Nigdy żadna o tym nie wspomniała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sobie o niej przypomniały jak się okazało,że wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżunia dostała moje wymarzone auto sprzed 7 lat! Ja się nie dorobiłam tej meganki hehe a tu Jurek za 3 tysie kupił no. Aga miała wczoraj super fryzurę, ale jej się rysy twarzy zmieniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scenariusz chyba naprawdę jest tworzony na bieżąco i zależny od decyzji Kotulanki, bo faktycznie nikt nigdy o żadnych wiadomościach od Krystyny nie wspominał. Ratują sytuację chyba jak mogą, ale średnio zgrabnie im to wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o prosze
Zosia schudla chyba? Tak ladnie wczoraj wygladala i słodko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka jaka to debilka...;/ i ten podryw szefa mega dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ma rysy zmienione, bo ani chybi botoks w czoło wstrzyknęła- wczoraj nie mogła brwi uniesc do góry - gdy chciała zagrać " zdziwioną minę". No i niech ci rezyserzy coś wreszcie zrobią z popieprzoną, infantylną Elżunią, starą dzidzią-piernik co się zachowuje jak szczebiotliwa nastolatka, nie mogę patrzec jak to stare babsko się piesci i wdzięczy do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic pewnie nie da Oli ta strategia. Jeszcze bardziej pogorszy sprawę. Teraz zacznie ją nie tylko nękać smsami, ale i w pracy, może zacznie ją molestować. Elę lubię, jest taka milutka, fajne sceny z Jerzym, teraz widać taki typowy klimat Klanu. Aga jest piękna i na pewno nie używa żadnego botoksu, po prostu im syarsza, tym piękniejsza. Podobnie ma Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko to jest chyba prowokacja z tym botoksem? Oczywiście, że używają tego, bo to widać gołym okiem, Agnieszce zmienił sie owal twarzy a aktorka grająca Kingę ma już chyba z 40 lat a gładziutka jak dziecko, to jest niemożliwe. Zmarszczek nie oszukasz, możesz je wygładzić, zakryć, ale w pewnym wieku już musisz pomóc naturze jeśli jesteś aktorem/ką. Świat tego wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmuska to chyba jaja sobie robi, Barbara Milf mało nie pęknie od botoksu, a poliki jej niedlugo eksplodują od kwasu hialuronowego, Aga na bank czoło zrobiła i coś tam jeszcze chyba, bo rzeczywiscie rysy inne. Co do Eli pełna zgoda- niech ktoś nią potrząśnie, stare babsko a pieści się i szczebioce gorzej niż jej upośledzona wnusia Małgosia, a infantylna bardziej od wnuka Stefanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada po prostu
Jaka żenująca i przede wszystkim sztuczna była reklama smalcu w Klanie! Po prostu żenada! Bleee. Nie macie podobnej opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ten Elmuśko ma gust.. tacy "mężczyźni" nam rosną co Klan oglądają i się jarają jakimiś botoksami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czerwona sukienka Olki to slynna kreacja Bozenki na sylwestra sprzed paru lat, ktorej sprzeciwiala sie Grazynka :D na youtubie jest jako "odważna kreacja sylwestrowa Bożenki" :D ahhaa, nie maja nawet kasy na stroje. a tatuaze Paschalskiej czym przykryli? wreszcie bez tych koszul po nadgartski byla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaze pewnie plastrami pozalepiali. a czy wiecie, że większość scen Klanu to jest kręcona w TVP na Woronicza? Sąd to jest budynek A na wprost bramy, Rafał z Olką zawsze idą do samochodu na parkingu TVP, Elmed to baraki na tyłach TVP, gdzie trzyma się scenografię itp, wszystkie urzędy to dawny budynek polikliniki tez na tyłach TVP, korytarz Kryśki i szkoła Michała- to tez korytarz TVP przy garderobach, a łącznik między nowym budynkiem B a starym H- grał lotnisko Okęcie. Telewizyjna kawiarnia " Kaprys" ograła chyba wszystkie możliwe knajpy w Klanie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejszy odcinek wyjatkowo fajny. Olka naprawde wygladala sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Olka wyglądała całkiem dobrze. Mam na myśli i makijaż i fryzurę i biżuterię, bo kiecka trochę jak na ladacznicę, ale miało być w końcu uwodzicielsko , więc całość ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba przyznac,ze Paschalska dobrze zagrala dzis dziewczyne przykuwajaca oko szefa i odpowiednio szpilki,makijaz,bizuteria i sukienka sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubyyy
Ola super d**eczka, druga najlepsza laska w klanie, oczywiscie po hot MILF Barabarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to babochłop się z niej robi:p masywna i tyle:p a co do reklam...to w wielu serialach czy filmach robią to lokowanie produktu ale w Klanie zrobili to wyjatkowo na chama i nieudolnie:D i nie do pomyslenia ze w spizarni Eli się taka chemia znalazła:) Klan schodzi na psy juz pod kazdym wzgledem...psów nie obrazajac:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga eko a wpieprza chemie, coś tu nie halo. Scenarzyści już lecą w dwie skrajności-walka do upadłego o drzewa i jedzenie takiego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka powinna dostac upomnienie za niewlasciwy stroj w miejscu pracy:p pani kurator jak jakas lafirynda:D ciagna ten watek stalkingu niemilosiernie ...no rzeczywiscie...laska ma wszystkie dowody przeciwko szefowi a piesci sie z tym jakby nie chciała aby ja przestał molestowac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
te dwie coreczki sie spotykaja i pieprza tylko o tym ze facet ja molestuje czy tam stalkuje. Ale ani slowa o matce chociazby glupie jak sie czuje czy cos o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,no przecież ktoras z nich rzucila pomysl aby do stanow pojechac:p ale pewnie na tym sie skonczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zastanawiam czy Ola nie może po prostu kupić sobie drugą kartę startową a ten nr co ją szef nęka mieć jako służbowy i tak przestać się tą sprawą podniecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przecież zgłosiła tego szefa na policję, scenarzyści zapomnieli o tym? Aha i jak ktoś napisał wcześniej- zróbcie coś z infantylną, zdziecinniałą starą Chojnicką, nie da się jej oglądać, jest mniej rozwinięta od swoich wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądałam klanu dłuższy czas, bo zrobil się nudny, wlaczylam wczoraj i co widze - Olka super laska :D strasznie mi się podobała scena w windzie i uważam,że scenarzyści mogliby iść w tym kierunku - zrobić z Olki nimfomankę! Widać,że aktorce też się to podoba, do tej pory grała nudną cnotkę... bardziej pasuje jej seksowna uwodzicielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klankowa111
na Pudelku fragment Klanu z reklamą smalcu prawie trupem padłam z zażenowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuuuj reklamować taki syf :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałuję że nie widziałam Olki w tej kiecce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×