Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A dzisiaj... "Pocałuj mnie"!!! Super scena i ten pocałunek... kibicuję Michałowi i Sandrze. :D Sympatyczne sceny z Kasią i Maćkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co jest śmiesznego w tragedii Kotulanki? Niech to będzie przestrogą dla wszystkich! Leczeniem depresji warto zająć się jak najwcześniej, bo może się to skończyć tak jak u niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha kotulance piekne peezdy wiszą pod oczami hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Feli to chyba powinien założyć jakąś poradnię matrymonialną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem niespotykanie spokojny człowiek ale Jasiek wzbudza we mnie agresję. Serio. A Piotr pożal się Boże psycholog zero autorytetu. Jakby mi tak szczeniak warczał, że nigdzie nie idzie bo Ramona to by dostał w łeb. I to gadanie uzgodniliśmy, że Ramona spędzi z nami święta i tak w ogóle z nami zamieszka. Normalnie słabo się robi na metody wychowawcze w tym domu. A bachor robi co chce, Kasia i ból brzucha uśmiałam się. Ale po tekście pani Leokadii wymiękłam Poldek pokaż panu Maciejowi żelazka o mamo. W ogóle wczoraj Maćka było zdecydowanie za dużo. Ta niby kłótnia z Martynką, strasznie to sztuczne było. Tyle dobrego, że się wreszcie ktoś mu przeciwstawił. On będzie malował pisanki i wszyscy w koło będą malować pisanki. Dobrze, że Martyna poszła do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek i Jasiek to prawie ten sam poziom, wszyscy im we wszystkim ustępują jak dzieciom :D Jakbym ja była na miejscu rodziców Jaśka to bym go odcięła od kasy i od wszystkiego jak Ramonka najważniejsza i niech sobie z nią żyje, tylko ciekawe jak długo takiej szmatce dzieciak się nie znudzi. A już miałam nadzieję, że tej tragicznej laski nie będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś za szybko te zaręczyny. Ile oni się znają? Po co nam wątek byłej szefowej Feliksa i jej gacha Rudolfa? Kolejna zapchajdziura. Agnieszka nieco histerycznie reaguje na Martę. Na takie jak ona to spokój działa najbardziej. Skrzywiona Beata brak słów. Zamiast potrząsnąć synalkiem to chodzi jak genetyczna cierpiętnica. Ale z jednym ma racje... Kiedyś Ela by na coś takiego nie poszła. A teraz wszystko dla św Jana z Kabatów. Wrrr. Jakim cudem Agnieszka jest kuzynką Cześki to już nawet nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co w ogóle kaman z tą Ramoną? Myślalam, że prędzej czy później wyjdzie szydło z worka, bo wierzyć mi się nie chciało, że ona naprawdę chce być z Jaśkiem. Może chce "wżenić" się w rodzinę żeby doić kasę? Albo pewnie nawet jeśli miało coś takiego być to scenarzyści zmienili zdanie i wszystko będzie ładnie i pięknie, super :O nie cierpię i tej postaci, i aktorki, wygląda jakby miała opuchniętą twarz i beznadziejnie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się podoba.Młoda,śliczna a gra na poziomie reszty aktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożenka do kochania Marta do pykania a Julka jest taka pomiędzy albo łączaca oba typy kobiet czyli do pykania i kochania ;) fajnie gdyby nastąpił szybki rozwód, a potem Bożenka by balowała z Kamilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek przejął klucz do serca kobiety:) heh Ciekawe czy Grażyna i Poldek wezmą ślub czy podrzucą jej znowu innego kandydata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" fajnie gdyby nastąpił szybki rozwód" A dla mnie NIEFAJNIE, mam dość niszczenia małżeństw i ciągłego zmieniania partnerów w tym tasiemcu. Elce to się chyba prawie całkiem mózg zgąbczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym odcinku zafascynowały mnie: jej wysokość Bożenka oczekująca aż mąż otworzy jej drzwi do samochodu, niesamowity występ Chwościka - szał publiki, i naiwność Julii... jakby