Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
dlaczego dzis Klanu nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie TVP nie opłaca się emitować klanu w święta. To już nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już teraz się nie wczuwają w świąteczne odcinki a kiedyś jak wypadało swięto w dzień klanowy to był. Pamiętam jak mała Olka uciekła pod pomnik Piłsudskiego mimo zakazu Pawła. Chora była czy coś Ale jak to żeby harcerka nie była na placu na 11 listopada. Afera była. Wtedy jeszcze wszystkim się bardziej chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkakatya
Ta, już widzę jak Ramonka będzie mu kołnierzyki prasować.. w sumie już jak słyszę "Jaaasiuuu" mam wrażenie, że traktuje go jak niedorozwinięte dziecko... Może coś przeoczyłam ale czy ten cały Stan kupił już dom i za niego zapłacił czy znów będzie jęczenie Agniesi skąd wziąć kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zdecydowanie za dużo Surmaczowej. Janusz ze Stanem idzie do notariusza w piątek U Agnieszki alkoholowy wieczór, dobrze, że Zosia z jakiego krzesła nie spadła :) Dorosły Jasiu i makaron Bożesz ty mój. Już moja 10 letnia siostrzenica bardziej rozgarnięta w kuchni jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobało mi się jak Tadeusz przyniósł karte choroby tej wrednej Surmaczowej, i przypomniał żonce jakie z niej było ziółko. Pamiętam jak robiła sobie biust u Pawła w klinice dla jakiegoś utrzymanka imieniem chyba Mundzio, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejeden student mógłby mi pozazdrościć dobrej organizacji czasu. Potrafię być samowystarczający w każdym aspekcie życia. Innych to boli bo brak im odwagi by wyjść ze strefy komfortu jaką stwarzają rodzice. Moja zaradność przypomina im o ich lenistwie. ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Rafalski
Niejeden student mógłby mi pozazdrościć dobrej organizacji czasu. Potrafię być samowystarczający w każdym aspekcie życia. Innych to boli bo brak im odwagi by wyjść ze strefy komfortu jaką stwarzają rodzice. Moja zaradność przypomina im o ich lenistwie. ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Mundzio a Munio. O biuście nie pamiętałam (czy nie od tego zaczęła się jej znajomość z Lubiczami?), pamiętam za to jak jej córka Iwonka usunęła ciążę. Ale z kim zaciążyła to już nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomość zaczęła się przez Iwonkę i Agę, które chodziły razem do szkoły, a cycki operował jej Paweł. Na początku Kryśka i Paweł nie przepadali za Surmaczową. Po tej operacji Anka oskarżyła Pawła, ale nie pamiętam już dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezadowalający efekt korekty biustu przyczynił się do próby oskarżenia Pawła o błąd w sztuce. Jak się potem okazało histeryczna reakcja Anny była spowodowana odejściem Munia. Po kilku odcinkach gdy kochanek wrócił do niej, Surmaczowa wycofała swoje zarzuty. Biust zaczął jej się podobać. Następnie chciała urodzić Muniowi syna. Paweł odesłał ją do ginekologa Kozziełły, za którym nieszczególnie wtedy przepadał. Związek z Muniem zakończył się gdy ten próbował zalecać się do Iwonki. Działo się to w drugim sezonie. W sezonie trzecim Surmaczowa otrząsnęła się po rozstaniu i zaczęła adorować Tadeuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Koziełło orzekł że Anna nie może już urodzić dziecka, bo zaczęła przekwitać. Ona nie chciała mu wierzyć i poszła do innego ginekologa, ale tamten potwierdził jego opinię. Mówiąc kilka lat później: "Popatrz, Tadeusz - gdy miłość kwitnie, nigdy nie jest za późno na jej owoc!" wyglądało to tak, jakby zazdrościła Krystynie owocu miłości jej i jej męża, który w sobie nosiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Iwonka zaciążyła z Romanem Stecem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajnie by bylo jakby puscili Klan od poczatku. Chetnie bym sobie powspominala tamte piekne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wackowi to chyba wacek stanal na widok MILF Barbary-mi tez by stanal-jest atrakcyjna kobieta-nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek potrafi być samowystarczalny! Gdy w pobliżu nie ma jego dziewczyny, zostają mu dwie ręce do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterczydrong
