Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
serio Dr Lubicz wyladuja w jednym lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam gdzieś streszczenia kolejnych odcinków i podobno Paweł i Milecka nie będą spali w jednym łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł zapewne odstąpi jej łóżko a sam prześpi się na podłodze, w końcu dżentelmen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka wczoraj super wyglądała w Twoja twarz brzmi znajomo w tej obcisłej kiecce przed występem, znowu bez stanika i stringów, REWELACJA, nie mogłem spać cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuściliby sobie ten s**t w Wielki Piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Wiga już oszaleje z zazdrości jak się dowiedział o jakimś wspólnym pokoju Pawła i pani Basi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą Paschalska fajny miała ten występ TTBZ nie rozumiem dlaczego ocenili ją tak nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak czuję, że Wiga wyjdzie z siebie jak się dowie! Coś mi się zdaje, że to w końcu Ona odpuści sobie Pawła i go zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się zdaje, że Paschalskiej nikt nie lubi i tak ją traktują w mediach jak byle co, może po tej Czikulince, stała się obciachowa i chyba się od tego nie uwolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła by sobie odpuścić bo ile można tak bez sensu uganiać się za facetem który tak kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie coś jest w tym, że Paschalskiej nie lubią po tym, co odstawiała kiedyś w mediach. Chinka czikulinka, sesje w ckmie (a była wtedy gówniarą), obnoszenie się z plastrami antykoncepcyjnymi w wieku 15 lat. Za wszelką cenę chciała być dorosła. Do tego była przemądrzała i zarozumiała. Ciężko jej będzie zdobyć na nowo sympatię ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga odpuści sobie Pawła albo Paweł wkońcu się pamięta . Gdzieś czytałam w streszczeniu, że Tadeusz będzie radził Pawłowi zeby unikał on Barbary i zeby nawet nie odbierał sam osobiście Pawełka z treningu. Zobaczymy czy posłucha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz wszyscy tej Widze w doopę włażą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 15.40 dużo jest ludzi nielubianych w mediach, a i tak funkcjonują, jak Natasza Urbańska, która jest wręcz znienawidzona, nie wiem nawet czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natasza Urbańska jest znienawidzona za swoją perfekcyjność. Paschalska to akurat przeciwny biegun, amatorszczyzna w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje ze Paschalskiej nie lubią bo jest zbyt normalna i przyzwoita i jest sobą a w mediach lubią osoby które udają kogoś innego i pajacuja np. Blondynka z reklamy play, kiedyś doda, w ttbz Kasia ankudowicz i Cerekwicka, wojewódzki, a w klanie na szczęście nie ma takich aktorów Mo może Herbuś ale akurat Lubie te postać bo kłóci się z aga której od początku klanu nie cierpię jest taka p***a ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ta Agnieszka darła przez tel na Martę to było dla mnie mega śmieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paschalska przyzwoita? Tylko 2 razy w Playboyu i to za gówniarza była, a na necie są jej cycki z opalania w parku, na pewno specjalnie to zrobiła :O A do reklam jej nie biorą dlatego, że nawet w nich byłaby beznadziejna. Śmieszne to co Tadeusz będzie radził Pawłowi, jakby Barbara była jakąś zarazą, której należy unikać albo jakby miała się na niego rzucić i biednego zgwałcić, co on, swojego rozumu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam lubie paschalska. Bez sensu zrobili z ta julia, byla w spiaczce 10 lat wiec powinna zatrzymac sie na etapie 8letniego dziecka. No ale w klanie wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladnie Paschalska śpiewała w ostatnim odcinku. Może bardziej po swojemu, ale byłam zaskoczona. Królikowski pewnie jej nie lubi, bo inni nieraz są beznadziejni , a chwali. Taka niesprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis zdaje sie, Arkadiusz mowil, ze byla 10 lat w spiaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przekręcili coś, bo kiedyś mówił, że 5 lat. No, ale oni lubią zmieniać zdanie co do dat, lat itd. Królikowski strasznie mnie denerwuje w TTBZ. Ten tekst o feministkach był po prostu żałosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo mówię, Paschalskiej nie lubią. Ja tam nic do niej nie mam, ale może dlatego jej nie lubią, że jest jakaś spięta, tyle lat w show-biznesie, a nawet jak gra na planie to tak się kryguje, pisałam już kiedyś o tym. Zachowuje się jak na pierwszej wizycie u przyszłych teściów czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadeuszek i Paweł mają się wybrać na "piwo" to będzie ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćStefan67
Jak patrzę na cycki Olki to dostaję erekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja w TTBZ jest zupełnie inna, wyluzowana, cały czas uśmiechnięta. Nie przejmuje się krytyką, dobrze się bawi. Widać, że muzyka to jej pasja i lubi śpiewać. Poza tym ciekawy jestem tej jej nowej płyty, bo podobno ma być zupełnie inna niż jej poprzednie. Może stanie się tak jak z Brodką. Kiedyś miała takie zwykłe, komercyjne piosenki, a teraz jej muzyka jest ambitna, na światowym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie miała takich hitów jak czikulinka :D nie oszukujmy się, Paschalska ani grac, ani śpiewać specjalnie nie potrafi (choć to drugie wychodzi jej nieco lepiej), nawet w najlepszych czasach miała beznadziejne piosenki, a Przyjaciel od zaraz zaśpiewała okropnie, przez nos. Twoja twarz widziałam tylko jeden odcinek i nie powiedziałabym, że nie przejmuje się krytyką, bo widziałam, jak mina jej coraz bardziej rzedła przy ocenach. Ale ty oczywiście jesteś nią zachwycony i wydaje ci się świetna, trochę obiektywizmu, ona niestety jest miernotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem fanką ani przeciwniczką K. Paschalskiej ale jej występ w TTBZ w tym tygodniu na prawdę mi się podobał. Julka tak zakochana w Miłoszu że nie może bez niego żyć, kilka odcinków wcześniej tak kochała rodziców że nie przeżyła by bez nich. Ta dziewczyna wszystko uzależnia tylko od bliskich jej ludzi a jak nie to inaczej próbuje się zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Nie przepadam za Kaja, ale obiektywnie musze przyznac, ze o wiele lepiej spiewa od mdlej Czartoryskiej. Jestem zaskoczona ostatnio niskimi ocenami za Lionela, uwazam ze wypadla swietnie, charakteryzacja rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×