nie wiedziała, że Miłoszek ma żonę... Ale ten pseudo chuligan z głosikiem kastrata działa mi wyjątkowo na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, a co jest w tym dziwnego, że Bożenka oczekiwała otwarcia jej drzwi do samochodu od WŁASNEGO męża? ;/ to zwyczajny odruch u kulturalnego mężczyzny a już u męża to uważam, ze obowiazek, tak samo jak niesienie siatek, otworzenie drzwi i puszczenie kobiety przodem, zdjęcie płaszcza. Julka ładna jest, ale straszna klucha poza tym niezrównoważona emocjonalnie, nie ma żadnych znajomych wiec powinna być wdzieczna Bożenie, że ta się z nią zadaje, pomaga a mogłaby ją olać bo Julka jej przecież nic od siebie nie daje i jest strasznie nudna a ta zamiast być lojalna to podrywa jej męża, sukowaty charakter się ujawnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja pier... czeka królewna aż służba ją obsłuży... nie cierpię takiego zachowania u kobiet, stoi jak słup i czeka, hrabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka służba? człowieku, w jakim swiecie ty żyjesz? ile razy miałam partnera zawsze mi otwierał drzwi, to że ty tak nie robisz w stosunku do swojej kobiety to znaczy, że brak ci kultury(zresztą po samym stylu pisania to widać). Zwykły gest w stosunku do kobiety, zwłaszcza swojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażynka ma kuzyna, Józka. Józek ma żonę. Jest ona starszą siostrą Czesi. Agnieszka jest bratanicą Rysia. No, totalna kuzynka Czesi z tej Agi, serio. Wspaniałe pokrewieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ta Kaczorowska jest ładna, napatrzeć się na nią nie mogę. Chwościk dziwnie wygląda, faktycznie jakiś niedzisiejszy, przez te włosy chyba, jak wyjęty z dawnego filmu. Ale że dobrze gra, jak tu ktoś pisał, to bynajmniej się nie zgodzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Elka zrobiła, że tak po niej jeździcie :D? Na co pozwoliła Jaśkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżbieta zaproponowała żeby Jasiek z Ramoną zamieszkali na Sadybie, żeby nie denerwowali Beatki. Dziś ani w poniedziałek Klanu nie ma, kiedy to by było nie do pomyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Jasiek i Ramona w pełnym ludzi domu "będą ze sobą"? (oczywiście chodzi o pieprzenie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek warknie i stare pójdą do parku na ławeczce posiedzieć albo w piwnicy na czas bzykanka Przecież syn, wnuk nie może się denerwować i napięcie musi rozładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah to umrą z wyziębienia bo Jasiu bardzo jurny i często potrzebuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Miłosz miał już duecik z Bożeną i Julią? Jednej mógłby robić minetkę, a drugą brać analnie, a potem obie robiłyby mu gałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale ten pseudo chuligan z głosikiem kastrata działa mi wyjątkowo na nerwy." Jak on fałszował, matko jedyna....a pieśń religijna pasuje do młodego chuligana jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka ma beznadziejną robotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Paweł i Barbara dowiadują się, że ich synowie mieli wypadek w górach i trafili do szpitala. Natychmiast ruszają do Soliny. Na miejscu okazuje się, że chłopcy wpadli do górskiego potoku, ale na szczęście nie mają poważnych obrażeń. Lubicz i Milecka postanawiają zostać na noc w okolicy. Znajdują tylko jeden pokój z małżeńskim łożem..." Czy dr Lubicz prześpi się na podłodze, czy jednak nie powstrzyma się i nie odmówi Mileckiej?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna puszcza sie na prawo i lewo, ilu juz ja miało, jest jak wielki pojemnik na spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta przegięta ciotka ma być postrachem osiedla? Totalny miscast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×