Z goracej Barabary to bym nie zlazil cale noce i dnie, super ze znowu ostatnio byla w odcinku, uh uh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to Paweł i Kryśka nigdy specjalnie nie lubili Koziełly i Surmaczowej, traktowali ich i Paweł dalej traktuje jak upośledzonych, z takim pobłażaniem. W sumie słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Surmaczowa zawsze była dla Kryśki taką emocjonalną hubą, która chciała z niej czerpać soki. Niewiele to miało wspólnego z przyjaźnią. Wystarczy sobie porównać stosunek Kryśki do Alicji i do Surmaczowej żeby wiedzieć, że ta druga znajomość nie była jej na rękę. Kozziełło nigdy nie był tak nachalny jak jego żona więc Paweł z czasem zmienił do niego stosunek. Natomiast Kryśka nigdy sama z siebie nie zainteresowała się Anną. Był nawet wątek jak Surmaczowa strzelała fochy z tego powodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Surmaczowa ciągle jej dupę zawracała na uniwerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Ja nie wiem, czy to jest realna, że taka egzaltowana i dziwna osoba prowadzi swój biznes i to z sukcesem, bo zawsze uchodziła za bogatą. A Koziełło taki nieporadny, nawet jeśli byłby zdolny na studiach, to czy taki lekarz wzbudza zaufanie? Ja bym do takiego nie poszła, a już na pewno nie powierzyłabym komuś takiemu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romuald Pipko
Co tam stare pudlo surmaczowa, piszcie lepiej o Barbarze HOT MILF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie ciesze,ze wrocila Barbara-bardzo dobra aktorka i uwodzicielka-ciekawe czy uwiedzie Feliego? z Wacem juz skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, wydrukuj sobie jej zdjęcie, przyklej nad łóżkiem i rob,co chcesz,ale przestań truć o tym botoksie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowicie irytuje mnie Jasiek i jego ´´starzy´´. On to głupi gówniarz, który ma tak poprzestawiane we łbie, że nie przeszkadza mu nawet, że jego laska miała aborcję i podchodzi do tego całkiem normalnie to raz. Dwa, że jest na tyle nierozgarnięty, że myśli, że rodzice mają obowiązek łożyć na niego i jego, bo tak ma być i koniec. No sorry.. wyprowadzasz się z własnej woli to zarób na siebie, a nie żebraj od rodziców. Wstydu chłopak nie ma! Kolejna sprawa to postawa Rafalskiego i Beaty. Ona się Jaśka ewidentnie boi, ale przynajmniej takie sprawia wrażenie, bo nie potrafi z nim normalnie pogadać, a Wielki Pan Psycholog oczywiście niczym się nie przejmuje jak zwykle. Popełnili wielki błąd , że Królewiczowi ulegli, bo on teraz będzie wiedział, że wystraczy ich postraszyć, walnąć focha i oni się na wszystko zgodzą. Dla mnie to jeden z najgorszych, najbardziej irytujących obecnie wątków i niedobrze mi się robi jak widzę Jaśka z tą Ramoną. W ogóle wszyscy nad nim skaczą, traktują go jak panicza, a jemu by się kilka słów na opamiętanie przydało i przede wszystkim dyscyplina to by gówniarz fochów nie stroił i by rodziców jak bankomatu nie traktował. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Pronc
Barbara jest tak goraca ze obskoczy i Feliego i Waca, a i Rafalskiemu da rade. Cud miód kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier... zablokujcie tego nastoletniego walikonika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglby ktos napisac co sie stalo ze ta co dzis opone przebiła tak sie zachowuje? bo z tego co wiem to ona pracowąła u Basi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co przebiła oponę to Julia. Pracowała kiedyś u Chojnickich w aptece, a teraz coś jej odbiło i się na nich mści, nienawidzi ich w sumie bez żadnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×