Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
To Alina również i Pawła powinna znać ze studiów, i to nawet lepiej niż Wigę - w końcu studiowali na tym samym wydziale (Lekarskim), a Wiga studiowała na innym (Lekarsko-Dentystycznym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayre
One nie znają się ze studiów. Pracowały w tej samej przychodni w Grudziądzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie musiałbym obejrzeć jeszcze raz ten odcinek. Wiem, że chodziło o pracę, ale być może się mylę jeśli chodzi o te studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga mówiła, że pracowały razem w jakiejś przychodni. W prawie Agaty gra dziś aktorka z twarzą łudząco podobną do Kotulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz z Klanu
Gdy sześć lat skończyłem, do szkoły był czas Maleńka Marzenka żegnała mnie tak *Zostawiasz mnie samą, ach, czemu tak jest *Me serce zranione do ciebie wciąż lgnie I tuląc się do mnie mówiła mi tak: *Nie przejmuj się miły, bo to pierwszy raz Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho, } *Niebieskie wstążeczki ło, ho, ho, ho } Bielutki staniczek ło, ho, ho, ho } *Maleńki guziczek ło, ho, ho, ho } / x 2 To cały mundurek tych naszych pań Z koronek i tiulek, to ja mówię wam. Kolonie, wycieczki, poznałem nie raz, Obozy sportowe zaliczyłem też. Druhenki, sportsmenki tam kochały mnie Tam także poznałem słów znaną mi treść Choć lata mijały i szybko biegł czas To zawsze mówiły, to mój pierwszy raz Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho. . . / krótka wstawka / Lat mam dwadzieścia, w mojej głowie nuci zgodnie damski chór: *Ja sama! No, przestań! Ja wciąż boję się... *Czy ty to zrozumiesz, że wstyd mi i źle? *Gdy wreszcie zrozumiesz, co tak martwi nas(Gdy wreszcie zrozumiesz) *Wy nigdy nie wiecie, że to pierwszy raz. Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho, *Niebieskie wstążeczki ło, ho, ho, ho Bielutki staniczek ło, ho, ho, ho *Maleńki guziczek ło, ho, ho, ho To cały mundurek tych naszych pań Z koronek i tiulek, to ja mówię wam. / wstawka - solo / Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Chojnicka
Na plaży słońce praży, tu bladość ciał zanika, wśród tłumu wczasowiczów dziewczyna ratownika. I patrzą setki oczu, i z wody i z kocyka, gdy ona idzie plażą, wszyscy o niej marzą. Monika, ach, Monika, dziewczyno ratownika, pół plaży tutaj marzy, że kiedyś się przydarzy. Twe ciało opalone, prawie nie osłonione, każdy wzrokiem dotyka - Monika, Monika, Monika. Był kiedyś na tej plaży taki, co się odważył, ratownik miał baczenie i dał mu ostrzeżenie. Zabrała gościa woda, na dno poszedł jak kłoda, na zawsze się pogrążył, bo ratownik nie zdążył. Monika, ach, Monika, dziewczyno ratownika, pół plaży tutaj marzy, że kiedyś się przydarzy. Twe ciało opalone, prawie nie osłonione, każdy wzrokiem dotyka - Monika, Monika, Monika. Uwaga, uwaga! Tu mówi ratownik! Panowie na materacu! Do Szwecji w przeciwnym kierunku! Pan w czerwonym czepku: proszę nie drażnić rekina! Powtarzam, proszę nie drażnić rekina! Aaaaaaaaaa! A nie mówiłem!?? Rok minął, a na plaży już nowy tłum się smaży i z innym się Monika ratownikiem spotyka. Tłum gości znów zazdrośc***alce gryząc do kości, i coraz to któryś z okrzykiem: "Monika!" rzuca się w morze i znika. Monika, ach, Monika, dziewczyno ratownika, pół plaży tutaj marzy, że kiedyś się przydarzy. Twe ciało opalone, prawie nie osłonione, każdy wzrokiem dotyka - Monika, Monika, Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy koniak w koncu ulegnie urokowi MILF Barbary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie Ela zaparkowała samochód przed kawiarnią, dobrze, że zostawiła trochę miejsca, żeby ktoś jeszcze mógł wjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmuśko mnie przeraża z tym swoim obsesyjnym zainteresowaniem każdym klanowym d**erelem :( drugi raz będzie denny odcinek oglądał żeby wyrozumieć skąd jakieś babsztyle się znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki z tego Leopolda jest konkret! Jak bronił Kaśki pod szkołą hehe :) Szefowa i ta nowa kolekcja trumien mnie rozwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Leopolda. Chciałabym takiego faceta, oczywiście w adekwatnym do mnie wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kim jest teraz Agnieszka? w sensie gdzie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ten Klan