Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Ania Surmaczowa
Absolutnie nie zgadzam się z opinia, że Tadeszk nie mógł zrobić dzieca jakiemś lachonowi! :( absolutnie! To taka cicha woda! Ma dłuższego niż kenijscy toy boye z którymi się zabwiałam absolunie nim go zpoznałam absolutnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziw na ta rozmowa rodzicow z Jaskiem:o Kategoryczne -nie- z ich strony i argumenty za tym -nie- i koniec dyskusji. Uczy sie jeszcze,skonczyl dopiero 16 lat,nie ma wlasnych dochodow,problemy zdrowotne i wiele innych. To jego stwierdzenie,w rozmowie z Ramona,ze i tak go MUSZĄ utrzymywac wiec dadza mu kase na czynsz ,na zycie:o To takie rozumowanie gówniarza co nie wie skad sie biora pieniadze,ile co kosztuje i co to znaczy odpowiedzialnisc:o Miłość miłością a może w tym przypadku seksualne zauroczenie ale Jasko przesadzil.Teraz beda mielic watek a gowniarz zdaje sie ze sie wyprowadzi? Ja bym kasy nie dala.Skonczy 18 lat i jak bedzie chcial chcial niech s*******a:o a poki co wladze nad nim maja rodzice. Ramona albo glupsza od niego albo jednak cwana z niej sucz:D A niech mne inni utrzymuja...co mi tam;-) Beata baaardzo wystraszona jak ma z nim rozmawiac.Moze sie kobieta powinna zastanowic nad jakas terapia dla siebie?Rafalski też.No coz szewc bez butow chadza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję, aby mama Jaśka zebrała całe jego tygodniowe pranie /brudne gacie, koszulki, skarpetki/ i zaniosła Ramonie pod drzwi. Także brudne naczynia do umycia. Tak wielka miłość upora się z tym wszystkim w mig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysł;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Surmaczowa to taka zwariowana postać i wszystkiego sie po niej mozna spodziewac:D Od samego poczatku. Koziello mnie denerwuje...taki safandulowaty...do takiego gina bym nie poszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni Jaśkowi pozwolić zamieszkać, szybko by wrócił :D Najgorsza w takich przypadkach może być ciąża, ale nie w tym, Ramonka znowu usunie i szlus :D bożenka zjawiskowa, haha, mało chłopcze w życiu widziałeś ładnych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że z Jaśkiem należy krótko. Masz 16 lat chodzisz do szkoły my cię utrzymujemy, Jak nie chcesz droga wolna 5 zł na autobus i żegnamy. Radź sobie...Myślę, że po miesiącu by wrócił. A jakby nawet szkołę zawalił to od powtarzania klasy nikt jeszcze nie umarł. A nie sponsorować życie z dziewuchą jakby nigdy nic. Dorosły od rodziców nie żebrze kasy. Jak szczęśliwie Janusz sobie kupca przywiózł ze Stanów no, no. Niektórzy to naprawdę są w czepku urodzeni. A Zosia tak na te kredki czekała jakby nigdy ich nie miała. Ciekawe skąd wezmą kasę dla Grażynki. Może Marczyński kogoś podstawi :). Agata tęskni za dzieckiem, może sobie znowu machną. Bolek może się opamiętał. I ten tekst Halszki, że nie będzie się obnażać przed byle kim. Hahaha a kasę od byle kogo chce. I do łóżka nie miała oporów z nim iść. Ogólnie odcinek na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Elmusko-moda ta przyszla z Anglii(zarost-wasy)-ta akcja nazywa sie Moveber-i wystepuje w miesiacu listopadzie-November-chodzi tez oto,zeby faceci przebadali swoje narzady plciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czego utrzymuja sie Rafalscy,ze pieniadze to nie problem? przeciez Beata nie pracuje a Rafalski jako pycholog raczej kokosów nie ma. A wielka chałupe utrzymac trzeba. I chyba Beata powinna płacic jakies alimenty na Malgosie. I po co dentystce ( Widze) takie wielkie domisko? Scenagrafowie z jednej strony robia ambitne ( i malo zyciowe ) wnetrza wszystkim postaciom z Klanu a z drugiej strony kaza sie zachwycac obrazami tego malarza, ktore sa kiczem i amatorszczyzną, owszem, pewnie moga sie komus podobac, ale na pewno nie krytyce, wiec jego oryginalnosc i wielkosc jako artysty jest wyssana z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpewniej wyssana z palca jego niedomytej stopy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata pracuje u matki w aptece i pewnie nie za darmo:p A psycholog całkiem niezle moze zarobic,Rafalski ma przeciez od samego poczatku serialu prywatny gabinet,cos tam na uczelni ...takze spoko:p Rozdartych duszyczek nie brakuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do malarza no coz sztuka to rzecz gustu w pewnym sensie ale tu raczej nie chodzilo o przedstawienie jakis wybitnych dziel ile o pokazanie