Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Ładnie śpiewa Paschalska, ale ma w sobie coś odpychającego. W rozmowach z Dowborem zachowuje się głupkowato. Może to stres, trema, jest przy tym bardzo drażniąca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właśnie pisałam, tyle lat w show-biznesie, a ciągle jakby spięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka to taka dziewczyna chodowana pod kloszem.Jak mi nie dasz,tego co chcę,to na przekór wszystkim popełnię samobójstwo. Miłosz nie dał jej żadnych sygnałów,że byłby nią zainteresowany,a ona zachowuje się jak psychopatka,śledzi go,stara się o przypadkowe spotkania i nie tylko.Nie ma dla niej żadnej bariery,że to mąż koleżanki!Wiem,że są takie kobiety,że zrobią wszystko,żeby zdobyć upatrzonego faceta,ale Julka to jeszcze można powiedzieć prawie dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Miłosz taki men że tylko się zabijać o niego :D scenarzyści nie mają co wymyślać, bardziej przekonałby mnie jego romans, nie jestem zwolenniczką rozwalania par, ale latał za Martą jak pies za suką i ciężko mi uwierzyć, że teraz już będzie grzeczniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażynie nie udało się nic dowiedzieć od Julki i załamana zbawczyni świata :) Już Bożena zaczyna powoli trybić kto może być tą miłością Julii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynka jak modnie ubrana dziś! Zawsze dawali jej jakieś odświętne stroje do Kościoła, dzisiaj fajnie wyglądała. A Bożence to tylko pogratulować, że w końcu wpadła na to, że to w Miłoszu zakochała się Julka. Jeszcze powinna krzyknąć "Eureka!" niczym Archimedes w wannie. Kaja Paschalska dzisiaj bardzo dobrze zagrała scenę z matką Chwościka. Może czyta Wasze komentarze i szlifuje swoją grę aktorską? :) Ogólnie dobre sceny z tymi Chwościkami, bynajmniej mi podoba się ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej, a nie bynajmniej :P tak z ciekawości, czy tobie się cokolwiek NIE podoba, co jest związane z Paschalską? Jak nawet jej "grę" podziwiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Rafał od Olki jest denerwujacy, wszystko musi być tak jak on uważa, nawet o milimetr nie można mieć innego zdania niz on. Wielki pan kurator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałem teraz do słownika słowo "bynajmniej" i rzeczywiście błędnie użyłem tego słowa. W każdym razie proszę mi wybaczyć, już będę pamiętał kiedy tego słowa użyć. :) Co do Paschalskiej - to nie jest żadna moja idolka. Nawet z wyglądu nie jest w moim typie, choć uważam, że to ładna dziewczyna. Po prostu obserwując ją z perspektywy czasu, pozytywnie zaskoczyła mnie w TTBZ. A dodatkowo bardzo uważnie badam jej grę aktorską i dzisiaj akurat moim zdaniem wyszło jej to dobrze. Co mi się nie podoba? Na przykład prezentowana przez nią niegdyś muzyka. Nie podoba mi się również, że uległa slangowej modzie, co widać na jej fanpage'u. Przykład: Często wstawia fotkę z planu serialu i pisze "Jestę Olą". No nienawidzę jak ktoś pisze w ten sposób, kaleczy polski język. Oczywiście pisze to specjalnie, bo teraz jest moda na celowe pisanie wyrazów z błędami ortograficznymi (dla niewtajemniczonych). No, ale to moje subiektywne spostrzeżenia. Mimo to uważam, że jest bardzo sympatyczną, fajną dziewczyną i życzę, aby powiodło się jej zarówno w karierze muzycznej jak i w życiu. Mam nadzieję, że zaspokoiłem Waszą ciekawość co do mojego "uwielbienia" Kai. Pozdrawiam serdecznie, Elmusko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka dobrze ktoś napisał ze po tylu latach w śpiączce powinna być na etapie dziecka, a jej w głowie juz żeby ktoś jej wkładał bakłażana w psioche. Mnie akurat wątek nawet się podoba, pseudo thriller z psychopatyczna wielbicielka. Paschlaska w ttbz zachowuje się w gadkach z Dowbor em głupkowato, jakby spieta była. Dawno już ktoś pisał że Julii przydałoby się ostre batorzenie na dwie dziury to by depresji nie było jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah no tak to bywa, że czasem by się przydało, ale nie ma i co zrobić, facet może iść na d****** a kobieta? :P Dobre z tym, że Paschalska pisze, że "jest Olą". Tak się "wciela" w tę rolę, że dalej jest sobą, niech sobie nie pochlebia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik Rafal