Pawełka uwielbiam, fajny chłopczyk. Taki chyba najbardziej realny w serialu. Nie rozwrzeszczany jak bliźniaki nie prawie święty jak Małgosia. Zwyczajny nastolatek. A, że woli Barbarę to zrozumiałe chce kumpla na stałe mieć. Podejrzewam, że jakby Barbara nie miała syna to Pawełek by nawet uwagi na nią nie zwrócił. Agnieszka jest najważniejszym dyrektorem w ministerstwie środowiska prawa ręka ministra, który kiedyś był koparkowym i środowisko raczej olewał. Z nową kolekcją trumien też padłam... A dziś oczywiście znajomy szefowej to Rudolf bo jakby miał jakieś normalne imię to by nastąpił koniec świata :) Może jestem dziwna ale też bym podeszła do stolika przy którym siedzi mąż z byłą kochanką i jeszcze coś dosadnego powiedziała albo pocałowała męża i słodko powiedziała "Pamiętasz kochanie, że z pralni mój płaszcz masz odebrać?" :) Ale z drugiej strony oczywiście jedyna kawiarnia we wsi i się musieli spotkać. Chociaż wcześniej Elżbieta przez 10 lat pod firmą Jerzego nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam Elmusko super czołówka tylko zbyt często by musieli ją zmieniać bo tam stałość w uczuciach raczej nie ma miejsca. I mi się proszę przestać chłopaka czepiać lubi Klan Olkę czy oglądać odcinek 5 razy to niech to robi. Nikomu krzywdy tym nie robi. Taki mały apel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętacie tego dzieciaka co grał na początku Pawełka juniora? masakra ,nie umiał nawet wyrażnie mówić i w ogóle był jakiś dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, sunia. :D Ale Agnieszce trzeba przyznać, że przez ostatnie lata uspokoiła się. Z Januszem jest już prawie 3 lata. :) Co do apelu, to dzięki Ci za te rozsądne słowa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie może nie robi, ale może gorzej ześwirować, bo normalne to to chyba nie jest, chyba że ma 12 lat :P ja tylko stwierdziłam fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy znowu bedzie Barbara probowala uwiesc dr Lubicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapowiada się na razie. Podejrzewam, że wątek Barbary i Pawła (poza synami) zostanie urwany. Jak wiele wątków w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze :O sto razy wolałabym tego Waca niż pryka Pawła, powiem wam w sekrecie, że jak go widzę to mam wrażenie, że od niego śmierdzi starością :O mimo że przecież nie jest taki stary, co do Jeremiasza tak nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za odcinek dziś! :D Ela i Jurek świetni! Jurek popisał się tak jak kilka lat temu z siekierą. I to podsumowanie "Jesteś moim Rambo" :D Bożenka seksi wyglądała dziś w tym staniku, szkoda, mogliby pokazać jakąś scenę łóżkową Bożenki z Miłoszem. ;) No i Agnieszka taka zmieszana jak minister przy niej się rozbierał... jakby mało razy rozebranego chłopa widziała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo Elmuśko, co za teksty! Dorastasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz i ta Julka są tacy niewyrobieni fizycznie. Nie wyobrażam sobie jakby ich karłowate ciałka miały ze sobą współżyć. Wyglądaliby jak Skrzat z Calineczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście z tym RAMBO to było dobre :) Aga była zmieszana bo przy tej ostatniej aferze (że zrobiła karierę przez łóżko) jak by ktoś wszedł do gabinetu to by się ta plotka mogłapotwierdzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, szkoda, że nikt nie wszedł i nie sfotografował ich. :D Potem zdjęcie trafiłoby do gazet i może nawet Janusz zastanawiałby się czy te plotki o Adze to czasem nie prawda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawelek to powinien jeszcze cos wykombinowac,zeby spichnac tatusia i MILF Barbare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scena z przebieraniem się ministra, to całkowita porażka. Każdy minister, nawet nawet najmniejszy, ma przy gabinecie "pokój wypoczynkowy", bodaj po to aby miał gdzie trzeźwieć. Dlatego przebieranie się za drzwiami szafy uważam za kolejny dowód miałkości intelektualnej scenarzystów. Ale to norma w "Klanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to minister środowiska więc pewnie tradycyjnie z peeselu:D a oni tam nie zwracaja uwagi na takie durnoty ja stosowne zachowanie:p Aga powinna zostać premierą conajmnie:classic_cool: zdolniacha normalnie:D:p czego sie nie dotknie w sukces obraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×