Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Czesława podobno przekroczyla juz 120 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądał ktoś rudą wczoraj? Całkiem, całkiem wyszła jej ta Duffy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Kaja Paschalska świetnie sobie radzi jak na razie. Jej wczorajszy występ był jednym z najlepszym w odcinku jak nie najlepszym. Głos identyczny do Duffy. I wygląda ładnie w blondzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym głosem to bez przesady. Do oryginału jej kawałek. Elmusko, ty to teraz w swoim żywiole jak twoja idolka w nowym programie, co? :P To Ty prowadzisz jej fan club?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady z tą idolką. I nie, nie prowadzę jej fanpage'u. :D Po prostu uważam ją za bardzo sympatyczną osobę i nie rozumiem tylu obelg pod jej adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Grażyna przyjmie oświadczyny Poldka?! Hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widziałam kawałek Twoja twarz i stwierdzam, że rude włosy odciągają uwagę od brzydkiej twarzy Olki :P A jej cycki to małe są. Tak się tu jeden jara nimi, one są takie jędrne dlatego, że całkiem niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się podniecacie tą dziewczyną - dalibyście jej spokój bo według mnie to dobra aktorka ale jakoś nie ma takiej wielkiej siły przebicia..Bo nie wiem czy ktoś ją morze widział w jakimś programie takim z TVP kawa czy herbata ? czy cokolwiek innego bo akurat jakby była taka znakomita to często by ją zapraszali nawet do tego testu wiedzy : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra aktorka? chyba żartujesz :O nie mam nic do niej, ale dobrą aktorką to chyba zakochany w niej Elmuśko tylko mógłby ją nazwać :O kołek lepiej by grał niż ona i to po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanners
Nie powiem Fajnie wyglądała Olka jako blondynka niz w Klanie,powinna sie przefarbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanners
A tam u Grazy była w piątek jakas nasiadówka z jakiej to było okazji> Odswiadczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można powiedzieć do kochanki męża -dzień dobry,a to pani.Żadna kobieta by tak nie zareagowała nawet ta z klasą,niech scenarzyści uczłowieczą tę Barbarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyliłam imiona chodzi mi o Elę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj nieźle. Ela przy jednym stole z byłą kochanką jej męża oraz kochanką jej brata. A Alina taka w skowronkach, "Cóż za spotkanie, zapraszamy!". Pewnie jeszcze wszystkie trzy będą przyjaciółkami. :D Fajna scena z Olą, Chwościkiem i jego matką. Chłopak naprawdę dobrze gra. Fakt, że na małego gangstera nie wygląda, ale warsztat aktorski to ma lepszy od niejednej dorosłej osoby po szkole aktorskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie to się każda scena z "Olą" podoba, jakkolwiek by była beznadziejna, i ona, i scena :O masz jej plakat nad łóżkiem? Ta sytuacja z kochankami i ich normalnym traktowaniem robi z Klanu jakiś chory serial, nawet w Modzie na sukces było to jakieś zdrowsze. Może niedługo wszyscy razem będą żyli w jakiejś komunie. Niby rodzina Lubiczów jest porządna, a jak się przyjrzeć to wręcz przeciwnie, same zdrady :O Grażyna Ryśka nie zdradziła, ale zaraz szybko wskoczyła Arkowi do łóżka i teraz też nie wie co ze sobą zrobić, fajna rodzinka, nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę sie ,że chłopak grający Chwościka jest dobrym aktorem ,mam zupełnie inne odczucia- jest po prostu tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Pawelek dopiekl cioci Widze-a jakie zrobila oczy-kiedy Pawelek opowiadal, ze mama Pedra prowadzila reke jego taty na kregielni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwoscik wyglada, jakby go wlasnie wyciagneli z jakiego serial dla mlodziezy z lat 70-tych ('Stawiam na Tolka Banana' czy cos w tym stylu) :D Za kazdym razem, jak sie wkurze czekam az rzuci siarczyste 'motyla noga' :D To jest swietny przyklad niedopasowania aktora do roli, od ktorego widza az zeby bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawelek-pierwsza klasa-lubie go-ale puscil cioci Widze wiazanke ciekawostek-daje do zrozumienia, ze wolalby miec ciocie Basie u boku swojego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayre
Mam identyczne odczucia wobec Chwościka. Przypomina mi Alojzego z “Akademii pana Kleksa”. :D Co do czołówki – Elmusko, nieźle Ci to wyszło, ale pokazywanie mężczyzny Agnieszki jest bez sensu, bo ma nowego co sezon lub dwa i wszystko należałoby za każdym razem wymieniać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Janusz jest u boku Agnieszki już dość długo, bo ponad dwa lata; to chyba jak dotąd najdłuższy jej związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek jest dobry! :D Niby lubi ciocię Wigę, ale jednak robi wszystko, żeby się jej pozbyć. Mały cwaniak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko gratulacje. Fajna czołówka, ale z ciebie zdolniacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motyla noga, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka ma świetne cycki tj. i rozmiar w sam raz (spore ale nie przesadnie) i są super jędrne, także nie wiem kto krytykuje chyba tylko jakieś zawistne babony z obwisłymi worami albo jacyś impotenci (względnie geje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby kochanka mojego męża powiedziała do mnie w kawiarni -zapraszamy to by oboje nie mieli ju z zębów a ta Wiga ma takie koleżanki (Alina) jak ona sama,czyli k***iska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to skąd one się znają? I co Wiga mówiła o Alinie? (nie oglądałam tego odcinka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Olka ma świetne cycki tj. i rozmiar w sam raz (spore ale nie przesadnie) i są super jędrne, także nie wiem kto krytykuje chyba tylko jakieś zawistne babony z obwisłymi worami albo jacyś impotenci (względnie geje). " dziecko zamiast na cycki patrz uważniej na posty, bo krytyki tam nie było tylko stwierdzenie, naucz się czytać ze zrozumieniem, ale tego do matury uczą, a ty pewnie dopiero w gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam! Miło, że się podoba. :) Wiga i Alina znają się jakoś ze studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×