jak osoby w podobnej syt moga sobie poradzic,rozwijac sie,funkcjonowac w spoleczenstwie ,nie byc wykluczone itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata kiedys byla w ciazy z Jackiem, co sie stalo, poronila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poroniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co dentystce ( Widze) takie wielkie domisko? Jak ją stać to ma,mało kto wolałby mieszkać w klitce-mieszkanku jak to w blokach, ze stolikiem w kuchni przy którym maks 2 osoby mogą zjeść obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej śmieszy dom Moni - taka kiczowata chata ma niby należeć do niby-wykwintnej damy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale duża już ta Zuzia Bogny. Biust ma większy niż mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwidon Sarna nie żebym się czepiała ale....Gwidon. A jak się będzie mówić Państwo Sarna, Sarnowie czy Sarenki? Już myślałam, że Alicja jakąś suknie sobie odj***e ale kostiumik ok. Ale się szwagry pokoniaczkowali za zdrowie Krystyny. 11 letni chłopiec już by mógł pamiętać że na wf się bierze buty. Więcej nic z dziś nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszek mógł jeszcze wypomnieć Pawłowi kochankę i dać mu w mordę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były bandyta umoralnia Pawła. Świat się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiłam się właśnie, że tego nie zrobił...ale może nie chciał siostrzeńca straszyć? A Koniak jeszcze ma czelność wypominać Leszkowi grzechy sprzed trzydziestu kilku lat...podczas gdy Leszek już dawno się nawrócił i jest teraz przykładnym mężem i ojcem, a on sam zszedł na drogę grzechu. Przecież to nie przez przeszłość Leszka Krystyna złapała śmiertelną bakterię, która ją zabiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A koniak jest ostatnią osobą, która powinna umoralniać Bolka. Dobre rady mu dawał,a sam co robił jak Kryśka leżała w szpitalu w USA? Scenarzystów to już całkiem pogięło. Pięć miesięcy po śmierci Kryśki powystawiali jej zdjęcia, rychło w czas! Szkoda, że sami nie to nie wpadli wcześniej, tylko po przeczytaniu komentarzy na forach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale bym się nie zmartwiła, gdyby Paweł zniknął z serialu. Uwielbiałam go, gdy był z Krystyną, a teraz nie mogę na niego patrzeć! Pawłem jr. niech się któraś z sióstr zajmie...Może się nawet będą kłócić, która to ma być? hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Teraz wszyscy bohaterowie mają w mieszkaniu przynajmniej jedno zdjęcie Krystyny. Ciekawe, może ekipa serialu pogodziła się z Kotulanką. To obwinianie się o śmierć Krystyny było głupie. Przecież wiadomo, że nikt nie jest winny jej śmierci. Co najwyżej, Pawłowi powinno się wypomnieć romans z Wigą... Gwidon i Alicja Sarna :D Ania tak się zachwycała, jakby to ona wychodziła za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa one by się raczej kłóciły kto go nie weźmie. - Olka, ojciec zniknął trzeba by się zająć Juniorem -No tak...tylko wiesz my z Rafałem małe mieszkanie i ten stalker. Ja nie mogę naprawdę -Ale ja mam Zosię i ministerstwo i drzewa i dom Janusza Sama nie wiem. Może Juniora podrzucimy Grażynce ona tak lubi dzieci, jedno w tą, jedno w tamtą nie zrobi jej różnicy. -świetny pomysł...A wiesz zatrudniłam detektywa.... -Serio??? I tyle by było o bracie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię,że się pogodzili, ale Kotulanka podobno się leczy, więc może jeszcze wróci na mały ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc żeby Paweł zniknął, miałam na myśli "zmarł". Agnieszka się przecież dużo opiekowała bratem w poprzednim sezonie...argumentowałaby pewnie, że lepiej mu będzie z nią, bo wychowywałby się razem z Zosią, a na to Ola, że ten przywilej powinien przypaść jej, bo własnych dzieci raczej nie będzie miała (bo Rafał jest bezpłodny). Reakcje ich partnerów też mogłyby być ciekawe, bo dziewczyny zaczęłyby naciskać na ślub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy Klanik puszczają w piątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy płacą Kotulance za eksploatowanie wizerunku?:p zdjecie na nagrobku,od kilku odcinkow zawsze jakies jej pokaza... skoro nie wystepuje to juz nie powinni tak ot sobie jej ciagle pokazywac:p kasa jej sie nalezy jak za granie w koncu ten caly Gwidon tez taki jak zdjecie:D ani be ani me ...tylko patrzy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×