Wjeżdżałby w Olkę jak kombajn w zboze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna panicznie będzie chciała przyspieszyć datę ślubu ponieważ..............znów będzie mamą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co, Grażyna znowu sie komuś nadstawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no to jakieś jaja. Baba pod 50tkę i w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to komuś? Leopoldowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to rodzicielka Bożeny zacznie podejrzewać, że Grażyna jest w ciąży skoro tak szybko chce wziąć ślub, lecz Bożena ją wyprowadzi z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta baba jakaś powalona, ale to wóda jej rozmiękczyła mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
A dzisiaj fajny odcinek. Leopold jest ewidentnie kreowany na nowego Ryśka - bohatera. Uratował półprzytomną dziewczynę, pogonił chłopaków zaczepiających Kasię, a dzisiaj jeszcze większa akcja z bandziorami. Maciek i Martynka powinni nosić przy sobie gaz łzawiący do obrony. To naprawdę dobre rozwiązanie. No i scena końcowa z dramatyczną muzyką, czyli mail miłosny. Mi także podoba się ten wątek, w końcu coś ciekawego. Tylko co z Julką? Nie wyobrażam sobie, żeby nadal przyjaźniła się z Bożenką i Miłoszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie wyglądała dzisiaj Bożenka (A.Kaczorowska) w tych spietych włosach i czerwonym płaszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądała jak beczka łoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zawsze ladnie wygląda, Elmuśko jest fanem Olki, a ja Bożenki, nie mogę się napatrzeć na Kaczorowską, jest urocza, sama chciałabym tak wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz strzelilas se minete pod tego bazyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieki już Klanu nie oglądałam, ale jak zobaczyłam dziś Jacka, to matko jedyna, jak on sie upasł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata dała by już spokój tej Ramonie bo to jej ciągłe czepianie się dzirwczny jest denerwujące, ile można?! Tą Małgosie to ubierają jak dojrzałą kobietę a nie nastolatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego Leopolda dzisiaj to prawie Chuck Norris wyszedł kiedy stanął w obronie Maćka i Martyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, Beata nie powinna czepiać się Ramony tylko złapać k***isko za te wiedźmie kudły i wywalić za drzwi, a Jasiowi też pysk obić, napaleńcowi jednemu, niech się do książek weźmie, a nie lata jak pies za suką w tym wieku, przesada, żeby dzieciak tylko o pieprzeniu myślał, niechby najpierw dojrzał i się usamodzielnił. Mam nadzieję, że w realu tak jest tylko w patologiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.26 przykro mi, że jesteś obrzydliwym paszczurem, ale pisanie na Kaczorowską, że jest brzydka, nie zmieni rzeczywistości. A minety nie mogłam sobie strzelić, co najwyżej palcówkę, więc doucz się dziecko, a najlepiej wracaj do swojego rynsztoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynka powiedziała odważnie: Maciek nie jest głąbem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata zgłupiała? Nie lubi Ramony a kupuje jej seksowną bluzkę? W sumie to nie wiadomo czy to bluzka, podomka czy halka? Jasiek jak ją zobaczy w tym wdzianku to jeszcze w przypływie emocji jakiegoś bachora jej zrobi i Beata już się od niej nie uwolni. Co do Jacka to moim zdaniem teraz super wygląda, jak facet, wcześniej był za chudy. Zarost też dodaje mu uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×